Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

 24 вересня 2012 року проведено нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів Дубровицького району. 26.09.2012 24 вересня 2012 року проведено нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів Дубровицького району.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
 1. Про результати зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року. Романушко Ю.Ю. 
2. Про завершення підготовки закладів освіти району до нового 2012 – 2013 навчального року та осінньо-зимового періоду. Покидько П.Д. Камінський О.М. 


День  партизанської слави на Рокитнівщині 25.09.2012 День партизанської слави на Рокитнівщині

Тихо шумів сосновий бір, біля багаття грілися люди у військовій формі, а біля землянок зібралися партизани слухати пісень заслужених та народних артистів...


Акція «Привітай свою першу вчительку» 24.09.2012 Акція «Привітай свою першу вчительку»

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації оголошує акцію «Привітай свою першу вчительку» серед учнів загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів, дорослого населення.

Акція приурочена професійному святу – Дню працівників освіти. Її метою є формування в учнівської та студентської молоді, дорослого населення поваги до вчительської праці. Відбулося обговорення підсумків реалізації українсько-канадського проекту «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні» 24.09.2012 Відбулося обговорення підсумків реалізації українсько-канадського проекту «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні»

 21 вересня 2012 року заступник начальника управління освіти і науки  Рівненської   облдержадміністрації  –   начальник    відділу   професійно-технічної    та    вищої    освіти   Петро Коржевський  взяв  участь  у роботі «круглого столу», ініційованого   Міністерством  освіти  і науки, молоді  та спорту  України,   щодо підсумків реалізації українсько-канадського проекту «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні».


Результати  міжнародного турніру «Дружба-2012 на призи Сергія Ліщука» 24.09.2012 Результати міжнародного турніру «Дружба-2012 на призи Сергія Ліщука»

 Із 21 по 23 вересня 2012 року в м. Рівне відбувся міжнародний турнір «Дружба-2012 на призи Сергія Ліщука».


Обласний зліт туристів-освітян, присвячений Всесвітньому Дню туризму 24.09.2012 Обласний зліт туристів-освітян, присвячений Всесвітньому Дню туризму

Впродовж чотирьох днів, з 21 по 24 вересня 2012 року, на березі озера Біле, що на Володимиреччині, туристи-освітяни з усіх куточків області приймали участь у обласному зльоті, присвяченому Всесвітньому Дню туризму.


Всеукраїнська інтерактивна конференція «Сучасні підходи до створення та використання  мультимедійних програмних засобів у навчальному процесі ЗНЗ» 22.09.2012 Всеукраїнська інтерактивна конференція «Сучасні підходи до створення та використання мультимедійних програмних засобів у навчальному процесі ЗНЗ»

263 зареєстрованих аудиторії фахівців, зацікавлених осіб одночасно та 3700 глядачів були включені у роботу Всеукраїнської інтерактивної конференції «Сучасні підходи до створення та використання мультимедійних програмних засобів в навчальному процесі ЗНЗ», що проходила 20 вересня  2012 року в режимі відеоконференцзв’язку з ініціативи Рівненської обласної державної адміністрації,  управління освіти і науки за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України з метою формування і змістового наповнення сучасного електронного інформаційного навчального середовища системи освіти, впровадження в навчально-виховний процес інтерактивних комунікаційних технологій.


  20 вересня 2012 року на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  відбулося засідання школи молодого учителя «Шлях до майстерності». 21.09.2012 20 вересня 2012 року на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання школи молодого учителя «Шлях до майстерності».

20 вересня 2012 року на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання школи молодого учителя «Шлях до майстерності». У роботі засідання школи взяла участь Маліванчук Н.В., завідувач методичного кабінету відділу освіти, яка ознайомила із пріоритетними напрямками науково-методичної роботи у 2012/2013 навчальному році. Керівник школи - Ярмольчук Н.І., заступник директора Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, зосередила увагу на основних аспектах нормативно-правової бази, яка регламентує роботу освітньої галузі; вимогами щодо ведення шкільної ділової документації, провела діагностування та окреслила основні напрямки роботи школи на 2012/2013 навчальний рік.


20 вересня 2012 року відбувся обласний логіко-герменевтичний семінар-практикум з теми «Система підготовки педагога до роботи з обдарованими учнями шляхом упровадження мережевої моделі розвитку професійних компетенцій». 21.09.2012 20 вересня 2012 року відбувся обласний логіко-герменевтичний семінар-практикум з теми «Система підготовки педагога до роботи з обдарованими учнями шляхом упровадження мережевої моделі розвитку професійних компетенцій».


Велопробіг пам’яті 21.09.2012 Велопробіг пам’яті
20 вересня 2012 року за підтримки відділу освіти Острозької районної державної адміністрації Острозьким районним Будинком школяра був організований учнівський «Велопробіг пам’яті», де взяли участь учні з різних шкіл району.Новини 4041 — 4050 з 4229
Початок | Поперед. | 403 404 405 406 407 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн