Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії  у 2019-2020 навчальному році 11.02.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії у 2019-2020 навчальному році

    11 лютого 2020 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26  пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За перемогу змагались 108 учнів закладів освіти області: 29 учнів 8-го класу,

27 учнів 9-го класу, 23 десятикласники та 29 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти Сарненського району (6 призових місць),

м. Рівне, Володимирецького та Здолбунівського районів  по 5 призових місць, Березнівського, Костопільського та м. Вараш – по 4 призових місця, Дубровицького, Млинівського Радивилівського, Рокитнівського районів – по 3 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги:  Юсковець Тамара Василівна ( 4), по 3 переможці мають Талах Світлана Григорівна, Тітечко Світлана Євстафіївна та Гнатюк Вікторія  Володимирівна, по 2 переможці – Трохимчук Наталія Андріївна, Рибачик Марина Павлівна,  Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна, Дворак Юлія Миколаївна та Грицюк Валентина Григорівна.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Бихалець Андрій Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

1 місце

Семенюк Тетяна Федорівна

Городецький Дмитро В'ячеславович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

Буднік Ілля Вікторович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Отрода Василь Зіновійович

Палій Олександр Юрійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

2 місце

Талах Світлана Григорівна

Яцишина Анна Іванівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

2 місце

Шепелюк Надія Ульянівна

Рогашко Ірина Олександрівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

2 місце

Демидюк Лариса Анатоліївна

Рибачик Іван Ярославович

Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

3 місце

Рибачик Марина Павлівна

Придюк Любомир Олександрович

Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Абрамович Ніна Миколаївна

Стаднік Іван Миколайович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Белеля Роза Василівна

Рублюк Микола Олександрович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Юсковець Тамара Василівна

Бричка Михайло Олегович

Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

Данильчук Іван Ігорович

Мнишинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради

3 місце

Калюжна Ірина Миколаївна

Шульгач Олександр Євгенович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

3 місце

Мотузко Ольга Василівна

Крока Дмитро Миколайович

Жалинська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Крока Микола Миколайович

Рудюк Дарина Анатоліївна

навчально-виховний комплекс «Межиріцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Острозької районної ради

3 місце

Тазарачева Катерина Степанівна

9-ий клас

 

 

 

Лотоцький Євгеній Максимович

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

1 місце

Парфенюк Ольга Володимирівна, Онищук Тарас Володимирович

Ратич Анна Павлівна

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

1 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

Нестерчук Марія Леонідівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

2 місце

Талах Світлана Григорівна

Мельник Владислава Павлівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Радько Анна Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2 місце

Устимчук Олена Валентинівна

Полюхович Ярина Сергіївна

Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

2 місце

Клімович Віра Миколаївна

Зарченко Тарас Валерійович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради

2 місце

Хмельовський Юрій Леонідович

Семенчук Любомир Валентинович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Юсковець Тамара Василівна

Наконечний Дмитро Альбінович

Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради

3 місце

Шапірко Наталія Степанівна

Жулавнік  Анастасія Сергіївна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради

3 місце

Ключко Світлана Володимирівна

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Марчук Олена Володимирівна

Приленська Карина Богданівна

Володимирецька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Бедик Лариса Сергіївна

Вараницька Мирослава Ігорівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Овчарук Катерина Олександрівна

Бороденко Роман Андрійович

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

3 місце

Шароватова Тетяна Миколаївна

10-ий клас

 

 

 

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Воробей Володимир Іванович

Міщеня Володимир Володимирович

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

1 місце

Шепель Тамара Степанівна

Шевченко Олександр Володимирович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

2 місце

Клигіна Валентина Іванівна, Малюта Світлана Андріївна

Крока Назарій Миколайович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Юсковець Тамара Василівна

Стельмах Дмитро Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

2 місце

Покотило Людмила Федорівна

Зварич Дмитро Богданович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради

2 місце

Дяченко Галина Миколаївна

Мельник Антон Анатолійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

Лановейчик Софія Андріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

3 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Гладун Роман Олександрович

Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району

3 місце

Маєвський Василь Олександрович

Степанович Юлія Михайлівна

Сварицевицький опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Дубровицької районної ради

3 місце

Грицюк Валентина Григорівна

Ключко Дмитро Сергійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Здолбунівської районної ради

3 місце

Юркова Тетяна Геннадіївна

Оленик Дарина Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

3 місце

Талах Світлана Григорівна

11-ий клас

 

 

 

Марценковський Ілля Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа  І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

1 місце

Юсковець Тамара Василівна

Янелло Лариса Станіславівна

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

1 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

Рибачик Анастасія Ярославівна

Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Рибачик Марина Павлівна

Лепський Максим Сергійович

Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради

2 місце

Олексійчук Галина Іванівна

Головчук Сергій Петрович

Довгалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце

Дудій Катерина Ананіївна

Бережний Олександр Едуардович

Великолюбаська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

2 місце

Дмитрук Оксана Василівна

Племянник Дмитро Михайлович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Братащук Василина Петрівна

Козинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-колегіум» Козинської сільської ради Радивилівського району

3 місце

Сова Степан Семенович

Станков Артем Віталійович

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

3 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

Адамчук Ілля Іванович

Селецький заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені О. Ващишина Дубровицької районної ради

3 місце

Дворак Юлія Миколаївна

Торгун Даниїл Юрійович

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Центр надії» імені Надії Маринович Рівненської міської ради

3 місце

Юшкевич Віктор Іванович

Берташ Наталія Вячеславівна

Масевицька загальноосвітня школа І  – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

Радчик Катерина Сергіївна

Малостидинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Шилюк Ростислав Іванович

Фаберський Андрій Володимирович

Смордвівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Млинівського району

3 місце

Козлюк Світлана Ананіївна

Талах Владислав Юрійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Колодій Лариса Андріївна

Наконечний Ілля Андрійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

 



Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка