Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

XXVI Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю 11.10.2019 XXVI Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю
27 вересня 2019 року на базі РОІППО відбулися XXVI Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: методична спадщина педагога в контексті ідей Нової української школи».


Засідання Школи молодого вчителя іноземних мов на Сарненщині 11.10.2019 Засідання Школи молодого вчителя іноземних мов на Сарненщині
10 жовтня 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації відбулося засідання Школи молодого вчителя іноземних мов з теми «Використання інноваційних тенденцій на уроках іноземних мов».


Районний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ» на Дубенщині 10.10.2019 Районний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ» на Дубенщині

10 жовтня 2019 року на базі районного Будинку культури з метою формування почуття патріотизму в дітей засобами українського мистецтва, популяризації української патріотичної пісні, формування в дітей ціннісного ставлення до національної культури та традицій українського народу проведено районний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ» серед учнів закладів освіти району. Основні завдання конкурсу - патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, виявлення і підтримка кращих дитячих художніх колективів та виконавців, підвищення професійного та педагогічного рівня керівників дитячих художніх колективів.

Установча конференція лідерів учнівського самоврядування 09.10.2019 Установча конференція лідерів учнівського самоврядування

  8 жовтня  2019 року на базі КПНЗ «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» відбулася установча  конференція лідерів учнівського самоврядування. Метою якої є представлення плану роботи новообраним активом ради над  проектами, над якими вони працюватимуть  протягом 2019-2020 року. 

Уже стало традицією  у першу неділю жовтня відзначати  Наше професійне свято – День працівників освіти. 09.10.2019 Уже стало традицією у першу неділю жовтня відзначати Наше професійне свято – День працівників освіти.

 04 жовтня 2019 року   в  приміщенні актової зали  КЗ «Володимирецький районний Будинок культури» відбулися  урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Для участі в урочистостях  було запрошено  делегації закладів освіти району,  до складу яких увійшли представники адміністрації закладів освіти, нагороджувані, представники місцевих комітетів Профспілки працівників освіти і науки, ветерани праці.

Відео: на каналі Відділу освіти

Фото: http://volodvios.at.ua/novini/2019/den_vchitelja.zip


Обласні урочистості з нагоди Дня працівників освіти 07.10.2019 Обласні урочистості з нагоди Дня працівників освіти

    03 жовтня у Рівненському академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників  освіти. У святкових заходах взяли участь представники влади, управління освіти, управління Державної служби якості освіти та освітяни з усієї області. 


В учителя, як музика, душа.  Немов скрипаль, що так майстерно грає… 06.10.2019 В учителя, як музика, душа. Немов скрипаль, що так майстерно грає…

   Віддаючи все багатство душі, розкриваючи скарбницю знань, педагоги виховують та плекають найбільший скарб української нації – дітей, віртуозно, як скрипаль, торкаються дитячих душ, вміло ускладнюючи майстерність завдань.
   Квітами та вдячністю до вчителів розквітає жовтень, теплі сонячні дні  якого подарували особливе свято – День працівника освіти!
   03 жовтня 2019 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
   Працівників освітньої галузі району привітали начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Павло Мельник, заступник голови Зарічненської районної ради Леонід Філончук, голова ради Зарічненської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Кіковська.

Детальніше на сайті: https://osvitazarichne.com.ua


Переможці обласного етапу  Всеукраїнського учнівського турніру юних географів у 2019 році 03.10.2019 Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів у 2019 році
01-02 жовтня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних географів.


Семінар-практикум  «Роль асистента вчителя в умовах інклюзивного навчання» 02.10.2019 Семінар-практикум «Роль асистента вчителя в умовах інклюзивного навчання»
30 вересня 2019 року на базі КУ «Зарічненський ІРЦ» проведено районний семінар-практикум для асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням на тему  «Роль асистента вчителя в умовах інклюзивного навчання».
Метою проведення семінару-практикуму було визначити ефективні шляхи формування інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти району, обмін досвідом впровадження інклюзивного навчання.
Детальніше на сайті :https://osvitazarichne.com.ua


Переможці обласного етапу  Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у 2019 році 30.09.2019 Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у 2019 році
    26-27 вересня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців.
    В інтелектуальних поєдинках виборювали першість 16 команд: Березнівського, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського (2 команди), Рокитнівського, Сарненського районів,  Радивилівської, Крупецької, Немовицької та  Клесівської ОТГ,  міст Рівне (3 команди) та Вараш, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат».Новини 61 — 70 з 4079
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн