Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької  мови у 2019-2020 навчальному році 10.02.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови у 2019-2020 навчальному році

       10 лютого 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови. За перемогу змагались 17 учнів закладів освіти  Демидівського,  Костопільського, Млинівського районів та міста Рівне: 7 учнів 9-го класу, 5 десятикласників та 5 учнів 11 класу.

      Три переможці олімпіади підготувала Лукомська Валентина Вікторівна, по два переможці підготували Жук Лілія Романівна та Кривошеєва Тетяна Володимирівна.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Вараницька Мирослава Ігорівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

1 місце

Пащук Олександра Володимирівна

Мазепа Софія Миколаївна

Рівненська гімназія «Гармонія» Рівненської міської ради

2 місце

Кривошеєва Тетяна Володимирівна

Новик Ольга Ярославівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради

3 місце

Ужинська Тетяна Павлівна

Гнатюк Марія Володимирівна

Бокіймівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Млинівського району

3 місце

Зозуля Лариса Василівна

10-ий клас

Власюк Олександра Олегівна

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Жук Лілія Романівна

Кривицька Карина Ігорівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради

2 місце

Селінова Євгенія Миколаївна

Андрощук Станіслав Олександрович

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Хвас Ніна Володимирівна

Тук Анастасія Романівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Гасяк Світлана Анатоліївна

Товарницька Галина Романівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Лукомська Валентина Вікторівна

11-ий клас

Стасюк Ілля Олександрович

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Жук Лілія Романівна

Пакарець Катерина Вікторівна

Рівненська гімназія «Гармонія» Рівненської міської ради

2 місце

Кривошеєва Тетяна Володимирівна

Островська Мар'яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

2 місце

Лукомська Валентина Вікторівна

Швець Юлія Дмитрівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Стасюк Оксана Петрівна

Кірноз Костянтин Андрійович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Лукомська Валентина Вікторівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика