Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки  у 2019-2020 навчальному році 04.02.2020

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки у 2019-2020 навчальному році

       04 лютого 2020 року на базі Рівненського економіко-правового ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. За перемогу змагались 27 учнів закладів освіти області: 7 девятикласників, 13  десятикласників та 7 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне та  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради – по 4 призових місця , Сарненського району  –   3 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги  Вашай Юлія Володимирівна  -  4 переможці; Парфенюк Наталія В’ячеславівна  –  2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Малевич Сергій Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Смулка Віктор Васильович

Постайчук Софія Сергіївна

Тинненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Немовицької селищної ради Сарненського району

2 місце

Євтушина Ольга Сергіївна

Лебідь Валерія Русланівна

Сарненский навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені

Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради

2 місце

Комар Ольга Ананіївна

Приленська Карина Богданівна

Володимирецька загальноосвітня школ

І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Козодой Оксана Петрівна

10-ий клас

 

 

 

Зварич Дмитро Богданович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради

1 місце

Харів Богдан Ярославович, Якимчук Оксана Віталіївна

Железна Дарія Миколаївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Вашай Юлія Володимирівна

Степанчук Оксана Олександрівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Вашай Юлія Володимирівна

Ватліцова Єлизавета Тарасівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Вашай Юлія Володимирівна

Романович Ангеліна Володимирівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Вашай Юлія Володимирівна

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Суворова Галина Миколаївна

11-ий клас

 

 

 

Боришкевич Валерія Сергіївна

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

1 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Хаврук Анастасія Олександрівна

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

2 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Станков Артем Віталійович

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

3 місце

Шепель Тамара Степанівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика