Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Про підсумки районного етапу огляду-конкурсу "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській" 26.02.2019 Про підсумки районного етапу огляду-конкурсу "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

 22 лютого 2019 року в приміщенні актової зали комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний будинок школярів та юнацтва» відбувся ІІ етап огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів ,,Живи, Кобзаре, в пам’яті людській” серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Семінар-практикум вчителів хімії Володимирецького району 26.02.2019 Семінар-практикум вчителів хімії Володимирецького району

 Інтеграція навчання – основний складник STEM-освіти.  Особливою формою наскрізного STEM-навчання є інтегровані уроки, які спрямовані на встановлення міжпредметних зв’язків, що сприяють формуванню в учнів цілісного, системного світогляду, допомагають учням зрозуміти важливість вивчення основ наук як єдиної системи знань. 

Засідання семінару-практикуму вчителів географії  у Володимирецькому районі 26.02.2019 Засідання семінару-практикуму вчителів географії у Володимирецькому районі

 19 лютого на базі Любахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося засідання семінару-практикуму вчителів географії та економіки з теми «Формування ключових та предметних компетентностей шляхом використання проектних технологій навчання».  

Інструктивно-методична нарада для керівників закладів освіти Дубенщини з питань протидії булінгу 25.02.2019 Інструктивно-методична нарада для керівників закладів освіти Дубенщини з питань протидії булінгу

Одним із принципів, на якому базується реалізація Концепції «Нова українська школа», є формування середовища, безпечного для життя і здоров’я дитини. Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства. Упродовж останніх років в освітній практиці набуло поширення таке явище, як шкільний булінг. З метою підвищення рівня інформованості керівників закладів освіти щодо форм, причин і наслідків насильства булінгу (цькуванню), формування поваги до прав і свобод людини, нетерпимості до приниження її честі і гідності 22 лютого 2019 року проведено інструктивно-методичну нараду для керівників закладів освіти з питань протидії булінгу (цькуванню).

«Вільний вітер» здобув перемогу 25.02.2019 «Вільний вітер» здобув перемогу
21 лютого у місті Рівне відбувся фінал інноваційного проекту з профорієнтації для учнівської молоді «Знай і люби свій край».
У  нелегкій боротьбі зійшлися п’ять найкращих команд області: «Варта» Рокитнівського району, «Барви Случа» Березнівського району, «Вільний вітер» Гощанського району, «Етноfresh» Демидівського району  та «Рівненські Магеллани» з міста Рівного.Конкурс-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України 25.02.2019 Конкурс-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України
16 лютого на Рівненщині завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Участь в конкурсі взяли і юні науковці з Гощанського району.


Семінар-практикум соціальних педагогів Сарненського району 25.02.2019 Семінар-практикум соціальних педагогів Сарненського району

22 лютого 2019 року на базі Сарненської спеціалізованої школи I ступеня №5 відбувся семінар-практикум соціальних педагогів району з теми «Тимбілдінг як складова успішної реалізації Нової української школи». Метою заходу було ознайомити учасників із поняттям тимбілдінгу та його реалізацією у парадигмі сучасної освіти.


Семінар-практикум вчителів біології на Сарненщині 25.02.2019 Семінар-практикум вчителів біології на Сарненщині

21 лютого 2019 року вчителі біології Сарненського району відвідали Чудельську загальноосвітню школу З І-ІІІ ступенів в рамках семінару-практикуму.


20 лютого 2019 року завершилася ІІІ СЕСІЯ ОНЛАЙН-КУРСУ «ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД У ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ» 25.02.2019 20 лютого 2019 року завершилася ІІІ СЕСІЯ ОНЛАЙН-КУРСУ «ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД У ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ»

Онлайн-курс був проведений Центральноєвропейською академією навчань та сертифікації (СЕАSС) спільно з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та ГО «Асоціація проектних менеджерів України» на виконання меморандуму про співпрацю.  

Всього було проведено три 2-годинних вебінари 23 січня, 13 та 20 лютого 2019 року.

Ансамбль "Водограй" Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського  району переможець Міжнародного фестивалю 23.02.2019 Ансамбль "Водограй" Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району переможець Міжнародного фестивалю
Ансамбль "Водограй" Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району ще раз підтвердив звання зразкового, здобувши найвищу нагороду - Гран-прі на Міжнародному фестивалі - конкурсі "Перлини світових талантів 2019" у місті Львові.Новини 41 — 50 з 3906
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика