Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Семінар-практикум керівників та вихователів-методистів з теми «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку закладу дошкільної освіти» на Сарненщині 02.12.2019 Семінар-практикум керівників та вихователів-методистів з теми «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку закладу дошкільної освіти» на Сарненщині

28 листопада 2019 року на базі ДНЗ № 6 «Казка» м. Сарни відбувся семінар-практикум керівників та вихователів-методистів з теми «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку закладу дошкільної освіти».


Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка 02.12.2019 Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка
30 листопада 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 173 учасники: 139 учнів закладів загальної середньої освіти, 12 учнів закладів професійно-технічної (професійної) освіти та 20 студентів закладів вищої  освіти усіх рівнів акредитації.


Засідання консультаційного сервіс-центру учителів англійської мови Березнівського району 30.11.2019 Засідання консультаційного сервіс-центру учителів англійської мови Березнівського району

27.11.2019 року 55 учителів англійської мови закладів освіти Березнівського району взяли активну участь у районному консультаційному сервіс-центрі з теми «Дієві методи формування іншомовної компетентності учнів початкових класів відповідно до реалізації Концепції Нова українська школа».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com


Нарада  керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти 29.11.2019 Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  28 листопада 2019 року на базі Собіщицької загальноосвітньої школи I-III ступенів (директор Гречуха Анатолій Володимирович) відбулася планова нарада  для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти.  

Заняття постійно діючого семінару для директорів ЗЗСО Володимирецького району 29.11.2019 Заняття постійно діючого семінару для директорів ЗЗСО Володимирецького району

  був проведений 28 листопада на базі Собіщицької ЗОШ І-ІІІ ст.  Директори шкіл під керівництвом завідувача районного методичного кабінету Софії Шидловської напрацьовували перші кроки у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Як розпочати розбудову системи? Як здійснювати самооцінювання? Які управлінські рішення приймати за результатами самооцінювання? Як забезпечити ефективність внутрішньої системи забезпечення якості освіти? На ці ключові питання шукали (і знайшли!) відповіді учасники семінару.


Cемінар- практикум учителів фізики та астрономії 28.11.2019 Cемінар- практикум учителів фізики та астрономії

  27.11.2019 р. на базі Степангородського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" відбувся з теми «Інформаційно-мультимедійна підтримка навчально-виховного процесу засобами ІКТ на уроках фізики». 

Про засідання творчої групи вчителів української мови і літератури 28.11.2019 Про засідання творчої групи вчителів української мови і літератури

  27 листопада 2019 року в приміщенні актової зали відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації відбулося засідання творчої групи вчителів української мови та літератури, до складу якої входять 20 вчителів-словесників з вищою кваліфікаційною категорією та педагогічним званням. 

Семінар- практикум вчителів суспільних предметів 28.11.2019 Семінар- практикум вчителів суспільних предметів

  27.11.2019 року на базі Більськовільського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" відбувся семінар- практикум учителів суспільних предметів з теми " Формування громадянської та соціальної компетентностей на уроках суспільних предметів в умовах реалізацаї Нової української школи". 


Cемінар-практикум практичних психологів ЗДО 28.11.2019 Cемінар-практикум практичних психологів ЗДО

  27 листопада 2019 року у ДНЗ "Сонечко" смт. Рафалівка, відбувся семінар-практикум практичних психологів ЗДО з теми  "Психологічний супровід формування та прийняття "Образу - Я" дитини дошкільного віку".


Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури 27.11.2019 Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури

  26 листопада 2019 року в приміщенні актової зали відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації відбувся семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури з теми «Реалізація змістових ліній програми «Зарубіжна література».


Новини 41 — 50 з 4153
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика