Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Відбулась серпнева конференція працівників освіти Клесівської ОТГ 31.08.2018 Відбулась серпнева конференція працівників освіти Клесівської ОТГ


Серпневі педагогічні студії на Березнівщині «Нова українська школа – від старту до успіху!» 31.08.2018 Серпневі педагогічні студії на Березнівщині «Нова українська школа – від старту до успіху!»

27-29 серпня 2018 року відбулися секційні засідання Серпневих педагогічних студій педагогічних працівників з базових дисциплін, заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи з теми: «Особливості організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти в 2018-2019 навчальному році».
29 серпня 2018 року у Березнівському Будинку культури відбулася серпнева конференція педагогічних працівників «Нова українська школа – від старту до успіху!».

Детальніше на сайті: http://osvitaberezne.rv.ua

Серпнева конференція педагогічних працівників 31.08.2018 Серпнева конференція педагогічних працівників

29 серпня 2018 року відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників Володимирецького району «Нова українська школа – 2018-2019 навчальний рік. ВІД СТАРТУ ДО УСПІХУ»


Відбулася міська серпнева конференція  педагогічних працівників м.Острога 31.08.2018 Відбулася міська серпнева конференція педагогічних працівників м.Острога


Методичні заходи з педагогічними працівниками Сарненського району 30.08.2018 Методичні заходи з педагогічними працівниками Сарненського району
З 27 по 30 серпня 2018 року методистами відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації було проведено ряд методичних  заходів. 


Cерпнева конференція педагогічних працівників Сарненщини 29.08.2018 Cерпнева конференція педагогічних працівників Сарненщини

29 серпня 2018 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Сарненщини на базі КЗ «Сарненський районний Будинок культури».


Cерпнева конференціїя педагогічних працівників Дубенщини 29.08.2018 Cерпнева конференціїя педагогічних працівників Дубенщини

Старт кожному новому навчальному року дає районна серпнева конференціїя педагогічних працівників, яка цьогоріч відбулась 29 серпня у залі засідань Дубенської райононної ради.

Сьогодні четверта річниця Іловайської трагедії. 29.08.2018 Сьогодні четверта річниця Іловайської трагедії.


Серпневі педагогічні зустрічі проходять на базі Дубенського районного методичного кабінету 27.08.2018 Серпневі педагогічні зустрічі проходять на базі Дубенського районного методичного кабінету

Серпневі педагогічні зустрічі проходять на базі Дубенського районного методичного кабінету, в яких беруть участь працівники відділу освіти райдержадміністрації, районного методичного кабінету, керівники та педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Із GoCamp – до здійснення мрій… 22.08.2018 Із GoCamp – до здійснення мрій…

GoCamp – це найбільша волонтерська програма у Східній Європі, у якій волонтери з усієї планети мотивують дітей вивчати іноземні мови та відкривають світ для дітей з усіх куточків України. У минулому роцы до роботи у мовномутаборы було залучено вперше іноземного волонтера (KareemAbdelKhalek, Єгипет), тому цьогоріч в аплікаційній формі ми намагалися показати, який глобальний вплив GoCamp-2017 мав на роботу вчителів англійської мови та на учнів.
Новини 21 — 30 з 3602
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика