Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2019 - 2020навчальному році 08.02.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2019 - 2020навчальному році

       08-09 лютого 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. За перемогу змагались     81 учень закладів освіти області: 28 учнів 9-го класу, 27 десятикласників та 26 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне - 6 призових місць, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»  – 5 призових місць; Березнівського району  - 4 призових місця,  Костопільського району та м. Вараш – по 3 призових місця.

       По 2 переможці підготували педагоги: Боярчук Оксана Артемівна,  Вербецька Лілія Миколаївна, Ільчук Марія Петрівна та Голуб Людмила Захарівна.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Колодинський Андрій Олександрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

1 місце

Бабійчук Тетяна Петрівна

Костюкович Анна Іванівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

1 місце

Прислупська Катерина Сергіївна

Шихевич Анастасія Ігорівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Клименко Людмила Григорівна

Ліщук Аліна Ігорівна

навчально-виховний комплекс «Кутянківська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів - дитячий садок» Острозької районної ради

2 місце

Ліщук Світлана Феофанівна

Градюк Анна Віталіївна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

2 місце

Мороченець Людмила Максимівна

Карпович Катерина Володимирівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

2 місце

Боймиструк Надія Василівна

Попчук Надія Олександрівна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської раонної ради

2 місце

Кушнірук Тетна Миколаївна

Хилюк Тетяна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

2 місце

Степанова Олена Євгеніївна

Баглай Валерія олександрівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради

3 місце

Бебешко Катерина Олександрівна

Луць Вікторія Володимирівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Омельчук Ніна Віталіївна

Кулаковська Софія Петрівна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради

3 місце

Панюк Вікторія Анатоліївна

Герасимчук Ірина Миколаївна

Дубровицька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Кудра Ірина Миколаївна

Дубинецький Владислав Володимирович

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

3 місце

Фаєвська Алла Василівна

Паробочий Павло Леонідович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради

3 місце

Довгопола Оксана Іванівна, Почтар Сніжана Анатоліївна

10-ий клас

Левчик Анна Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8  Рівненської міської ради

1 місце

Парфенюк Лариса Анатоліївна

Соболєва Анна Миколаївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Ланкіна Вікторія Володимирівна

Мініч Катерина Григорівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради

2 місце

Богданець Світлана Кирилівна

Ватліцова Єлизаветта Тарасівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Боярчук Оксана Артемівна

Радіо Віта Віталіївна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Федорчук Аліса Олександрівна

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Голуб Людмила Захарівна, Волчецька Людмила Анатоліївна

Мельничук Наталія Олегівна

Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

2 місце

Мирончук Юлія Богданівна

Тишковець Іванна Олексіївна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Голуб Людмила Захарівна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Рибачук Світлана Павлівна

Кренько Назарій Сергійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей - школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Хрипта Алевтина Михайлівна

Березецький Данило Сергійович

Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради

3 місце

Шакура Ольга Миколаївна

Артюх Тетяна Ігорівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Ільчук Марія Петрівна

Стельмах Дмитро Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Вербецька Лілія Миколаївна

Ланцута Ангеліна Юріївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

3 місце

Курій Ольга Андріївна

11-ий клас

Добридник Дмитро Дмитрович

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

1 місце

Сафонова Юлія Миколаївна

Цибульська Тетяна Ростиславівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Боярчук Оксана Артемівна

Онищук Богдана Миколаївна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа I – III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

2 місце

Назаренко Вікторія Вікторівна

Кульчинська Анна Святославівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

2 місце

Карплюк Зоряна Михайлівна

Коваленко Роман Михайлович

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

2 місце

Бондар Ірина Валеріївна

Польова Ангеліна Михайлівна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської раонної ради

2 місце

Ільящук Галина Ярославівна

Кухтій Лідія Вадимівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Романюта Лариса Василівна

Стєшина Софія Ігорівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Вербецька Лілія Миколаївна

Варфалюк Вікторія Вадимівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

3 місце

Матюшок Вікторія Анатоліївна

Малихіна Ірина Олегівна

Вараська гімназія Вараської міської ради

3 місце

Ксьондзик Євгенія Павлівна

Рябчинська Ірина Юріївна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Ільчук Марія Петрівна

Лавренюк Анна Юріївна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради

3 місце

Гузінська-Вавіліна Олена Валентинівна

Тимошицький Данило Юрійович

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

3 місце

Бойко Наталія Кирилівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика