Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2019-2020 навчальному році 15.02.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2019-2020 навчальному році

        15-16 лютого 2020 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За перемогу змагались 79 учень закладів освіти області: 25 учні 9 класу, 28 десятикласників та 26 учнів 11 класу. 

       Найкращі результати показали учні закладів освіти міста Вараш та Здолбунівського району - по 5 призових місць; м. Рівне та Гощанського району - по 4 призових місця,  Володимирецького,  Дубровицького та Млинівського районів -  по 3 призові місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги:   Грушевська Тетяна Володимирівна та Яремов Володимир Адамович  – по 3; Антонів Тетяна Віталіївна, Паламарчук Юрій Степанович, Мельник Олена Петрівна, Добридник Олександр Миколайович та Галик Олександр Іванович - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Чубинський Вадим Віталійович

Іваницька філія Головинського ліцею Костопільської районної ради

1 місце

Савчук Вікторія Сергіївна

Колесова Юлія Петрівна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

1 місце

Яремов Володимир Адамович

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

2 місце

Карчевський Олександр Миколайович

Ульянов Олександр Сергійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

2 місце

Добридник Олександр Миколайович

Шерсюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

2 місце

Вінінчук Оксана Григорівна

Коржик Андрій Іванович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

2 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Рижа Вікторія Олегівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Босюк Ольга Миколаївна

Литвинчук Ілля Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Мельник Олена Петрівна

Слобода Ірина Василівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна, Мельник Олена Петрівна

Василевський Денис Віталійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Сасюк Ігор Тарасович

Хмарук Олег Юрійович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 11 Рівненської міської ради

3 місце

Моцна Ольга Ярославівна

Паріпа Вікторія Василівна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Галик Олександр Іванович

Нєдєльська Анна Ігорівна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Галик Олександр Іванович

 

10-ий клас

Мосницький Сергій Сергійович

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району Рівненської області

1 місце

Яремов Володимир Адамович

Кравченко Ольга Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради

1 місце

Куць Тетяна Іванівна

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

2 місце

Грушевська Тетяна Володимирівна

Шевчук Владислав Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

2 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Пацко Максим Дмитрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

2 місце

Прончук Марія Василівна

Шевчук Антон Тарасович

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

2 місце

Кравець Світлана Миколаївна

Гурнік Вадим Миколайович

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

3 місце

Добридник Олександр Миколайович

Леньо Орест Валерійович

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Позднякова Олександра Михайлівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Грушевська Тетяна Володимирівна

Михалко Костянтин Юрійович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Михалко Юрій Іванович

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Бортник Роман Анатолійович

Гетьман Марина Олександрівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Шемейко Анатолій Степанович

Андріяшина Ніна Сергіївна

Томашгородський навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради

3 місце

Андріяшина Людмила Миколаївна

11-ий клас

Свиридюк Дмитро Вікторович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

1 місце

Лобова Раїса Леонідівна

Пилипчук Яна Сергіївна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

1 місце

Яремов Володимир Адамович

Криворучко Михайло Олегович

Комунальний заклад «Торговицький навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів» Підлозцівської сільської ради Млинівського району

2 місце

Твардовська Надія Іванівна

Квасова Любов Русланівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Каюн Сергій Борисович

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

2 місце

Грушевська Тетяна Володимирівна

Ніколайчук Роман Вікторович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 ім. О. О. Борисенка Рівненської міської ради

2 місце

Омеляненко Валентина Олексіївна

Бернацька Марія Сергіївна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Побережник Ольга Ігорівна

Галагуз Сергій Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Лазарець Олександр Юрійович

Панько Максим Іванович

Селецький заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради

3 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Гмирак Іван Валентинович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

3 місце

Нетикша Костянтин Георгійович

Смірнов Андрій Дмитрович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Трофімчук Людмила Олексіївна

Тищенко Наталія Анатоліївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

3 місце

Ковальова Людмила Миколаївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники