Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Обласна школа методиста психологічної служби у Березнівському районі 04.11.2019 Обласна школа методиста психологічної служби у Березнівському районі

30-31 жовтня 2019 р. на базі опорного закладу Балашівська ЗОШ І-ІІІ ст., було проведено обласну Школу методиста психологічної служби. 
Хтось із відомих сказав: «Головне в житті – це сім’я! Кар’єра не чекає тебе вдома, гроші – не витруть сльози, а слава не обійме вночі». 
"Сімейний простір як запорука безпечного соціального розвитку дитини в умовах Нової української школи" - такою була тема для роботи з колегами, які здійснюють супровід психологічної служби в районах та ОТГ області.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

ПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ АНІМАЦІЙНОГО ФІЛЬМУ «ЦАР ПЛАКСІЙ ТА ЛОСКОТОН» 01.11.2019 ПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ АНІМАЦІЙНОГО ФІЛЬМУ «ЦАР ПЛАКСІЙ ТА ЛОСКОТОН»
Літературний кіноурок «цар Плаксій та Лоскотон» 28 жовтня 2019 року відбувся у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти при сприянні Академії української преси, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України, Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.


Цифрові технології в освіті - це не тренд, а вимога часу 01.11.2019 Цифрові технології в освіті - це не тренд, а вимога часу
31 жовтня 2019 року на базі Дубенського районного методичного кабінету та Тростянецького НВК Дубенської районної ради відбувся обласний навчально-практичний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, головних спеціалістів відділів, управлінь освіти, виконкомів рад міст обласного значення, ОТГ, які відповідають за упровадження інформаційно-комунікаційних технологій із теми «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти».


Навчально-практичний семінар «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій у формуванні  інформаційно-освітнього простору закладу освіти» 31.10.2019 Навчально-практичний семінар «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти»

31 жовтня 2019 року  відповідно до плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік відбувся навчально-практичний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, головних спеціалістів відділів, управлінь освіти, виконкомів рад міст обласного значення, ОТГ, які відповідають за упровадження інформаційно-комунікаційних технологій, із теми «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти» на базі Дубенського районного методичного кабінету та Тростянецького НВК Дубенської районної ради.

Нарада  керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти 31.10.2019 Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  28 жовтня 2019 року на базі Любахівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (директор Сніжко Людмила Іванівна) відбулася  планова нарада для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Керівники закладів освіти та працівники відділу освіти відвідали початкову школу в с. Острівці та дошкільний навчальний заклад «Ромашка»  (завідувач Горбач Леся Леонідівна).


«ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ» 30.10.2019 «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ»
За такою темою 29 жовтня 2019 року завершила роботу VІІI Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція, проведена уже традиційно спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


ОСВІТЯНИ РІВНОГО І БРЕСТА ОБГОВОРЮВАЛИ CУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЗМІСТІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ 30.10.2019 ОСВІТЯНИ РІВНОГО І БРЕСТА ОБГОВОРЮВАЛИ CУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЗМІСТІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
Делегація Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти взяла участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні освітні технології в змісті післядипломної освіти педагогічних працівників», яка проходила 24-25 жовтня 2019 року у Бресті спільно із Брестським обласним інститутом розвитку освіти (Білорусь).


Районний форум для молодих педагогів Березнівщини 29.10.2019 Районний форум для молодих педагогів Березнівщини

25 жовтня 2019 р. було проведено районний форум для молодих педагогів Березнівщини на базі КЗ "Районний Будинок дитячої та юнацької творчості" на тему "Сучасний урок в умовах реформування освіти: теорія і практика".

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Навчально-методичний проект для практичних психологів і соціальних педагогів 28.10.2019 Навчально-методичний проект для практичних психологів і соціальних педагогів

  28 жовтня 2019 року на базі Володимирецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" відбулася ІІ сесія (модуль) навчально-методичного проекту для практичних психологів і соціальних педагогів із теми «Робота з підлітками та їх батьками. Використання метафоричних карт при проведенні консультацій».


Прес реліз ХVIІ Всеукраїнський учнівський турнір юних правознавців  стартував у Рівному 28.10.2019 Прес реліз ХVIІ Всеукраїнський учнівський турнір юних правознавців стартував у Рівному
27 жовтня 2019 року відбулася церемонія відкриття фінального етапу ХVIІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців.Новини 21 — 30 з 4079
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн