Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Освітяни Дубенщини взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу 11.05.2017 Освітяни Дубенщини взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу

11 травня 2017 року працівники відділу освіти Дубенської райдержадміністрації, районного методичного кабінету взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Березнівському районі 10.05.2017 І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Березнівському районі

07 травня 2017 року, на виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації від 03.05.2017 №172 «Про проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), на базі Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше на сайті: http://osvitaberezne.rv.ua

У Рівненському районі створено 2 опорні школи 05.05.2017 У Рівненському районі створено 2 опорні школи
На сьогодні усім стало відомо, що реформування галузі освіти є неминучим та обов’язковим процесом у контексті децентралізації влади. Тому ініціативи Міністерства освіти щодо реорганізації та оптимізації навчальних закладів є актуальними, оскільки ці питання стали предметом тривалих дискусій та набули неабиякого розголосу.


Детальніше на сайті: http://www.osvitarda.gov.ua

Семінар-практикум вчителів музичного та образотворчого мистецтва на Дубенщині 05.05.2017 Семінар-практикум вчителів музичного та образотворчого мистецтва на Дубенщині

Про формування компетентного педагога, здатного до творчості та професійного зростання, йшла мова на семінарі-практикумі вчителів музичного та образотворчого мистецтва з теми «Освоєння нових методів навчання. Інтегрований підхід до навчання. Бінарний урок», який відбувся 04 травня 2017 року на базі Березької ЗОШ І-ІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району.

Завершальний акорд цьогорічного конкурсу-захисту 03.05.2017 Завершальний акорд цьогорічного конкурсу-захисту
25-28 квітня до Києва перевірити знання, презентувати дослідження та науково-технічні розробки приїхали учасники відділень комп’ютерних і технічних наук.


27.04.2017. Міжрегіональний семінар учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» 03.05.2017 27.04.2017. Міжрегіональний семінар учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп»
27 квітня 2017 року на базі комунального закладу «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради» у межах Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар «Мотивація навчальної діяльності учнів як умова формування пізнавального інтересу та літературних компетенцій на заняттях зарубіжної літератури» (зустріч Волинської, Рівненської, Хмельницької, Київської областей).


Засідання проблемної групи практичних психологів ДНЗ Дубенщини 28.04.2017 Засідання проблемної групи практичних психологів ДНЗ Дубенщини

Дошкільне дитинство – дуже короткий відрізок в житті людини, але він має важливе значення. У цей період розвиток йде як ніколи бурхливо і стрімко. З абсолютно безпорадного немовля перетворюється у відносно самостійну, активну особистість. Ускладнюється емоційне життя дошкільника: збагачується зміст емоцій, формуються вищі почуття. З метою створення системи психологічного супроводу розвитку емоційної сфери, залучення педагогів та батьків задля формування в дитини старшого дошкільного віку емоційної децентрації 28 квітня 2017 року на базі Тараканівського дошкільного навчального закладу Дубенського району відбулося засідання проблемної групи практичних психологів ДНЗ з теми «Психолого-педагогічні умови збагачення емоційної компетентності дітей дошкільного віку».

Районний етап фестивалю-конкурсу хореографічних колективів "Веселі закаблуки" на Дубенщині 28.04.2017 Районний етап фестивалю-конкурсу хореографічних колективів "Веселі закаблуки" на Дубенщині

28 квітня 2017 року відбувся районний етап фестивалю-конкурсу хореографічних колективів «Веселі закаблуки» з метою розвитку і популяризації художньої хореографії, естетичного виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва. У фестивалі-конкурсі взяли участь 9 хореографічних колективів із 7 загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району, Мирогощанської, Смизької ОТГ.

«ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ КЕРІВНИКА СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» 28.04.2017 «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ КЕРІВНИКА СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»
Під такою назвою 25-27 квітня 2017 року пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція, організована Асоціацією керівників навчальних закладів України «Відроджені гімназії України», Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Управлінням освіти, молоді та спорту, методичним кабінетом Володимиреччини, Володимирецьким районним колегіумом при сприянні Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Володимирецької районної державної адміністрації та районної ради.


Козацький гарт – 2017 в Острозі 27.04.2017 Козацький гарт – 2017 в Острозі

26 квітня 2017 року у спортивній залі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».


Новини 31 — 40 з 3203
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика