Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

25 – 26 вересня 2012 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Х Всеукраїнського турніру юних правознавців 27.09.2012

25 – 26 вересня 2012 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Х Всеукраїнського турніру юних правознавців

Інформація про обласний етап Х Всеукраїнського турніру
юних правознавців


25 – 26 вересня 2012 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Х Всеукраїнського турніру юних правознавців. Звання найерудованіших виборювала 21 команда з Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Демидівського, Дубенського, Дубровицького, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського, Корецького, Радивилівського, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського районів, міст Кузнецовськ, Острог та Рівне. Всього 105 старшокласників.
Переможці визначилися 26 вересня.
ІІІ місце здобули команди:
 Сарненського району у складі: Гайдим Богдани, Волнянського Андрія, Новацької Анастасії, Онисковець Ірини, Примич Ганни (керівник Запухляк Валентина Артемівна),

м. Кузнецовськ у складі: Кравець Олени, Басік Оксани, Сибіковської Богдани, Дігтяр Анастасії, Ноголь Ольги (керівник Петрович Наталія Григорівна),

Здолбунівського району у складі: Гайдук Наталії, Кириєвської Тамари, Шимкуте Юлії, Барановської Олени, Шевчука Олександра (керівники Буцька Людмила Миколаївна, Парфенюк Андрій Миколайович),

Корецького району у складі: Рудика Миколи, Плотніка Івана, Зубрія Олега, Боровик Наталії, Мархальчук Ганни (керівник Дмитрук Дмитро Петрович),

Дубровицького району у складі: Твердун Марії, Островець Ольги, Мартинюк Юлії, Бере стень Аліни, Пав ловець Вікторії (керівник Мисько Світлана Миколаївна),
Володимирецького району у складі: Тутевич Іванни, Подерні Лесі, Лосінець Марії, Козак Ліни, Терещук Світлани (керівник Дуліпа Мирослава Анатоліївна)

Рокитнівського району у складі: Небаби Наталі, Новак Юлії, Бабійчук Діани, Стрілець Оксани, Кондратовець Лілії (керівник Денисюк Людмила Миколаївна).

ІІ місце посіли команди:
Костопільського району у складі: Валько Марини, Козаченка Тараса, Кучер Єлизавети, Фесок Софії, Шарапи Дарії (керівник Горбач Галина Володимирівна)

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 у складі: Кулика Олександра, Кисельової Ганни, Вихристюк Каріни, Кравців Марії, Шпичак Марії (керівник Яровка Олена Альбертівна).

І місце вибороли команди:
Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 у складі: Удовиченка Іллі, Коновалова Сергія, Ситняк Тетяни, Гавриловича Дмитра, Швець Анни (керівник Солімчук Олена Іванівна),

Рівненського економіко-правового ліцею у складі: Лазарчук Катерини, Бабієць Римми, Цапко Анастасії, Місковець Анастасії, Богнат Діани (керівник Прокопчук Сергій Юрійович).



Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн