Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Завершальний акорд цьогорічного конкурсу-захисту 03.05.2017 Завершальний акорд цьогорічного конкурсу-захисту
25-28 квітня до Києва перевірити знання, презентувати дослідження та науково-технічні розробки приїхали учасники відділень комп’ютерних і технічних наук.


27.04.2017. Міжрегіональний семінар учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» 03.05.2017 27.04.2017. Міжрегіональний семінар учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп»
27 квітня 2017 року на базі комунального закладу «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради» у межах Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар «Мотивація навчальної діяльності учнів як умова формування пізнавального інтересу та літературних компетенцій на заняттях зарубіжної літератури» (зустріч Волинської, Рівненської, Хмельницької, Київської областей).


Засідання проблемної групи практичних психологів ДНЗ Дубенщини 28.04.2017 Засідання проблемної групи практичних психологів ДНЗ Дубенщини

Дошкільне дитинство – дуже короткий відрізок в житті людини, але він має важливе значення. У цей період розвиток йде як ніколи бурхливо і стрімко. З абсолютно безпорадного немовля перетворюється у відносно самостійну, активну особистість. Ускладнюється емоційне життя дошкільника: збагачується зміст емоцій, формуються вищі почуття. З метою створення системи психологічного супроводу розвитку емоційної сфери, залучення педагогів та батьків задля формування в дитини старшого дошкільного віку емоційної децентрації 28 квітня 2017 року на базі Тараканівського дошкільного навчального закладу Дубенського району відбулося засідання проблемної групи практичних психологів ДНЗ з теми «Психолого-педагогічні умови збагачення емоційної компетентності дітей дошкільного віку».

Районний етап фестивалю-конкурсу хореографічних колективів "Веселі закаблуки" на Дубенщині 28.04.2017 Районний етап фестивалю-конкурсу хореографічних колективів "Веселі закаблуки" на Дубенщині

28 квітня 2017 року відбувся районний етап фестивалю-конкурсу хореографічних колективів «Веселі закаблуки» з метою розвитку і популяризації художньої хореографії, естетичного виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва. У фестивалі-конкурсі взяли участь 9 хореографічних колективів із 7 загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району, Мирогощанської, Смизької ОТГ.

«ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ КЕРІВНИКА СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» 28.04.2017 «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ КЕРІВНИКА СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»
Під такою назвою 25-27 квітня 2017 року пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція, організована Асоціацією керівників навчальних закладів України «Відроджені гімназії України», Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Управлінням освіти, молоді та спорту, методичним кабінетом Володимиреччини, Володимирецьким районним колегіумом при сприянні Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Володимирецької районної державної адміністрації та районної ради.


Козацький гарт – 2017 в Острозі 27.04.2017 Козацький гарт – 2017 в Острозі

26 квітня 2017 року у спортивній залі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

Юні історики-манівці фінішували у Києві 27.04.2017 Юні історики-манівці фінішували у Києві

21-24 квітня 2017 року у Києві відбувся заключний (ІІІ) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Шлях до освітньої реформи! 26.04.2017 Шлях до освітньої реформи!

21.04.2017 року на базі Березнівського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ» відбулося четверте засідання авторської творчої майстерні Фурсяк Оксани Миколаївни, учителя-методиста початкових класів Березнівського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ» з теми «Формування у молодших школярів ставлення до навчальної діяльності як до особистої мети свого розвитку в системі розвивального навчання».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Семінар-практикум учителів суспільних предметів у Березнівському районі 26.04.2017 Семінар-практикум учителів суспільних предметів у Березнівському районі

19.04.2017 року відбувся семінар-практикум учителів суспільних предметів з теми «Реалізація завдань патріотичного виховання школярів з історії та правознавства в сучасних умовах» на базі Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Інформація про проведення обласного етапу  олімпіади «Юне обдарування» у 2017 році 26.04.2017 Інформація про проведення обласного етапу олімпіади «Юне обдарування» у 2017 році
25 квітня 2017 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26 відбувся обласний етап олімпіади «Юне обдарування» для учнів 4-их класів загальноосвітніх навчальних закладів області з української мови, математики та природознавства.Новини 41 — 50 з 3209
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика