Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Епізодичний семінар-практикум  для вчителів, що читають образотворче мистецтво у 2-му класі 21.11.2019 Епізодичний семінар-практикум для вчителів, що читають образотворче мистецтво у 2-му класі

  20 листопада 2019 року на базі Володимирецького районного  колегіуму відбувся районний епізодичний семінар-практикум  для вчителів, що читають образотворче мистецтво у 2-му класі з теми "Особливості викладання мистецтва (образотворчого мистецтва) відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Концепції "Нова українська школа". 


День гідності да Свободи 21.11.2019 День гідності да Свободи

 Вшановуючи пам'ять про загиблих, хвилиною мовчання розпочалась зустріч вчителів предмету «Захист Вітчизни» Рівненської області в оперативному командуванні "Захід".


Формування інформаційно-цифрової компетентності при вивченні математики у сучасному закладі освіти 21.11.2019 Формування інформаційно-цифрової компетентності при вивченні математики у сучасному закладі освіти

Із такої теми 15 листопада 2019 року відбулося засідання районного семінару-практикуму вчителів математики на базі Березнівської гімназії імені Миколи Буховича. 
Мета семінару: розвиток професійної компетентності педагогічних працівників щодо формування в учнів інформаційно-цифрової компетентності відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Зустріч з культурологом, краєзнавцем, фольклористом, музеєзнавцем Миколою Васильовичем Федоришиним на Сарненщині 20.11.2019 Зустріч з культурологом, краєзнавцем, фольклористом, музеєзнавцем Миколою Васильовичем Федоришиним на Сарненщині
19 листопада 2019 року в читальному залі комунального закладу «Сарненська районна центральна бібліотека» відбулася зустріч освітян району з культурологом, краєзнавцем, фольклористом, музеєзнавцем Миколою Васильовичем Федоришиним.


Районний семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни» 20.11.2019 Районний семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни»

  Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. З цією метою на базі Володимирецького районного колегіуму 19 листопада відбувся районний семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни» на тему «Пріоритетні напрямки організації військово-патріотичного виховання та викладання предмета «Захист Вітчизни» в закладах загальної середньої освіти». 

Епізодичний семінар для вчителів з лікувальної  фізичної культури 20.11.2019 Епізодичний семінар для вчителів з лікувальної фізичної культури

  19 листопада 2019 року на базі КУ «Володимирецький ІРЦ»  відбувся епізодичний семінар для вчителів з лікувальної  фізичної культури закладів загальної середньої освіти та інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти з теми «Лікувальна фізична культура як складова корекційної  роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. 

РАЙОННИЙ ФОРУМ МОЛОДИХ ПЕДАГОГІВ «СУЧАСНИЙ УРОК В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ КОМПЕТЕНТНІСНОЇ ПАРАДИГМИ ОСВІТИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА» 20.11.2019 РАЙОННИЙ ФОРУМ МОЛОДИХ ПЕДАГОГІВ «СУЧАСНИЙ УРОК В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ КОМПЕТЕНТНІСНОЇ ПАРАДИГМИ ОСВІТИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»
19 листопада 2019 року на базі відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації з метою підтримки молодих спеціалістів на початку їх педагогічної діяльності, підвищення інтересу до обраної професії та полегшення процесу фахового становлення було проведено районний форум молодих педагогів із теми «Сучасний урок в умовах реалізації компетентнісної парадигми освіти: теорія і практика». Модератором заходу була завідувач районного методичного кабінету Людмила Володимирівна Бабич.
Детальніше на сайті : https://osvitazarichne.com.ua


«Cool Games» 19.11.2019 «Cool Games»

  Азарт, шалені емоції, швидкість та винахідливість – саме так можна охарактеризувати перебіг подій під час спортивно-масового заходу «Cool Games», який відбувся 16.11.2019 р. в Рівному.


Інформаційно-методичний семінар для наукових керівників та учнів, які займаються науково-дослідницькою роботою 18.11.2019 Інформаційно-методичний семінар для наукових керівників та учнів, які займаються науково-дослідницькою роботою

13.11.2019 року на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся інформаційно-методичний семінар для наукових керівників та учнів, які займаються науково-дослідницькою роботою в системі Малої академії наук. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт є основною складовою виявлення, розвитку та підтримки інтелектуально обдарованої учнівської молоді. Семінар проведено з метою залучення до науково-дослідницької роботи школярів, надання інформаційно-методичної допомоги юним науковцям, їх науковим керівникам при підготовці до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com


Засідання дискусійного клубу практичних психологів, вихователів дошкільних закладів, вчителів початкових класів із теми «Булінг в учнівському  середовищі» на Сарненщині 18.11.2019 Засідання дискусійного клубу практичних психологів, вихователів дошкільних закладів, вчителів початкових класів із теми «Булінг в учнівському середовищі» на Сарненщині

15 листопада 2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Вербиченька» №5 м. Сарни відбулося засідання дискусійного клубу практичних психологів, вихователів дошкільних закладів, вчителів початкових класів із теми «Булінг в учнівському  середовищі». Насильство (булінг) у школі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. Що стоїть за насильством у школах і що можна зробити, аби зупинити його, розглядалося на засіданні клубу, у якому  взяла участь методист Сарненського  районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту Третяк Р.Ф.Новини 51 — 60 з 4147
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика