Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

ІІ  етап  міського  фестивалю художньої самодіяльності "ВЕЛИКА  ПІСОЧНИЦЯ" у м.Вараш 19.05.2017 ІІ етап міського фестивалю художньої самодіяльності "ВЕЛИКА ПІСОЧНИЦЯ" у м.Вараш
12 травня 2017 року у м.Вараш відбувся ІІ  етап  міського  фестивалю «Велика  пісочниця» - фестиваль художньої  самодіяльності  серед  працівників  дошкільних  навчальних  закладів та  навчально-виховного  комплексу  №1.   Участь  у  фестивалі    працівників    освітньої  галузі  підтримав  благодійний  фонд  «Наш  край»  Василя  Яніцького, народного  депутата  Верховної Ради України.  


ВИШИВАНКА – НАЦІОНАЛЬНА СВЯТИНЯ 18.05.2017 ВИШИВАНКА – НАЦІОНАЛЬНА СВЯТИНЯ
ВИШИВАНКА – національна святиня, духовне багатство, висока мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вона – символ здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності. Вишиванка – це й оберіг людини. 


Джура 2017 в Острозі 16.05.2017 Джура 2017 в Острозі

13 травня 2017 року у лісомасиві Попівщина (с.Межиріч) проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Участь у змаганнях взяли команди загальноосвітніх навчальних закладів міста Острога.


На Костопільщині зростають справжні патріоти 15.05.2017 На Костопільщині зростають справжні патріоти
13 травня 2017 року відбулися військові навчально-тренувальні ігри «Патріот», на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, у яких взяли участь 314 учнів 9-х класів шкіл міста. Вони є завершальним етапом щорічних заходів, які протягом трьох останніх років проводяться у навчальних закладах освіти району. Цьогоріч даними видами ігор, що ставлять за мету формування в учнівської молоді патріотичних почуттів, національної свідомості та шанобливого ставлення до України і її захисників, було охоплено 635 учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл району. Ініціаторами і організаторами цих заходів є відділ освіти Костопільської районної державної адміністрації та військова частина А-2390.


Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids 13.05.2017 Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids
Уже 173 класи початкової школи по всій України використовують у навчально-виховному процесі сучасні освітні технології Smart Kids. Це число постійно збільшується. 


Школа становлення молодого вчителя мистецтва на Дубенщині 12.05.2017 Школа становлення молодого вчителя мистецтва на Дубенщині

Професійна підготовка педагогічних кадрів – це цілісний процес, у якому особливе місце посідає діяльність молодого вчителя, його адаптація до професії педагога. Успішна педагогічна діяльність молодого спеціаліста залежить не тільки від його професійної підготовки та особистих якостей, а й від стилю надання методичної допомоги, яка передбачає індивідуальний підхід до кожного вчителя, підтримку його творчості, прагнення до самореалізації.

Освітяни Дубенщини взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу 11.05.2017 Освітяни Дубенщини взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу

11 травня 2017 року працівники відділу освіти Дубенської райдержадміністрації, районного методичного кабінету взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Березнівському районі 10.05.2017 І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Березнівському районі

07 травня 2017 року, на виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації від 03.05.2017 №172 «Про проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), на базі Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше на сайті: http://osvitaberezne.rv.ua

У Рівненському районі створено 2 опорні школи 05.05.2017 У Рівненському районі створено 2 опорні школи
На сьогодні усім стало відомо, що реформування галузі освіти є неминучим та обов’язковим процесом у контексті децентралізації влади. Тому ініціативи Міністерства освіти щодо реорганізації та оптимізації навчальних закладів є актуальними, оскільки ці питання стали предметом тривалих дискусій та набули неабиякого розголосу.


Детальніше на сайті: http://www.osvitarda.gov.ua

Семінар-практикум вчителів музичного та образотворчого мистецтва на Дубенщині 05.05.2017 Семінар-практикум вчителів музичного та образотворчого мистецтва на Дубенщині

Про формування компетентного педагога, здатного до творчості та професійного зростання, йшла мова на семінарі-практикумі вчителів музичного та образотворчого мистецтва з теми «Освоєння нових методів навчання. Інтегрований підхід до навчання. Бінарний урок», який відбувся 04 травня 2017 року на базі Березької ЗОШ І-ІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району.


Новини 31 — 40 з 3209
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика