Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

12.10.2012

Проведено обласний етап ХІ Всеукраїнського турніру юних біологів

  Звання найерудованіших виборювали учні 21 команди з Березнівського, Володимирецького, Демидівського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Корецького, Млинівського, Острозького, Радивилівського, Рівненського, Рокитнівського, районів, міст Кузнецовськ, Острог та Рівне, Рівненського обласного ліцею-інтернату, Рівненської малої академії наук учнівської молоді та Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Усього – 105 старшокласників.

  Переможці визначилися 10 жовтня.

  ІІІ місце здобули команди:

Демидівського району у такому складі: Турчук Світлана, Іщук Зінаїда, Кротік Софія, Починюк Оксана, Пекарський Роман (керівник Скоропадська Лариса Олександрівна);

Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» у такому складі: Ремезюк Ілона, Дубінець Іванна, Деркач Роман, Корінь Андрій, Дудар Олександра (керівник Пікнер Олександр Георгійович);

Млинівської ЗОШ № 3 І–ІІІ ступенів у такому складі: Ільчук Наталія, Танєєва Діана, Слободян Анна, Пясецький Максим, Парфенюк Інна  (керівник Кондратюк Людмила Анатоліївна);

Рокитнівського району у такому складі: Небаба Наталя, Крупеня Юлія, Коханевич Антоніна, Прокопчук Альона (керівник Суханова Тетяна Андріївна);

Рівненського району у такому складі: Степанюк Ольга, Грицай Інна, Волович Максим, Яцук Віра, Дерезенко Денис (керівник Тарковська Любов Василівна);

Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у такому складі: Крупич Марія, Прибильська Надія, Озарчук Анна, Напримерова Наталія, Ковалець Максим  (керівник Данчук Анеліна Сергіївна);

Володимирецького району у такому складі: Мармоль Олександр, Першута Наталія, Павленко Тетяна, Оніщук Анна, Водько Марія (керівник Снітко Галина Григорівна);

Костопільського району у такому складі: Швець Наталія, Білоус Денис, Надєждіна Анастасія, Каширіна Вікторія, Сидорова Богдана (керівник Редкодубська Світлана Мирославівна);

Здолбунівського району у такому складі: Ляшук Олег, Петрук Тетяна, Гнатюк Ірина, Чура Андрій, Климчик Богдан (керівник Притула Ірина Ігорівна).

 ІІ місце посіли команди:

збірна команда м. Рівне у наступному складі: Кравчук Катерина, Мороз Максим, Гарасюк Анастасія, Кисельова Анна, Вихристюк Карина (керівник Дзюба Надія Миколаївна);

Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою у наступному складі: Стеха Дмитро, Загура Владислав, Данилюк Микола, Смаглюк Олександр, Перетятко Віталій (керівник Кузьмич Ольга Іванівна);

Рівненського обласного ліцею-інтернату у наступному складі: Парфенюк Станіслав, Джоші Артур, Цимощук Владислав, Шевчук Тетяна, Богуш Святослав   (керівник Дякон Оксана Орестівна).

 І місце виборола команда

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 у наступному складі: Баюн Євген, Нестерук Дмитро, Щерба Олександр, Бабчанік Юлія, Парфенюк Ірина (керівник Гонтар Альона Іванівна).


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники