Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2019-2020 навчальному році 07.02.2020

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2019-2020 навчальному році

       05 лютого 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. За перемогу змагались 106 учнів закладів освіти області: 27 учнів 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 27 десятикласників та 26 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне –  7 призових місць, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» – 6 призових місць, Зарічненського району  5 призових місць, Володимирецького, Гощанського, Дубровицького, Здолбунівського районів – по 4 призових місця, по 3 призових місця в учнів  Костопільського та Рокитнівського районів. 

       По 2 переможці підготували педагоги: Самчук Ірина Титівна, Матвійчук Тамара Яківна, Ксьондзик Раїса Кирилівна,  Мартинюк Василь Іванович, Кирикович Зоя ЛеонідівнаБортнік Людмила Миколаївна.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Мартинчук  Вікторія Володимирівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс           І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської  районної ради

1 місце

Тиндикевич Ірина Володимирівна

Мальцева Марія Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради

1 місце

Полюхович Людмила Петрівна

Юрчук Іванна Юріївна

Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради

2 місце

Самолюк Тетяна Миколаївна

Хвала Владислава Андріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Мартинюк Василь Іванович

Лізак Даниїл Станіславович

Хорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради

2 місце

Горлова Лариса Василівна

Бабич Анна Олегівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Ковальчук Валентина Олексіївна

Лутай Богдана Ігорівна

Старорафалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

3 місце

Олесюк Валентина Антонівна

Чекун Микола Олексійович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 місце

Гриценко Галина Олександрівна

Файфура Софія Богданівна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12 Рівненської міської ради

3 місце

Шамрик Оксана Яківна, Сорока Ірина Володимирівна

Каптола Софія Андріївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Сосюк Наталія Володимирівна

Придюк Вероніка Ігорівна

Крупівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Дубровицької районної ради

3 місце

Пришко Віта Федорівна

Саванчук Ольга Олександрівна

Корнинський ліцей Корнинської сільської ради Рівненського району

3 місце

Колеснікова Наталія Петрівна

Гах Аліна Олександрівна

Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

3 місце

Йонець Наталія Сергіївна

Наконечний Роман Михайлович

Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Дубенського району

3 місце

Наконечний Михайло Миколайович

 

 

 

9-ий клас

 

 

 

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівської районної ради

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Ломазей Катерина Володимирівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

2 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Чуй Марія Юріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

2 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Войтович Поліна Вікторівна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12 Рівненської міської ради

2 місце

Примачок Валентина Василівна

Веремчук Анастасія Іванівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради

2 місце

Ваврик Марія Максимівна

Голуб Катерина Віталіївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

2 місце

Колбасова Алла Василівна

Полюхович Дарина Федорівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Лисюк Марія Вікторівна

Опорний заклад «Великомежиріцький ліцей» Корецької районної ради

3 місце

Боровець Тетяна Ананіївна

Друзь Валерія Вадимівна

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Хандучко Тетяна Василівна

Котяш Олеся Олександрівна

Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Карпович Ірина Андріївна

Сич Світлана Олександрівна

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Гришина Ірина Зінонівна

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Устимець Наталія Юріївна

Манзюк Соломія-Ангеліна Анатоліївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

10-ий клас

 

 

 

Гребініченко Вікторія Тарасівна

Рівненська   загальноосвітня  школа

І – ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради

1 місце

Назарук Ніна В’ячеславівна, Жовтан Мирослава Анатоліївна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради

1 місце

Любиш Марія Василівна

Стрижеус Вікторія Ігорівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

2 місце

Ярош Тамара Олександрівна

Талащук Катерина Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12 Рівненської міської ради

2 місце

Венцурик Людмила Михайлівна

Волинець Оксана Андріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Лозова Галина Вікторівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Нагорна Аліна Віталіївна

Грисюк Анастасія Олександрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Самчук Ірина

 Титівна

Криштопець Юлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс

І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Гуріна Алла Дем’янівна

Герук Дарина Олександрівна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

3 місце

Сівицька Галина Данилівна

Дубінець Яна Вадимівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Матвійчук Тамара Яківна

Гайчук Анастасія Федорівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 місце

Товстика Алла Володимирівна

Панасюк Марія Миколаївна

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

3 місце

Парфенюк Алла Анатоліївна

Матласевич Владислав Ярославовович

Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради

3 місце

Шинкарук Оксана Вікторівна

Черевач Дарина Олександрівна

Мульчицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

3 місце

Перчиць Валентина Іванівна

11-ий клас

 

 

 

Кондик Соломія Володимирівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

1 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Юськова Анастасія Русланівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Мартинюк Василь Іванович

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Ульянова Ганна Олександрівна, Момотюк Світлана Іванівна

Романчук Альона Костянтинівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Городна Оксана Зиновіївна

Ткачук Юлія Сергіївна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Яцук Дарина Григорівна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради

2 місце

Гожа Алла Анатоліївна

Командік Анастасія Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

Киричук Богдана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

3 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

Островська Мар'яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Ковальчук Тамара Іванівна

Колода Яна Русланівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Матвійчук Тамара Яківна

Боковець Юлія Миколаївна

Дроздинський заклад загальної середньої освіти

І – ІІІ ступенів Старосільської сільської ради  Рокитнівського району

3 місце

Огієвич Ганна Петрівна

Костецька Світлана Миколаївна

Любиковицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Сарненської районної ради

3 місце

Мацкевич Світлана Василівна

Лящук Ірина Вікторівна

Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Мисюкевич  Галина Володимирівна


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн