Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Районний етап обласної учнівської олімпіади "Знавці Біблії" 11.03.2019 Районний етап обласної учнівської олімпіади "Знавці Біблії"

  10 березня 2019 року на базі Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний етап обласної учнівської олімпіади « Знавці Біблії». Змагатися за  краще знання Святого Письмо  прибуло 210  учнів 3-11 класів із  29 закладів освіти району.


У Демидівському районі відзначили 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка 11.03.2019 У Демидівському районі відзначили 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
У Демидівському районі відзначили 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, геніального українського поета, мислителя та художника.
5 березня у с.Вовковиї Демидівського району відбулися заходи до 205-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка.
Біля пам»ятника Кобзареві, який створений місцевим скульптором та встановлений у 1968 році, зібралися учні та вчителі Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст., громада села, парафіяни місцевого храму.
Захід розпочався поминальною службою, яку відслужив настоятель місцевого храму ПЦУ Микола Іваник.


Семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині 07.03.2019 Семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині
06 березня 2019 року на базі Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для класних керівників закладів освіти району з теми «Етнопедагогіка як засіб формування загальнолюдських та національних цінностей особистості».


Володимирецький районний колегіум запустий у дію кабінет робототехніки 07.03.2019 Володимирецький районний колегіум запустий у дію кабінет робототехніки
  З 19 лютого 2019 року у Володимирецькому районному колегіуму запущений у дію кабінет робототехніки та розпочав роботу гурток по робототехніці.


Cемінар-практикум заступників директорів з виховної роботи 07.03.2019 Cемінар-практикум заступників директорів з виховної роботи

  04 березня 2019 року на базі Хиноцького НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» відбувся семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи   з теми « Родинне виховання як засіб соціалізації особистості».


Тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти Березнівського району за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт» 06.03.2019 Тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти Березнівського району за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт»

04 березня 2019 року на базі дошкільного навчального закладу ясла-садка №1 «Ромашка» комбінованого типу м. Березне відбувся тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти Березнівського району та м. Березне за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт» (старший дошкільний вік). Тренінг провели тренери: Максимова Людмила Миколаївна, Уляньчук Ольга Дмитрівна, які пройшли підготовку у якості тренера для навчання вихователів ЗДО за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт» та отримали сертифікат Української академії дитинства.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Вернісаж психологічної майстерності Сарненського та Березнівського районів 06.03.2019 Вернісаж психологічної майстерності Сарненського та Березнівського районів

05 березня 2019 року на базі КЗ «Сарненський районний будинок дітей та молоді» відбулася зустріч працівників соціально-психологічних служб Сарненського та Березнівського районів – вернісаж  психологічної майстерності «Новітні технології і методи роботи психологічної служби Сарненського району».


На вершині успіху юні науковці Костопільщини 06.03.2019 На вершині успіху юні науковці Костопільщини

Усі, хто причетний до роботи в наукових відділеннях Малої академії наук України, прекрасно розуміють, що на сьогодні вона виконує загальнодержавні функції з пошуку, розвитку та підтримки обдарованих і талановитих учнів. Саме під час роботи в обраних секціях виховуються професійно зорієнтовані, обізнані з відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молоді люди, які уже в школі знають своє призначення, спрямування, наукове покликання і йдуть до вищих навчальних закладів, чітко розуміючи в якій сфері чи галузі вони хочуть працювати.

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області. Цьогорічні конкурсні змагання для юних науковців та педагогів-керівників були результативними, адже команда Костопільського району у складі 42 учнів посіла І місце серед районів області.

Детальніше: http://kostopil-osvita.rv.sch.in.ua


ОЛІМПІАДА «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» У КОСТОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ 06.03.2019 ОЛІМПІАДА «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» У КОСТОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ
03 березня 2019 року за сприяння управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, з метою підвищення інтересу школярів до систематичного читання Біблії та її використання у повсякденному житті, формування ціннісних орієнтирів і самосвідомості у дітей та молоді, їх розвиток як духовних, високоморальних, інтелектуальних, соціально-активних особистостей, впровадження навчальних дисциплін духовно-морального спрямування як основи формування особистості в навчальних закладах України, пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся районний етап обласної олімпіади «Знавці Біблії», за участю Наталії Беляновської, начальника відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, Віри Фурман, завідувача кабінету суспільно-гуманітарних предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сергія Скоропляса, віце-президента з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР», директора громадської спілки «Покликані перемагати», голови Національної дитячої ради західного регіону України при Уповноваженому Президента з прав дитини, Галини Спічак, методиста Костопільського районного методичного кабінету.


Засідання проблемного семінару вихователів закладів дошкільної освіти Костопільського району 06.03.2019 Засідання проблемного семінару вихователів закладів дошкільної освіти Костопільського району

05 березня 2019 року відбулося засідання проблемного семінару вихователів закладів дошкільної освіти з теми «Інклюзія – вимога часу».

Учасники заходу зібралися, щоб обговорити актуальні питання даної теми.

У рамках семінару, який у комунальному закладі "Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради, було відвідано два показових заняття у дошкільних групах.

Шама Марія Леонтіївна, Українець Євгенія Іванівна, відповідно директор та заступник директора вищезазначеного закладу, провели оглядову екскурсію та ознайомили з роботою педагогів дітей дошкільного віку.

Підсумки заходу підведено на базі Костопільського районного методичного кабінету.

День був наповнений яскравими враженнями, цікавими ідеями та приємним спілкуванням.Новини 21 — 30 з 3916
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова