Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Юні історики-манівці фінішували у Києві 27.04.2017 Юні історики-манівці фінішували у Києві

21-24 квітня 2017 року у Києві відбувся заключний (ІІІ) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Шлях до освітньої реформи! 26.04.2017 Шлях до освітньої реформи!

21.04.2017 року на базі Березнівського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ» відбулося четверте засідання авторської творчої майстерні Фурсяк Оксани Миколаївни, учителя-методиста початкових класів Березнівського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ» з теми «Формування у молодших школярів ставлення до навчальної діяльності як до особистої мети свого розвитку в системі розвивального навчання».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Семінар-практикум учителів суспільних предметів у Березнівському районі 26.04.2017 Семінар-практикум учителів суспільних предметів у Березнівському районі

19.04.2017 року відбувся семінар-практикум учителів суспільних предметів з теми «Реалізація завдань патріотичного виховання школярів з історії та правознавства в сучасних умовах» на базі Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Інформація про проведення обласного етапу  олімпіади «Юне обдарування» у 2017 році 26.04.2017 Інформація про проведення обласного етапу олімпіади «Юне обдарування» у 2017 році
25 квітня 2017 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26 відбувся обласний етап олімпіади «Юне обдарування» для учнів 4-их класів загальноосвітніх навчальних закладів області з української мови, математики та природознавства.


Вітаємо переможців заключного етапу  Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків 24.04.2017 Вітаємо переможців заключного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків

Упродовж 18 – 22 квітня у Запоріжжі проходив фінал XIХ Всеукраїнського турніру юних істориківУ завершальному етапі інтелектуального марафону взяли участь 2 команди з Рівненської області: Здолбунівської загальноосвітньої школи         І – ІІІ ступенів № 5 та Кузнецовської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.


Рівненщина вітає переможців заключного етапу XVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика 24.04.2017 Рівненщина вітає переможців заключного етапу XVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика
ІІ місце

Юзюк Діана Павлівна, учениця 3 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1. Вчитель – Марчук Оксана Святославівна.

Семінар-практикум вчителів математики Володимирецького району 24.04.2017 Семінар-практикум вчителів математики Володимирецького району

  20 квітня 2017 року на базі Сопачівського  НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Володимирецького району відбувся семінар-практикум вчителів математики з теми: «Формування математичної компетенції учнів».


ФЕСТИВАЛЬ "ВЕЛИКА  ПІСОЧНИЦЯ"  В М.ВАРАШ 24.04.2017 ФЕСТИВАЛЬ "ВЕЛИКА ПІСОЧНИЦЯ" В М.ВАРАШ
21.04.2017 в   м. Вараш пройшов І  етап  міського фестивалю «Велика  пісочниця» серед  дошкільних навчальних  закладів  та  навчально-виховних  комплексів. Фестиваль проводився з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей,  творчих  колективів  дошкільних  навчальних  закладів  та  навчально-виховних  комплексів, висвітлення багатогранності творчої особистості, піднесення національних традицій, формування у дітей поваги до національної культурної спадщини.
Фестиваль проходив за  номінаціями:
-    «Вокальний жанр»;
- «Декламаторське мистецтво»;
- «Хореографія».
    У  фестивалі прийняли  участь всі дошкільні  навчальні заклади   та  навчально-виховні  комплекси  міста  Вараш.   Всі колективи  нагороджені  грамотою  управління  освіти  виконавчого  комітету  Вараської  міської  ради.  Грамоти  вручала  голова  журі - Ніна  Кремінська, завідувач  методичного  кабінету  закладів  освіти.
До фестивалю  долучився Благодійний  Фонд  «Наш  Край» народного  депутата України  Василя Яніцького.  
Яна Горегляд,  консультант-помічник народного  депутата  України Василя Яніцького  привітала  всіх  присутніх  від  імені Василя  Петровича та  вручила учасникам  фестивалю пакети  із  солодощами.
        Вела   фестиваль - Тетяна Мороченець.    


Науково-практичний семінар для методистів, відповідальних за упровадження ІКТ в Сарненському районі 21.04.2017 Науково-практичний семінар для методистів, відповідальних за упровадження ІКТ в Сарненському районі
21 квітня 2017 року на базі Сарненської гімназії відбувся обласний науково-практичний семінар для методистів, відповідальних за упровадження ІКТ, із теми  «Підготовка учителя та керівника навчального закладу до використання інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності».


Нарада  керівників з питань ЗНО 20.04.2017 Нарада керівників з питань ЗНО

  20 квітня 2017 року проведена нарада для керівників загальноосвітніх навчальних закладів та керівників районних методичних об’єднань учителів-предметників Володимирецького району за участю першого проректора Рівненського ОІППО Івана Васильовича Вєтрова. На ній були глибоко проаналізовані результати ЗНО-2016 у площині районів Рівненщини та навчальних закладів Володимирецького району; вироблені рекомендації щодо удосконалення роботи з підготовки до проведення зовнішнього оцінювання.Новини 41 — 50 з 3203
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова