Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Семінар-практикум вчителів фізики у Березнівському районі 30.10.2017 Семінар-практикум вчителів фізики у Березнівському районі

27 жовтня 2017 року на базі Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбувся семінар-практикум вчителів фізики району з теми: «Організація науково-дослідницької роботи в системі Малої академії наук».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ ІЗ БРЕСТСЬКИМ ОБЛАСНИМ ІНСТИТУТОМ  РОЗВИТКУ ОСВІТИ 30.10.2017 ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ ІЗ БРЕСТСЬКИМ ОБЛАСНИМ ІНСТИТУТОМ РОЗВИТКУ ОСВІТИ
24-25 жовтня 2017 року делегація Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на чолі із ректором Аллою Черній відвідала Брестський обласний інститут розвитку освіти (Республіка Білорусь) на запрошення ректорату.


Нарада керівників закладів освіти Дубенського району 27.10.2017 Нарада керівників закладів освіти Дубенського району

27 жовтня 2017 року на базі Дубенської районної державної адміністрації проведено нараду керівників закладів освіти району за участю начальника відділу освіти Дубенської РДА Г. Вознюк, працівників відділу освіти та методистів РМК, у ході якої обговорювались питання щодо підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період (доповідач – Л.Панасюк, інженер-будівельник господарської групи відділу освіти). Методист РМК В.Ковальчук проаналізував хід кампанії ЗНО-2017 у навчальних закладах району та ознайомив з особливостями проведення ЗНО-2018. Про порядок прийому на роботу педагогічних працівників проінформував методист РМК М. Джаган.

Батьківський форум "Роль батьківської громадськості у підвищенні якості навчально-виховного процесу у загальноосвітньому навчальному закладі" у Березнівському районі 27.10.2017 Батьківський форум "Роль батьківської громадськості у підвищенні якості навчально-виховного процесу у загальноосвітньому навчальному закладі" у Березнівському районі

26 жовтня 2017 року на базі Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбувся батьківський форум «Роль батьківської громадськості у підвищенні якості навчально-виховного процесу у загальноосвітньому навчальному закладі».

Детальніше на сайті: http://osvitaberezne.rv.ua

26 жовтня 2017 року завершила роботу VI Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція із теми «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу» 27.10.2017 26 жовтня 2017 року завершила роботу VI Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція із теми «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу»
Сучасний період розвитку суспільства характеризується сильним впливом на нього комп'ютерних технологій, які проникають в усі сфери людської діяльності, забезпечують поширення інформаційних потоків в суспільстві, утворюючи глобальний інформаційний простір. Людина, яка вміло й ефективно володіє технологіями та інформацією, має новий стиль мислення, принципово інакше оцінює проблеми, які виникають, організовує свою діяльність.


Cемінар-практикум для логопедів, практичних психологів, соціальних педагогів у Березнівському районі 26.10.2017 Cемінар-практикум для логопедів, практичних психологів, соціальних педагогів у Березнівському районі

24 жовтня 2017 року на базі Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для логопедів, практичних психологів, соціальних педагогів з теми ««Забезпечення психолого-педагогічного та корекційно-розвивального супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивної освіти»».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Обласний семінар з теми “Особистісно зорієнтована модель сучасної шкільної освіти та її роль у формуванні ключових компетентностей обдарованої дитини” 25.10.2017 Обласний семінар з теми “Особистісно зорієнтована модель сучасної шкільної освіти та її роль у формуванні ключових компетентностей обдарованої дитини”
24 жовтня 2017 року  на базі Сарненського районного ліцею «Лідер», Сарненської гімназії, Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка за участі педагогів та учнів Спеціалізованої школи розвитку I ступеня №5 м. Сарни, ДНЗ (ясла-садок) №6 «Казка», ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №8 «Веселка» був проведений обласний семінар із теми «Особистісно зорієнтована модель сучасної шкільної освіти та її роль у формуванні ключових компетентностей обдарованої дитини».


Засідання семінару-практикуму вчителів фізики та астрономії у Володимирецькому районі 23.10.2017 Засідання семінару-практикуму вчителів фізики та астрономії у Володимирецькому районі

  19 жовтня 2017 року на базі Малотелковицького НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Володимирецького району відбувся семінар практикум вчителів фізики та астрономії з теми: «Інформаційно-мультимедійна підтримка навчально-виховного процесу засобами ІКТ на уроках фізики та астрономії». 


Рівненська Мала академія наук на Володимиреччині 23.10.2017 Рівненська Мала академія наук на Володимиреччині

  Районний епізодичний семінар для вчителів, які займаються науково-дослідницькою роботою, проведений,  відповідно до плану, у Володимирецькому районному колегіумі. Захід відбувся за участі методистів Рівненської Малої академії наук, працівників колегіуму, управління освіти, молоді та спорту та педагогів району. 


Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. 23.10.2017 Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників і раціоналізаторів.
20 жовтня 2017 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 «Школа-ліцей» Рівненським ОІППО спільно з комунальним закладом «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників і раціоналізаторів (предмет фізика).Новини 21 — 30 з 3267
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика