Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Районний семінар-практикум для вчителів 4 класів, м. Сарни 29.11.2017 Районний семінар-практикум для вчителів 4 класів, м. Сарни
29 листопада 2017 року на базі  Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  було проведено районний семінар-практикум для вчителів 4 класів з теми: «Форми  і методи навчання молодших школярів  в умовах реалізації концепції Нової української школи». Мета семінару - ознайомити вчителів з формами і методами навчання молодших школярів в умовах реалізації Концепції Нової української школи. 


Висловлюємо  щиру вдячність всім, хто відгукнувся та зробив свій внесок у допомогу  нашим воїнам, м. Сарни 29.11.2017 Висловлюємо щиру вдячність всім, хто відгукнувся та зробив свій внесок у допомогу нашим воїнам, м. Сарни
Висловлюємо щиру вдячність всім, хто відгукнувся та зробив свій внесок у допомогу нашим воїнам, продемонструвавши свою небайдужість та співчуття тим, хто в холодних приміщеннях під звуками обстрілів мріє про довгоочікуваний мир в Україні.


Семінар-практикум для вчителів математики, м. Сарни 27.11.2017 Семінар-практикум для вчителів математики, м. Сарни
24 листопада 2017 року на базі Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар-практикум для вчителів математики з теми «Компетенції та компетентнісний підхід у сучасній освіті».


25 листопада 2017 року Україна вшанувала пам’ять убитих Голодомором 1932–33 років. 27.11.2017 25 листопада 2017 року Україна вшанувала пам’ять убитих Голодомором 1932–33 років.
Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу. Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду проходять під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію".


Засідання навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів, м. Сарни 24.11.2017 Засідання навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів, м. Сарни
23 листопада 2017 року в КЗ «Сарненський районний будинок дітей та молоді» було проведено друге засідання навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів з теми «Технології використання метафор та метафоричних асоціативних карт у практиці роботи психолога».


Фінальний етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» на Володимиреччині 24.11.2017 Фінальний етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» на Володимиреччині

 був проведений 23 листопада на базі Володимирецького районного колегіуму. 12 педагогів демонстрували свої професійну майстерність, ерудицію, творчі ідеї, змагаючись за номінаціями «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».


Семінар-практикум вчителів економіки, м. Сарни 24.11.2017 Семінар-практикум вчителів економіки, м. Сарни
22 листопада 2017 року на базі Люхчанської ЗОШ І-Ш ст. відбувся семінар - практикум вчителів економіки. Розпочала семінар Світлана Муляр, методист РМК, акцентуючи увагу на змінах, які вимагає «Нова школа». Нова школа - «школа компетентностей», яка співпрацюватиме з батьками і враховуватиме індивідуальність дітей.


Семінар-практикум для вчителів початкових класів, м. Сарни 23.11.2017 Семінар-практикум для вчителів початкових класів, м. Сарни

На базі Сарненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2 22 листопада 2017 року відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів за темою «Інтегрований урок – шлях до цілісного сприйняття учнями навколишнього світу».


Очний етап І туру всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2018" у номінації "Німецька мова" на Дубенщині 23.11.2017 Очний етап І туру всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2018" у номінації "Німецька мова" на Дубенщині

23 листопада 2017 року в рамках очного етапу І туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018» на базі Семидубського навчально-виховного комплексу проходили конкурсні випробування «Практична робота» та «Методичний практикум» у номінації «Німецька мова». За почесне звання «Вчитель року» виявили згоду змагатись Дворніченко Катерина Віталіївна, Кравцова Юлія Олександрівна - вчителі Шепетинської ЗОШ І-ІІ ступенів Смизької селищної ради, Миронова Інна Іванівна, учитель Тростянецького навчально-виховного комплексу Дубенської районної ради, Поведінка Алла Павлівна, Тимошишин Ігор Володимирович - учителі Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради. 

Очний етап І туру всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2018" у номінації "Фізична культура" на Дубенщині 23.11.2017 Очний етап І туру всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2018" у номінації "Фізична культура" на Дубенщині

22 листопада 2017 року розпочався очний етап І туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018». На базі Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулись конкурсні випробування «Практична робота» та «Методичний практикум» у номінації «Фізична культура». Свій професіоналізм, педагогічну майстерність виявили бажання продемонструвати Клим'юк Олександр Степанович, учитель Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради, Парфенюк Ігор Олександрович, учитель Жорнівського навчально-виховного комплексу Дубенської районної ради.


Новини 21 — 30 з 3312
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн