Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району 26.12.2017 Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району

26 грудня 2017 року на базі ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Сарненського району.


Конкурс «Учитель року» на Рокитнівщині 22.12.2017 Конкурс «Учитель року» на Рокитнівщині

Вже багато років поспіль в районі проводиться конкурс «Учитель року». Значення конкурсу величезне: він допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблем освіти.Виставка в історико-етнографічному музеї «Реформація: від витоків до сьогодення» на Сарненщині 19.12.2017 Виставка в історико-етнографічному музеї «Реформація: від витоків до сьогодення» на Сарненщині
15 грудня 2017 року вчителі християнської етики закладів освіти Сарненського району відвідали виставку в історико-етнографічному музеї «Реформація: від витоків до сьогодення». В ході виставки екскурсовод, цікаво і змістовно, розказала про духовне пробудження у Західній Україні історії протестантизму. Вона звернула увагу присутніх на унікальні експонати, зокрема: кафедра із Лютеранського храму, де, напевно, не одне десятиліття читалося Слово Боже.


Семінар- практикум для вчителів  іноземної мови початкових класів, м. Сарни 19.12.2017 Семінар- практикум для вчителів іноземної мови початкових класів, м. Сарни
14 грудня 2017 року в Сарненській СШР І ступеня №5 з поглибленим вивчення іноземної мови  був проведений семінар – практикум для вчителів  іноземної мови початкових класів з теми «Оновлення змісту освіти з англійської мови на основі використання  нових педагогічних  технологій, інновацій».


ЗАПРОШУЄМО ВЧИТЕЛІВ ПРОЕКТУ РОЗУМНИКИ НА НАВЧАЛЬНУ СЕСІЮ! 19.12.2017 ЗАПРОШУЄМО ВЧИТЕЛІВ ПРОЕКТУ РОЗУМНИКИ НА НАВЧАЛЬНУ СЕСІЮ!
Дорогі учасники проекту «Розумники»! Вітаємо з прийдешніми зимовими святами! Іще святкові емоції не вщухнуть, а ми знову зберемося на «вогник» у великому колі друзів. Аби обговорити участь у проекті «Розумники», ефективно попрацювати з електронними ресурсами та разом гучно відсвяткувати зимові свята. Розпочніть 2018 рік із занурення у навчання! Завітайте на зимову сесію Академії SMART KIDS.


Семінар-практикум вчителів української мови та літератури на Сарненщині 18.12.2017 Семінар-практикум вчителів української мови та літератури на Сарненщині
13 грудня 2017 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар-практикум вчителів української мови та літератури з теми «Розвиток ключових і предметних компетентностей учнів як шлях до формування інноваційної особистості». Метою семінару було ознайомитися з технологією роботи учителів української мови та літератури щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів засобами інноваційних форм навчання.


Організація діяльності і функціонування опорних закладів Березнівського району 18.12.2017 Організація діяльності і функціонування опорних закладів Березнівського району

13 грудня 2017 року на базі Березнівського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася нарада-семінар для керівників опорних закладів району та завідувачів філій з теми «Організація діяльності і функціонування опорних закладів» за участю голови Березнівської районної державної адміністрації Люшина В.Г., заступника голови Жилінської І.В.

Детальніше на сайті: http://osvitaberezne.rv.ua

«Етно-фестиваль «Вифлеємська зірка»  відбувся у Мирогощанській громаді» 18.12.2017 «Етно-фестиваль «Вифлеємська зірка» відбувся у Мирогощанській громаді»
14 грудня  на базі Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів пройшов І етап обласного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» серед закладів освіти Мирогощанської сільської ради.


Навчальний семінар «ЗНО з географії: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування», м. Сарни 18.12.2017 Навчальний семінар «ЗНО з географії: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування», м. Сарни
З метою покращення якості географічної освіти та підвищення рівня підготовки учнів до складання ЗНО з географії 14 грудня 2017 року на базі  ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся навчальний семінар «ЗНО з географії: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування».


Науково-практичні основи функціонування виховних систем в українській школі 18.12.2017 Науково-практичні основи функціонування виховних систем в українській школі

14 грудня 2017 року на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбулося засідання Науково-дослідної лабораторії інноваційних виховних технологій з теми «Науково-практичні основи функціонування виховних систем в українській школі».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com


Новини 11 — 20 з 3343
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка