Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії  у 2019-2020 навчальному році 08.02.2020

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2019-2020 навчальному році

       06 лютого 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 9 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. За перемогу змагались 103 учні  закладів освіти області: 30 учнів 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 21 учень11 класу.

       Найкращі результати показали учні м. Рівне - 8 призових місць;  комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів", Дубровицького та Володимирецького районів - по 5 призових місць; Здолбунівського та Гощанського районів - по 4 призових місця; м. Вараш - 3 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги: Ремезюк Таміла Валеріївна - 5, Якимчук Ніна Василівна  - 4,   Шеретюк Надія Омелянівна,  Штемпель Оксана Анатоліївна та Кривко Наталія Миколаївна - по 3,  Тригубець Леся Дмитрівна - 2 переможці.

Переможці олімпіади:

8-ий клас

Вихованець Богдан Іванович

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради

1 місце

Данилюк Роман Едуардович

Пастернак Андрій Андрійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Стібиш Андрій Петрович

Конончук Андрій Віталійович

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12 Рівненської міської ради

2 місце

Самолюк Наталія Василівна

Кітовський Олексій Віталійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Якимчук Ніна Василівна

Мохначук Тимофій Олегович

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

2 місце

Шеретюк Надія Омелянівна

Герасимчик Микола Сергійович

Великоолексинський ліцей Шпанівської сільської ради Рівненського району

2 місце

Куцак Світлана Олександрівна

Палій Олександр Юрійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

2 місце

Мельник Уляна Станіславівна

Бортник Таміла Юріївна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Кривко Наталія Миколаївна

Мосійчук Микола Володимирович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей -школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Мащак Вікторія Ярославівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Грицюнь Наталія Михайлівна

Данильчук Іван Ігорович

Мнишинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради

3 місце

Калюжний Юрій Миколайовий

Никитюк Роман Вікторович

Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради 

3 місце

Ярмольчук Світлана Андріївна

Ткач Катерина Олегівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

3 місце

Тонконоженко Олена Ярославівна

Кренько Богдана Олегівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей -школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

9-ий клас

Вівсянник Анастасія Олегівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

1 місце

Захарук Людмила Григорівна

Малевич Сергій Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Тригубець Леся Дмитрівна

Біндюк Христина Миколаївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Якимчук Ніна Василівна

Полюхович Олександр Сергійович

Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради

2 місце

Залуцький Степан Романович

Литвак Віталій Андрійович

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

2 місце

Шеретюк Надія Омелянівна

Корнійчук Рувим Михайлович

Мутвицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

2 місце

Кричкевич Оксана Василівна

Кроль Дмитро Мирославович

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Кравчук Жанна Володимирівна

Шубер Вікторія Миколаївна

Курганівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Острозької районної ради

3 місце

Лукашова Людмила Леонідівна

Юрковський Тарас Сергійович

Радивилівський навчально-виховний комплеск «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

3 місце

Савчук Ірина Петрівна

Олійник Станіслав Русланович

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

3 місце

Шеретюк Надія Омелянівна

Дойничко Анна Олегівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 ім.Володимира Короленка Рівненської міської ради

3 місце

Лівенда Валентина Антонівна

Новицька Вікторія Русланівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Муравинець Людмила Мефодіївна

Гоц Аліна Михайлівна

Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Костопільської районної ради

3 місце

Глухоцька Любов Федорівна

10-ий клас

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

1 місце

Кішман Микола Володимирович

Крайлюк Олеся Русланівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Якимчук Ніна Василівна

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради

2 місце

Курносікова Людмила Іванівна, Будєнкова Надія Марківна

Козакова Марина Сергіївна

Маломидська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

2 місце

Козакова Оксана Григорівна

Швед Анастасія Володимирівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей -школа» Дубровицької районної ради

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Осадець Олександра Романівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради

2 місце

Гупаленко Галина Степанівна

Сідорська Вікторія Сергіївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Якимчук Ніна Василівна

Трищук Анна Анатоліївна

Клесівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району

3 місце

Яковенко Олена Григорівна

Мороченець Владислав Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Кривко Наталія Миколаївна

Шевчук Ірина Олександрівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Рокитнівської районної ради

3 місце

Брюховських Ольга Іванівна

Прендецька Ольга Петрівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Фещук Алла Антонівна

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Гоштук Руслана Павлівна

Бедик Софія Олександрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Кривко Наталія Миколаївна

11-ий клас

Заріцька Ольга Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Тригубець Леся Дмитрівна

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 місце

Ольшанська Тетяна Анатоліївна

Бондарчук Анастасія Віталіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

2 місце

Рачинська Інга Миколаївна

Климчук Софія Сергіївна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Ничипорук Софія Миколаївна

Рафалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Оніщук Людмила Якимівна

Ковальчук Ангеліна Василівна

Уїздецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

3 місце

Шеретюк Тарас Миколайович

Делідон Ірина Григорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Мельничук Поліна Сергіївна

Симонівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради

3 місце

Цимбалюк Тетяна Миколаївна

Степчук Ангеліна Андріївна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

3 місце

Стадник Руслана Іванівна

 



Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова