Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської  мови і літератури у 2019-2020 навчальному році 02.02.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури у 2019-2020 навчальному році

      31 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5  пройшов   ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури. За перемогу змагались 18 учнів  закладів освіти області: 7  учнів 9-го класу, 7 десятикласників та 4 учні 11 класу.

       В олімпіаді взяли участь та успішно виступили учні  Дубровицького, Костопільського, Радивилівського районів та м. Вараш. 

       Два переможці підготував  Ковалець Юрій Борисович.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Чуй Марія Юріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

1 місце

Новосад Оксана Степанівна

Стасько Тарас Сергійович

Селецький  заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені О. Ващишина Дубровицької районної ради

2 місце

Такун Людмила Іванівна

Наумович Анастасія Романівна

Костопільська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів № 8 Костопільської районної ради

2 місце

Пінчук Галина Василівна, Войтович Тетяна Петрівна

Ярошик Анастасія Олександрівна

Вараська гімназія Вараської міської ради

3 місце

Ковалець Юрій Борисович

10-ий клас

Дергільова Ольга Олександрівна

Селецький  заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені О. Ващишина Дубровицької районної ради

1 місце

Подольська Віра Михайлівна

Сусь Марта Степанівна

Вараська гімназія Вараської міської ради

2 місце

Кушнір Галина Михайлівна

Молчанович Анастасія Анатоліївна

Колківський  заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів   Дубровицької районної ради

3 місце

Корінь Наталія Анатоліївна

Похозей Марина Святославівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Дениско Наталія Миколаївна

11-ий клас

Жигун Анастасія Володимирівна

Костопільська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради

1 місце

Симонець Наталія Володимирівна

Біла Аліна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І – ІІІступенів Костопільської районної ради

2 місце

Середа Марія Миколаївна

Зданевич Іванна Іванівна

Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Дунчич Ніна Іванівна

Несіпбаєва Даміра Болатівна

Вараська гімназія Вараської міської ради

3 місце

Ковалець Юрій Борисович

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова