Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Нарада  керівників закладів освіти 13.12.2019 Нарада керівників закладів освіти

 12 грудня у Володимирецькому районному колегіумі відбулась позапланова нарада керівників закладів освіти Володимирецького району, на яку було запрошено начальника Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС Андрія Муравинця, який розглянув питання щодо посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів та проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності. 

ЯКИЙ ВІН – КРИМ БЕЗ РОСІЙСЬКИХ МІФІВ?  ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА «НАРИС ІЗ ІСТОРІЇ КРИМУ. ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ІСТОРІЇ (7 ТА 8 КЛ.)» 13.12.2019 ЯКИЙ ВІН – КРИМ БЕЗ РОСІЙСЬКИХ МІФІВ? ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА «НАРИС ІЗ ІСТОРІЇ КРИМУ. ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ІСТОРІЇ (7 ТА 8 КЛ.)»
12 грудня 2019 року у стінах Міністерства освіти та науки України відбулася презентація актуальних  освітніх курсів за участі заступниці міністерки освіти Любомири Мандзій.


Засідання школи молодого вихователя на Сарненщині 12.12.2019 Засідання школи молодого вихователя на Сарненщині
11 грудня 2019 року на базі ДНЗ № 5 «Вербиченька» м. Сарни відбулося засідання школи молодого вихователя (керівник Чинча А.В, вихователь-методист ДНЗ № 9 м. Сарни) на якому молоді педагоги підвищували рівень теоретичної та практичної підготовки щодо організації системи роботи з економічного виховання.


Третя хвиля тренінгів IREX пройшла у Рівному 12.12.2019 Третя хвиля тренінгів IREX пройшла у Рівному
10-11 грудня 2019 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти завершився третій із циклу тренінгів з медіаграмотності «Діалогові комунікації в освіті та методи інтеграції інфомедійної грамотності до навчальних програм» проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність (компонент для закладів вищої освіти та ІППО)», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.


І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» 12.12.2019 І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020»

  Стартував 11.12.2019 у Володимирецькому районному колегіумі: у номінаціях «Початкова освіта», «Історія» та «Хімія». У перший день конкурсу (відбіковий І етап) участь у педагогічних перегонах взяли десять відважних та амбіційних.

Засідання районної Школи «Сузір’я лідерів» на Сарненщині 11.12.2019 Засідання районної Школи «Сузір’я лідерів» на Сарненщині
10 грудня 2019 року в приміщенні комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося засідання районної Школи лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я лідерів», на якому були підбиті підсумки роботи за 2019 рік.


Нарада керівників закладів дошкільної освіти 10.12.2019 Нарада керівників закладів дошкільної освіти

 10 грудня 2019 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти. 


Інформація про переможців обласного етапу  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 10.12.2019 Інформація про переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
       07 грудня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 183 учні закладів загальної середньої освіти області, 17 учнів закладів професійно-технічної (професійної ) освіти та 25 студентів закладів вищої освіти.


Міжнародний день волонтера та Дню Збройних сил України 09.12.2019 Міжнародний день волонтера та Дню Збройних сил України

  06 грудня 2019 року  в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних сил України в яких взяли участь керівництво району та селища, військовослужбовці районного об’єднаного територіального центу комплектування та соціальної підтримки, учасники збройного протистояння на Сході країни, волонтери, представники колективів установ та організацій району, учнівська молодь селища , громадськість та місцеві засоби масової інформації.


Засідання з елементами тренінгу творчої лабораторії заступників директорів з виховної роботи з теми «Нова українська школа: стратегія змін освітнього простору виховної діяльності» на Сарненщині 06.12.2019 Засідання з елементами тренінгу творчої лабораторії заступників директорів з виховної роботи з теми «Нова українська школа: стратегія змін освітнього простору виховної діяльності» на Сарненщині
З метою підвищення рівня професійної компетентності 05 грудня 2019 року в приміщенні комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» проведено засідання з елементами тренінгу творчої лабораторії заступників директорів з виховної роботи з теми «Нова українська школа: стратегія змін освітнього простору виховної діяльності».Новини 91 — 100 з 4221
Початок | Поперед. | 8 9 10 11 12 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова