Stats

Новини освіти Рівненської області

Баскетбол. Спартакіада школярів 26.02.2020

Баскетбол. Спартакіада школярів

26-27 лютого в спортивних залах Володимирецького районного колегіуму та Володимирецького ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат в залік районної Спартакіади школярів Володимиреччини. Участь у змаганнях взяли 16 команд (10 юнацьких та 6 дівочих).

В перший день змагань, 26 лютого, мірялися силами юнаки, які згідно жеребкування були розділені на дві групи. Так за підсумками групового етапу, без поразок в групах, до фіналу вийшли команди Озерської ЗОШ та Кідрівського НВК, а до "втішного" фіналу, дві райцентрівські школи - районний колегіум та ЗОШ №1. В грі за третє місце, перемогу здобули учні Володимирецького ЗОШ І-ІІІ ст. №1, а у фіналі учні Кідрівського НВК здолали супротив суперників з Озерської ЗОШ І-ІІІ ст.

Другого змагального дня, 27 лютого, за звання чемпіона змагалися дівчатка. Перемогу у груповому етапі здобули, все ті ж команди Озерської ЗОШ та Кідрівського НВК, варто відзначити, що спортсменки з Кідрівського НВК не дозволили суперницям закинути м'яч у своє кільце, й завершили груповий етап, з нульовим показником пропущених м'ячів. За бронзові  нагороди змагалися вихованки Мульчицького та Хиноцького НВК, перемогу в цій грі здобули учениці Хиноцького НВК, а чемпіонками стали учениці Кідрівського НВК.

Вже 1 березня, переможці районних змагань, юнаки та дівчата Кідрівського НВК у м. Вараш, відстоюватимуть честь району у ІІІ етапі змагань з баскетболу в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.