Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Вектори професійної діяльності сучасного вчителя математики 05.03.2019 Вектори професійної діяльності сучасного вчителя математики
Прагнення до самовдосконалення, самоосвіта є важливими чинниками професійного зростання вчителя, що забезпечують розширення його творчих можливостей, пізнавальних інтересів та формування творчої індивідуальності. 28 лютого 2019 року на базі Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів проведено засідання семінару-практикуму вчителів математики, мета якого підвищення професійного рівня через використання Інтернет-сервісів освітнього простору, створення умов для розвитку педагогічної ініціативи, якісної підготовки учнів до ЗНО.


Засідання семінару-практикуму вчителів української мови та літератури Костопільського району 05.03.2019 Засідання семінару-практикуму вчителів української мови та літератури Костопільського району

Сьогодні відбувається трансформація вітчизняної освіти, становлення нової освітньої парадигми, яка повинна дати відповідь на запити сучасного світу, адже, освіта має забезпечувати підготовку людини до повноцінного життя у ньому.

Наразі очевидною стала необхідність спрямування навчання на потреби практики. Із цією метою 04 березня 2019 року на базі Костопільського районного методичного кабінету відбулося засідання семінару-практикуму вчителів-словесників з теми «Методичні засади формування ключових компетентностей школярів у світлі сучасного змісту шкільної мовної та літературної освіти».

Детальніше: http://kostopil-osvita.rv.sch.in.ua/


Засідання Школи молодого вчителя хімії на Сарненщині 05.03.2019 Засідання Школи молодого вчителя хімії на Сарненщині

28 лютого 2019 року на базі Сарненської гімназії відбулося засідання Школи молодого вчителя хімії з теми «Формування практичних та дослідницьких умінь і навичок на уроках хімії».


ІІ модуль навчального проекту для працівників психологічної служби Березнівщини «Основи психологічного консультування дітей та дорослих» 05.03.2019 ІІ модуль навчального проекту для працівників психологічної служби Березнівщини «Основи психологічного консультування дітей та дорослих»

25 лютого 2019 року для практичних психологів та соціальних педагогів, проведений ІІ модуль навчального проекту для працівників психологічної служби «Основи психологічного консультування дітей та дорослих. Психологічна допомога особистості в кризових станах» на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Районний форум молодих педагогів на Березнівщині 05.03.2019 Районний форум молодих педагогів на Березнівщині

28 лютого 2019 року відбувся районний форум для молодих освітян «Сучасний урок в умовах реформування освіти: теорія і практика» на базі КЗ «Районний будинок дитячої та юнацької творчості».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови, які працюють у 1 класах Березнівського району 05.03.2019 Засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови, які працюють у 1 класах Березнівського району

26.02.2019 року на базі Вітковицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» відбулося планове засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови, які працюють у 1 класах з теми «Ефективне навчання лексики на уроках англійської мови у початковій школі. Роль інструкцій вчителя для виконання завдань».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи Березнівського району 05.03.2019 Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи Березнівського району

26 лютого 2019 року на базі Березнівської гімназії імені Миколи Буховича відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Упровадження компетентнісного підходу у навчанні шляхом реалізації наскрізних змістових ліній».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Вітаємо з перемогою! 04.03.2019 Вітаємо з перемогою!

Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості», який проходив із метою підтримки талановитих педагогів закладів позашкільної освіти, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності. У номінації «Керівник гуртка – 2019» наш район представила Оксана Анатоліївна Лис, керівник гуртків образотворчого мистецтва Костопільського будинку школярів та юнацтва. Педагог продемонструвала високий рівень професійної майстерності та посіла почесне І місце.  Вітаємо висококваліфікованого керівника гуртка, талановиту художницю та бажаємо гідно представити Рівненщину на Всеукраїнському рівні.

Засідання районної Школи молодого педагога-організатора на Сарненщині 01.03.2019 Засідання районної Школи молодого педагога-організатора на Сарненщині

28 лютого 2019 року на базі Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулося засідання районної Школи молодого педагога-організатора з теми «Національно-патріотичне виховання школярів в сучасному освітньому просторі».


Навчання для керівників 01.03.2019 Навчання для керівників
  Заняття семінару для керівників закладів загальної середньої освіти з теми «Організація діяльності закладу загальної середньої освіти в умовах реформування освітньої галузі» відбулося у Великоцепцевицькій школі І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради. Взяла участь у роботі семінару  Надія Адамівна Мельник, кандидат педагогічних наук, проректор із науково-методичної роботи Рівненського ОІППО з питання «Створення внутрішньої системи якості освіти в закладі ЗСО». Новини 21 — 30 з 3906
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова