Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Районний етап обласного огляду-конкурсу  читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» на Дубенщині 01.03.2019 Районний етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» на Дубенщині

28 лютого 2019 року відбувся районний етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». Переможці відбіркових етапів, які пройшли у Варковицькому, Вербському, Повчанському, Семидубському освітніх округах району, зібралися у районному методичному кабінеті аби не просто вшанувати пам'ять геніального поета, а й серцем відчути його невмируще слово, продемонструвати велику повагу і незмінну любов до світоча національної української літератури.

Семінар-практикум для вчителів іноземних мов на Сарненщині 01.03.2019 Семінар-практикум для вчителів іноземних мов на Сарненщині

Звичайно, що уявити собі таку школу без демократичних перетворень як шляху до успіху, неможливо. І саме таким гаслом 27 лютого 2019 року на базі Сарненського районного ліцею «Лідер» його директор Колоїз Тамара Гнатівна привітала учасників семінару-практикуму для вчителів іноземних мов з теми: «Комунікативна компетенція як система мовленнєвих умінь та навичок».


Засідання районної ради старшокласників "ТЕМП", Школи навчання лідерів учнівського самоврядування та Школи координаторів лідерів учнівського самоврядування на Дубенщині 28.02.2019 Засідання районної ради старшокласників "ТЕМП", Школи навчання лідерів учнівського самоврядування та Школи координаторів лідерів учнівського самоврядування на Дубенщині

27 лютого 2019 року відбулися засідання районної ради старшокласників "ТЕМП", Школи навчання лідерів учнівського самоврядування та Школи координаторів лідерів учнівського самоврядування на Дубенщині.

Воркшоп з елементами тренінгу на Сарненщині 28.02.2019 Воркшоп з елементами тренінгу на Сарненщині

28 лютого 2019 року на базі  Сарненського педагогічного коледжу РДГУ відбувся воркшоп з елементами тренінгу з теми  «STEM-освіта: впровадження та перспективи розвитку». Захід проведений з метою поглибити знання про інноваційні технології навчання, а саме, STEM-освіту, як технологію формування та розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів, обміну досвідом з їх використання, обґрунтування  доцільності  впровадження інновацій в освітньому  процесі, аналізу готовності вчителя до інноваційної діяльності. Учасниками воршопу були педагогічні працівники ЗЗСО району, студенти та викладачі  коледжу.


Семінар-тренінг для вчителів основ здоров'я на Березнівщині 28.02.2019 Семінар-тренінг для вчителів основ здоров'я на Березнівщині

27 лютого 2019 року на базі Березнівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» за участю Шагієвої Р.Р., методиста РОІППО, відбувся семінар-тренінг із теми «Сучасні підходи до вивчення предмету основи здоров'я» для вчителів основ здоров′я закладів загальної середньої освіти Березнівського району.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Національний патріотичний кінопроект "Слава Україні! Героям Слава!" 28.02.2019 Національний патріотичний кінопроект "Слава Україні! Героям Слава!"

  27 лютого 2019 року у приміщенні  районного  Будинку культури,   за сприяння Володимирецької районної державної адміністрації, Володимирецької районної ради та відділу освіти райдержадміністрації,   відбулася презентація  Національного  патріотичного  кінопроекту  «Слава Україні! Героям Слава!». Кінопроект був  представлений  Володимиреччині виконавчим продюсером  Союзу Молодих Кінематографістів України  Олександром Пушкіним.


Семінар учителів суспільних предметів 28.02.2019 Семінар учителів суспільних предметів

  27 лютого 2019 року на базі відділу освіти Володимирецької РДА в актовій залі проведено семінар для учителів суспільних предметів з теми « Формування історичних компетентностей школяра  шляхом використання ІКТ на уроках суспільних дисциплін» метою якого є формування потреби різнобічного розвитку власних здібностей  і нахилів, оволодіння сучасними методами оперування знаннями, уміннями використовувати сучасні інформаційні й комунікаційні технології навчання.


Відбірковий конкурс читців поезії Тараса Шевченка " у Демидівському районі 27.02.2019 Відбірковий конкурс читців поезії Тараса Шевченка " у Демидівському районі
З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, формування у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу у Будинку культури с.Вовковиї було проведено відбірковий конкурс читців поезії Тараса Шевченка " У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна" між молоддю села.


Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2018-2019 навчальному році 27.02.2019 Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2018-2019 навчальному році
        23-24 лютого 2019 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат     ІІ-ІІІ ступенів" пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За перемогу змагались 81 учень закладів освіти області: 32 учні 9 класу, 25 десятикласників та    26 учнів 11 класу.


ТУРИСТИ-ЛИЖНИКИ  ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 26.02.2019 ТУРИСТИ-ЛИЖНИКИ ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

З 20 по 24 лютого 2019 року в селі Яблуниця Івано-Франківської області відбулися змагання Чемпіонату України зі спортивного туризму – лижний туризм (дорослі, юніори, юнаки), організовані Міністерством молоді та спорту України та Федерацією спортивного туризму України.


Новини 31 — 40 з 3906
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика