Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Методичне об’єднання учителів мистецьких предметів у Дубенському районі 13.11.2017 Методичне об’єднання учителів мистецьких предметів у Дубенському районі

09 листопада 2017 року в рамках методичного об’єднання з теми «Удосконалення художньо-педагогічного спілкування учителів мистецьких предметів» та з метою удосконалення теоретичних і практичних навичок художньо-педагогічного спілкування, ознайомлення з новими формами організації навчальної діяльності, вчителі мистецьких предметів Дубенщини відвідали Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію ім.Т.Шевченка, зокрема кафедру методики викладання мистецьких дисциплін. Педагоги переглянули виставку художників Кременеччини «Різнобарв’я», відвідали виставкові зали та музейну кімнату художника-графіка та іконописця Р.Глувка, ознайомилися з технікою розпису кременю.

Засідання районного семінару-практикуму учителів біології, природознавства та екології у Березнівському районі 10.11.2017 Засідання районного семінару-практикуму учителів біології, природознавства та екології у Березнівському районі

9 листопада 2017року відбулося засідання районного семінару-практикуму учителів біології, природознавства та екології з теми «Формування професійної мобільності педагога в умовах реформування освіти».

Детальніше на сайті: http://rmkberezne.jimdo.com

85-ті РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ 1932-33 РР. В УКРАЇНІ 09.11.2017 85-ті РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ 1932-33 РР. В УКРАЇНІ
У Палаті представників Конгресу США представлено проект резолюції, приуроченої до 85-х роковин Голодомору-геноциду 1932-33 рр. в Україні.


80-РІЧЧЯ САНДАРМОХУ. ОДНА З НАЙБІЛЬШИХ ТРАГЕДІЙ В ІСТОРІЇ НАШОЇ НАЦІЇ 06.11.2017 80-РІЧЧЯ САНДАРМОХУ. ОДНА З НАЙБІЛЬШИХ ТРАГЕДІЙ В ІСТОРІЇ НАШОЇ НАЦІЇ
Урочище Сандармох у Медвеж’єгорському районі Республіки Карелія стало місцем поховання для в’язнів Соловецьких таборів, яких знищували на материку, а також в’язнів Біломорсько-Балтійського каналу.


Зустріч з Великим Українцем у Березнівському районі 03.11.2017 Зустріч з Великим Українцем у Березнівському районі

01 листопада 2017 року громадськість Березнівщини мала змогу поспілкуватися з відомим українським політичним та громадським діячем, дисидентом, співзасновником Української Гельсінської Групи, народним депутатом України чотирьох скликань, автором «Акта проголошення незалежності України», лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка 2016 року, Героєм України Левком Григоровичем Лук’яненком.

Детальніше на сайті: http://osvitaberezne.rv.ua

«Круглий стіл» «Волинський експеримент Генрика Юзевського: дорога до польсько-українського примирення у міжвоєнний період» 02.11.2017 «Круглий стіл» «Волинський експеримент Генрика Юзевського: дорога до польсько-українського примирення у міжвоєнний період»
06 листопада 2017 року, 15:00 
Місце проведення: Рівненський обласний краєзнавчий музей (вул. Драгоманова, 19) 
Організатор: Рівненський обласний краєзнавчий музей


ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ ПЕДАГОГІВ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗДОЛБУНІВЩИНИ 01.11.2017 ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ ПЕДАГОГІВ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗДОЛБУНІВЩИНИ
Обласний науково-практичний семінар із теми «Досвід використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській та педагогічній діяльності на рівні освітнього середовища району» відбувся 31 жовтня 2017 року на базі ЗОШ Здолбунівської ЗОШ № 4, підготовлений спільно кабінетом інформаційно-комунікаційних технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відділом освіти Здолбунівської РДА, районним методичним кабінетом та закладами освіти Здолбунівщини. Учасники семінару – відповідальні за ІКТ районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.


Обласний проблемний семінар із теми «Формування предметних та ключових компетентностей через діяльнісний підхід у навчанні» 01.11.2017 Обласний проблемний семінар із теми «Формування предметних та ключових компетентностей через діяльнісний підхід у навчанні»
30 жовтня 2017 року, в рамках співпраці Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та видавничої групи «Основа» (м. Харків), на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Рівненської міської ради відбувся обласний проблемний семінар із теми «Формування предметних та ключових компетентностей через діяльнісний підхід у навчанні» за участю Маркової Ірини Сергіївни, головного редактора журналу «Математика в школах України».


Районна Школа молодого вихователя на базі ДНЗ №2 "Теремок" м.Березне 30.10.2017 Районна Школа молодого вихователя на базі ДНЗ №2 "Теремок" м.Березне

Нещодавно на базі дошкільного навчального закладу ясла-садка №2 «Теремок» комбінованого типу м.Березне відбулося заняття районної Школи молодого вихователя. Участь у семінарі взяли молоді та малодосвідчені вихователі дошкільних навчальних закладів району.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

РОЗ’ЯСНЕННЯ МЕХАНІЗМУ РЕАЛІЗАЦІЇ ОКРЕМИХ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ «ПРО ОСВІТУ» 30.10.2017 РОЗ’ЯСНЕННЯ МЕХАНІЗМУ РЕАЛІЗАЦІЇ ОКРЕМИХ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ «ПРО ОСВІТУ»
27 жовтня 2017 року відбулася інструктивно-методична нарада керівників закладів освіти Дубенського району, на якій перший проректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Іван Вєтров ознайомив керівників навчальних закладів з особливостями нового Закону України «Про освіту» та реалізації окремих положень, що стосуються автономії закладів освіти, відповів на поставлені запитання.Новини 11 — 20 з 3267
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика