Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

відкриття Комунальної установи «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр «Володимирецької районної ради. 04.12.2018 відкриття Комунальної установи «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр «Володимирецької районної ради.

  І ось нарешті і в нашому районі 3 грудня 2018 року у Міжнародний день людей з інвалідністю відбулося офіційне відкриття Комунальної установи «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр «Володимирецької районної ради. Нарешті діти з особливими освітніми потребами можуть отримати кваліфіковану допомогу вчителів-дефектологів,  - реабілітологів,  - логопедів, практичних психологів.


Міжнародний день людей з особливими потребами на Сарненщині 04.12.2018 Міжнародний день людей з особливими потребами на Сарненщині

3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. Не обійшло це свято й дітей з особливими освітніми потребами – мешканців Сарненського району.


Інформація про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2018-2019 навчальному році 03.12.2018 Інформація про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2018-2019 навчальному році

30 листопада 2018 року на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії. За перемогу змагалися 17 учнів із 10 загальноосвітніх закладів району: 9 десятикласників та 8 одинадцятикласників. Один учасник 8 класу та двоє девятикласників виступали за 10 клас. Вихованці вибороли 10 призових місць, зокрема: І- 2, ІІ – 3, ІІІ- 5.

Найкращу результативність продемонстрували Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, які вибороли 3 призових місця: І-1, ІІІ-2, учні Костопільського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т.Г.Шевченка», Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 та Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6 вибороли по 2 призових місця. Одне призове місце виборов учень Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Найбільше переможців підготували такі педагоги, зокрема, 3 переможці підготував Веденєєв Руслан Володимирович, по два переможці підготували: Семещук Ігор Лаврентійович, Бондарчук Сергій Васильович та Олійник Ігор Анатолійович. Одного переможця підготувала Козачок Людмила Василівна.


Інформація про обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка  2018 рік, Рівненська область 03.12.2018 Інформація про обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка 2018 рік, Рівненська область
01 грудня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 178 учасників: 142 учні закладів загальної середньої освіти, 16 учнів професійно-технічних закладів та 20 студентів вищих закладів освіти усіх рівнів акредитації.


Семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти на Сарненщині 03.12.2018 Семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти на Сарненщині

29 листопада 2018 року на базі ДНЗ № 8 м. Сарни відбувся районний семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти на якому розглядались сучасні підходи до організації музичних занять. Зокрема, музичні керівники, підвищили свою фахову майстерність з питань здійснення інтеграції на музичних заняттях та впровадження танцетерапії і мелодекламації.


Засідання управлінської студії керівників опорний закладів загальної середньої освіти у Березнівському районі 30.11.2018 Засідання управлінської студії керівників опорний закладів загальної середньої освіти у Березнівському районі

29 листопада 2018 року на базі опорних закладів Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Кам’янський ліцей відбулося засідання управлінської студії керівників опорний закладів загальної середньої освіти області з теми «Автономія закладу освіти: самостійність і відповідальність».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

«Нова українська школа: новий зміст освіти» 30.11.2018 «Нова українська школа: новий зміст освіти»

23 листопада 2018 року на базі Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівського району відбувся районний семінар-практикум заступників керівників закладу загальної середньої освіти з теми «Нова українська школа: новий зміст освіти».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Семінар –практикум керівників музичних закладів дошкільної освіти 29.11.2018 Семінар –практикум керівників музичних закладів дошкільної освіти

  З метою підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки педагогів щодо впровадження інноваційних технологій дошкільників умовах сьогодення; удосконалення умінь та навичок керівників музичних щодо організації музичного виховання дошкільників 29 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Ромашка» с. Любахи відбувся семінар – практикум керівників музичних закладів дошкільної освіти з теми «Розвиток музичних здібностей дітей у процесі творчої діяльності».


Брифінг вчителів математики і економіки на Сарненщині 29.11.2018 Брифінг вчителів математики і економіки на Сарненщині
28 листопада 2018 року в приміщенні Сарненського районного ліцею «Лідер» відбувся брифінг вчителів математики і економіки з теми «Формування математичної компетентності в процесі реалізації наскрізної лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» на уроках математики та економіки». Метою методичного заходу було ознайомити педагогів з інноваційними формами роботи щодо формування математичної компетентності в процесі реалізації наскрізної лінії «Підприємливість та фінансова грамотність»; сприяти формуванню необхідності до самовдосконалення та підвищення професійної компетентності учасників брифінгу.


 Семінар-практикум вчителів супільних предметів 29.11.2018 Семінар-практикум вчителів супільних предметів

  28 листопада 2018 року на базі Каноницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум для учителів суспільних предметів з теми «Діяльнісний   підхід   вчителя на   уроці історії як один з головних підходів до   реалізації Концепції НУШ».Новини 21 — 30 з 3769
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика