Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецькї мови у  2019-2020 навчальному році 12.02.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецькї мови у 2019-2020 навчальному році

       12 лютого 2020 року на базі Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. За перемогу змагались 53 учні закладів освіти області: 16 унів 9-го класу, 19 десятикласників та 18 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»  –   по 6 призових місць; Березнівського району - 5 призових місць, м. Дубно – 4 призових місця, Гощанського району - 3 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги: Янів Раїса Стратонівна - 6, Радіо Наталія Василівна - 4, та Пришнівська Людмила Василівна та Мельничук Світлана Василівна - по 2.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Погребняк Соломія Олександрівна

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Мельничук Світлана Василівна

Бертух Дарина Костянтинівна

Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради

2 місце

Наумович Олена Павлівна

Овечкіна Олександра Юріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Герус Тетяна Олександрівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Мельничук Оксана Миколаївна

Шульга Анастасія Олександрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Пришнівська Людмила Василівна

Готюк Валерія Михайлівна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа I – III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

3 місце

Дворянська Лариса Михайлівна

Качан Софія Валентинівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Радіо Наталія Василівна

Мосійчук Тетяна Володимирівна

Висоцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району

3 місце

Щур Марія Юріївна

10-ий клас

Шевчук Ярослав Олександрович

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

1 місце

Грушко Лариса Василівна

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради

1 місце

Тарасенкова Юлія Миколаївна, Мельничук Світлана Василівна

Волинець Оксана Андріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Мазурок Софія Валеріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Шмига Анастасія Валеріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Артюх Тетяна Ігорівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Радіо Наталія Василівна

Грисюк Анастасія Олександрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Бойко Наталія Петрівна

Михальчук Наталія Валентинівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Радіо Наталія Василівна

Нищитюк Андрій Володимирович

Колоденський ліцей Корнинської сільської ради Рівненського району

3 місце

Шпаковець Наталія Олександрівна

Орлова Анна Олегівна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

3 місце

Остапчук Наталія Йосипівна

11-ий клас

Гудим Владислав Михайлович

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Дубич Ірина Михайлівна

Цибульська Тетяна Ростиславівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Янів Раїса Стратонівна

Прищепа Анастасія Романівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

2 місце

Устименко Лариса Степанівна

Дирда Світлана Георгіївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Шеремет Наталія Олегівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради

2 місце

Кокота Галина Михайлівна

Рябчинська Ірина Юріївна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Радіо Наталія Василівна

Вознюк Світлана Русланівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Пришнівська Людмила Василівна

Онищук Богдана Миколаївна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа I – III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

3 місце

Нарусевич Лариса Петрівна

Панасюк Богдана Ярославівна

Сарненська гімназія  Сарненської районної ради

3 місце

Кошелюк Світлана Ярославівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн