Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Підведено підсумки фінального етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 19.05.2020

Підведено підсумки фінального етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

(наказ МОН України від 13.05.2020 № 622 «Про нагородження
переможців Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та
студентської молоді імені Тараса Шевченка»).

ПІБ

Клас, курс

Назва закладу освіти

ПІБ вчителя, викладача

І місце

Коломис Юлія Іванівна

7 кл.

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

Поліщук Наталія Василівна

Ничипорук Софія Миколаївна

11 кл.

Рафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

Мордас Марія Федорівна

Марценюк Тетяна Вікторівна

Vкурс

Національний університет «Острозька академія»

Хом’як Іван Миколайович

ІІ місце

Себа Христина Іванівна

5 кл.

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради

Савчук Катерина Вікторівна

Кушнір Христина Василівна

6 кл.

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради

Черуха Ірина Володимирівна

Андрієш Валерія Валеріївна

9 кл.

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

Поліщук Наталія Василівна

Талащук Катерина Андріївна

10 кл.

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

Венцурик Людмила Михайлівна

Баковчук Ірина Станіславівна

ІІкурс

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

Баковчук Ольга Василівна, Іванова Ольга Степанівна

ІІІ місце

Долинська Наталія Ігорівна

6 кл.

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

Тиндикевич Ірина Володимирівна   

Блищик Дарія Валеріївна

7 кл.

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

Сівицька Галина Данилівна 

Царук Анна Миколаївна

8 кл.

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  № 3 Рокитнівської районної ради

Щерба Валентина Матвіївна

 

Киричук Богдана Сергіївна

11 кл.

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

Ющак Емілія Ростиславівна     

Кирилюк Іванна Юріївна

ІІІ курс

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Острозьке вище професійне училище"

Коженевська Людмила Мирославівна

Кухарук Світлана Вікторівна

 

 

ІІ курс

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

Кристопчук Тетяна Євгенівна



Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн