Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Впровадження медіаграмотності 22.12.2019 Впровадження медіаграмотності
Як на Рівненщині впроваджують медіаграмотність для вчителів і учнів та чому важливо навчати ще й батьків, розповідає проректор Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти Іван Вєтров  в інтерв’ю Ірини Небесної для «Детектор медіа»


Педагогічна майстерня вчителя інформатики на Сарненщині 21.12.2019 Педагогічна майстерня вчителя інформатики на Сарненщині

20 грудня 2019 року на базі Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулася педагогічна майстерня для вчителів інформатики з теми «Сучасні навчальні ресурси в практичній діяльності вчителя інформатики нової української школи». 


Семінар вихователів груп з короткотривалим перебуванням дітей з теми «Художньо-естетичний розвиток п’ятирічної дитини» на Сарненщині 18.12.2019 Семінар вихователів груп з короткотривалим перебуванням дітей з теми «Художньо-естетичний розвиток п’ятирічної дитини» на Сарненщині
17 грудня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «ЗОШ І ступеня - ДНЗ» с. Стрільськ відбувся семінар вихователів груп з короткотривалим перебуванням дітей з теми «Художньо-естетичний розвиток п’ятирічної дитини» (керівник Птуха О.М., вихователь-методист ДНЗ № 1 «Дзвіночок» м. Сарни).


Районний етап  ХІХ Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» 17.12.2019 Районний етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

  З 16 по 18  грудня 2019 року на базі КПНЗ «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» проходить ІІ етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої», у номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення» за темою «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе сію і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…») та «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво». 

Районний  етно-фестиваль «Вифлеємська зірка» 17.12.2019 Районний етно-фестиваль «Вифлеємська зірка»

 13 грудня 2019 року на базі Володимирецького районного колегіуму проходив районний  етно-фестиваль «Вифлеємська зірка», метою проведення якого було: патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва; виявлення і підтримка кращих фольклорних колективів; залучення дітей та молоді до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної культурної спадщини, відтворення виконавських традицій, національного вбрання, предметів побуту. 

Нарада  керівників закладів освіти 13.12.2019 Нарада керівників закладів освіти

 12 грудня у Володимирецькому районному колегіумі відбулась позапланова нарада керівників закладів освіти Володимирецького району, на яку було запрошено начальника Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС Андрія Муравинця, який розглянув питання щодо посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів та проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності. 

ЯКИЙ ВІН – КРИМ БЕЗ РОСІЙСЬКИХ МІФІВ?  ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА «НАРИС ІЗ ІСТОРІЇ КРИМУ. ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ІСТОРІЇ (7 ТА 8 КЛ.)» 13.12.2019 ЯКИЙ ВІН – КРИМ БЕЗ РОСІЙСЬКИХ МІФІВ? ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА «НАРИС ІЗ ІСТОРІЇ КРИМУ. ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ІСТОРІЇ (7 ТА 8 КЛ.)»
12 грудня 2019 року у стінах Міністерства освіти та науки України відбулася презентація актуальних  освітніх курсів за участі заступниці міністерки освіти Любомири Мандзій.


Засідання школи молодого вихователя на Сарненщині 12.12.2019 Засідання школи молодого вихователя на Сарненщині
11 грудня 2019 року на базі ДНЗ № 5 «Вербиченька» м. Сарни відбулося засідання школи молодого вихователя (керівник Чинча А.В, вихователь-методист ДНЗ № 9 м. Сарни) на якому молоді педагоги підвищували рівень теоретичної та практичної підготовки щодо організації системи роботи з економічного виховання.


Третя хвиля тренінгів IREX пройшла у Рівному 12.12.2019 Третя хвиля тренінгів IREX пройшла у Рівному
10-11 грудня 2019 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти завершився третій із циклу тренінгів з медіаграмотності «Діалогові комунікації в освіті та методи інтеграції інфомедійної грамотності до навчальних програм» проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність (компонент для закладів вищої освіти та ІППО)», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.


І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» 12.12.2019 І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020»

  Стартував 11.12.2019 у Володимирецькому районному колегіумі: у номінаціях «Початкова освіта», «Історія» та «Хімія». У перший день конкурсу (відбіковий І етап) участь у педагогічних перегонах взяли десять відважних та амбіційних.


Новини 51 — 60 з 4186
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика