Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Інтегрований семінар для завідувачів, практичних психологів та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти. 26.11.2018 Інтегрований семінар для завідувачів, практичних психологів та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти.

  Інтегрований семінар для завідувачів, практичних психологів та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти з теми "Особливості організації інклюзивної освіти у ДНЗ" відбувся у ДНЗ комбінованого типу "Малятко" смт.Володимирець. 

Перший етап зонального туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" стартував на Володимиреччині. 26.11.2018 Перший етап зонального туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" стартував на Володимиреччині.

  Перший етап зонального туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" стартував на Володимиреччині. Восьмеро педагогів із шести закладів загальної середньої освіти змагатимуться у номінаціях "Географія", "Основи здоров'я", "Захист Вітчизни".


Про проведення ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 26.11.2018 Про проведення ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  24 листопада 2018 року на Володимиреччині відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В заході взяли участь 279 учасників-переможців І (шкільного) етапу Конкурсу у закладах загальної середньої освіти району серед учнів 3-11 класів.

Інформація про результати ІІ етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування) 26.11.2018 Інформація про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування)
23 листопада 2018 року на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування). 10 учнів із 3 закладів загальної середньої освіти району взяли участь в олімпіаді: 3 восьмикласників, 3 дев’ятикласників, 2 десятикласники та 2 учні 11 класу. 


Завершився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади із української мови та літератури на Костопільщині 26.11.2018 Завершився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади із української мови та літератури на Костопільщині

22 листопада 2018 року на базі Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6 відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад із української мови та літератури, в якому взяло участь 79 вихованців Костопільського району. Переможцями олімпіади стали наступні учні.


МЕДІАГРАМОТНІСТЬ У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ 26.11.2018 МЕДІАГРАМОТНІСТЬ У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ
22 листопада 2018 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг для методистів районних, міських методичних кабінетів, керівників методоб’єднань учителів суспільних предметів ОТГ «Медіаграмотність у Новій українській школі» (у рамках "Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»", що здійснюється Pact в Україні). Співорганізаторами заходу виступили Академія української преси та Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба».


ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ В УКРАЇНІ. МИ ПАМ’ЯТАЄМО 26.11.2018 ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ В УКРАЇНІ. МИ ПАМ’ЯТАЄМО
23 листопада 2018 року викладачі кафедри суспільно-гуманітарної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти долучилися до проведення Всеукраїнських заходів із вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.


Засідання керівників психологічних служб освітніх округів Сарненського району 23.11.2018 Засідання керівників психологічних служб освітніх округів Сарненського району
23 листопада 2018 року на базі Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбулося засідання керівників психологічних служб освітніх округів Сарненського району. Робота присутніх була спрямована на забезпечення та підвищення ефективності збереження психічного, фізичного, соціального, економічного благополуччя всіх учасників освітнього процесу.


Cемінар–практикум для педагогів–організаторів Володимирецького району 23.11.2018 Cемінар–практикум для педагогів–організаторів Володимирецького району

  22 листопада на базі Біленського навчально-виховного комплексу « Загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбувся семінар – практикум для педагогів –організаторів з теми « Формування ціннісного ставлення особистості школяра до історії і культури  українського  народу через дотримання українських традицій».


Методичний центр виконавчого комітету  Мирогощанської сільської ради інформує 22.11.2018 Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради інформує
     21 листопада на базі Тараканівського ліцею пройшов семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Мирогощанської, Тараканівської, Привільненської сільських рад з теми «Національно-патріотичне виховання в розрізі «Нової української школи».
     Петрук О.А., педагог-організатор ліцею, у теоретичном блоці семінару ознайомила учасників із новим положенням військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»)  та зазначила, що виховання дітей та молоді, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни.
    У практичному блоці, педагоги мали змогу позмагатися та пограти в ігри, які є популярними серед куренів учасників гри «Джура».
    По завершенню семінару-практикуму присутні взяли з собою в дорогу позитивні емоції, багаж здобутих знань та практичних навичок.Новини 41 — 50 з 3769
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка