Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Вітаємо переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов 30.03.2018 Вітаємо переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов
Успішно завершили інтелектуальні змагання команди Рівненської області з англійської, німецької, французької та іспанської мов, які проходили з 25 по 30 березня у Харкові та Львові.


Засідання методичного об’єднання вчителів мистецтва Дубенського району 30.03.2018 Засідання методичного об’єднання вчителів мистецтва Дубенського району

Урок — це центр, навколо якого обертаються і до якого повертаються всі думки і дії вчителя. Він має пам'ятати, що на кожному уроці потрібні інтерес і захопленість самого вчителя, готовність самому дивувати і дивуватися. Моделювання уроку мистецтва на засадах компетентнісного підходу вимагає від сучасного педагога уміння організувати навчально-пізнавальну діяльність учнів шляхом поєднання «освіти для всіх» з «освітою для кожного».

Тренінги для вчителів початкових класів 30.03.2018 Тренінги для вчителів початкових класів

 Із 21 по 23 березня та 26-28 березня 2018 року, відповідно графіка підготовки педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи, на базі Володимирецького Будинку школярів та юнацтва  проходила друга сесія для двох груп вчителів початкових класів, що у 2018-2019 навчальному році будуть навчати учнів 1-го класу.

Cемінар-тренінг із теми «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом» 30.03.2018 Cемінар-тренінг із теми «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

  28 березня 2018 року на базі Городецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  відбувся семінар-тренінг із теми «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом» для вчителів основ здоров′я  закладів освіти Володимирецького району.  


Юні знавці Біблії 30.03.2018 Юні знавці Біблії

  У вівторок 27 березня 2018 року на базі Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1   відбувся  районний етап учнівської олімпіади «Юні знавці Біблії», яка була  проведена  за сприяння обласного управління освіти і науки облдержадміністрації та Міжнародного Благодійного Фонду « Мир».


Вітаємо переможців заключного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 30.03.2018 Вітаємо переможців заключного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
З 25 по 29 березня 2018 року у місті Тернопіль відбувся заключний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Успішно виступила команда Рівненської області виборовши шість призових місць.


Рівненщина вітає переможця заключного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури 30.03.2018 Рівненщина вітає переможця заключного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури
З 26 по 28 березня 2018 року у місті Івано-Франківськ відбувся заключний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. Від Рівненської області у змаганнях взяли участь троє старшокласників.


Інформація про переможців обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків 30.03.2018 Інформація про переможців обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків
27-28 березня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків.


Районний етап фестивалю-конкурсу агітбригад  «Молодь обирає здоров’я» 28.03.2018 Районний етап фестивалю-конкурсу агітбригад «Молодь обирає здоров’я»
З метою утвердження і пропаганди здорового способу життя 28 березня 2018 року в актовій залі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся районний етап фестивалю-конкурсу агітбригад «Молодь обирає здоров’я».


Шосте засідання навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів Сарненщини 28.03.2018 Шосте засідання навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів Сарненщини
27 березня 2018 року в КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося шосте засідання навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів.Новини 21 — 30 з 3486
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика