Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Вітання із 50-річчям методичної служби України 20.10.2017 Вітання із 50-річчям методичної служби України
Колектив Рівненського ОІППО щиро вітає із 50-річчям методичної служби України! Бажаємо у професійній діяльності зростання, творчості та розвитку, у колективах – взаємоповаги та порозуміння; у родинах – тепла та затишку, миру та спокою в Україні!


Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у 2017 році 19.10.2017 Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у 2017 році
17-18 жовтня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців.


Вітаємо працівників методичних кабінетів з 50-річчям методичної служби України! 19.10.2017 Вітаємо працівників методичних кабінетів з 50-річчям методичної служби України!

Методисти – це наставники вчителів, які супроводжують кожного педагога на шляху його творчого впевненого поступу. Це люди, захоплені власною професією, люди, які мають невичерпну енергію, ініціативу, впевнені у своїх починаннях і діях, наполегливо крокують до здобутків шляхом наукових та освітніх інновацій, реалізуючи творчі проекти та задуми.

Складовими  успіху методичної служби сьогодні є високий професіоналізм, вірність покликанню, вміння оперативно реагувати на новації в освіті, педагогічний такт, працелюбність, відповідальність, принциповість.

Бути методистом – це мистецтво, яке опановуєш постійно.

Зичимо усім працівникам методичної служби міцного здоров’я, родинного добробуту, оптимізму, радості, щедрої долі.

Бажаємо вам завжди відчувати повагу й підтримку колег, любов і тепло близьких вам людей. Нехай все зроблене вами з душею та натхненням повертається до вас сторицею.

  

З повагою методичний кабінет

відділу освіти виконкому Острозької міської ради


Переможці обласного етапу  Всеукраїнського учнівського турніру юних географів 12.10.2017 Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів
10-11 жовтня 2017 року кабінетом роботи з обдарованими учнями спільно з кабінетом природничих предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних географів.


Як діяти закладам освіти в умовах реформування системи освіти 11.10.2017 Як діяти закладам освіти в умовах реформування системи освіти
10 жовтня 2017 р. на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-нарада для керівників органів управління освітою районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та директорів опорних закладів із теми «Організація діяльності і функціонування органів управління освітою та опорних закладів в умовах децентралізації».


IV-міжобласний турнір з волейболу зібрав понад 100 дітей з семи областей України 10.10.2017 IV-міжобласний турнір з волейболу зібрав понад 100 дітей з семи областей України

6-8 жовтня у м. Острог відбувся четвертий міжобласний турнір з волейболу серед юнаків 2004 року народження приурчений до Дня Захисника України. У змаганнях взяли участь понад 100 дітей із семи областей України. Три дні тривали волейбольні баталії на майданчиках. Найзапекліші ігри були за вихід у фінал. 


Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних економістів 09.10.2017 Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних економістів
6 жовтня 2017 року Рівненським ОІППО проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів. Змагання відбулися на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 18. Цьогоріч вперше до участі у турнірах за всю історію їх проведення на Рівненщині долучилися учні професійно-технічних навчальних закладів.


"Яскраві діти України" 07.10.2017 "Яскраві діти України"

Пісня – споконвіку була виразником справжнього українського духу, оберегом нашої культури та духовності. Особливо зворушує, коли пісня звучить з дитячих уст, даруючи незабутні хвилини радості, повертаючи до споконвічних родинних цінностей добра та любові.

Обласний етап конкурсу дитячої творчості "Яскраві діти України", який відбувся з 03 по 06 жовтня 2017 року на Рівненщині перетворився у справжнє свято пісні, радості та дитячих усмішок. Метою його було виявити талановитих дітей з різних куточків нашої області, дати можливість кожному проявити свої здібності, реалізувати та засвітити свою зірку на музичному небосхилі.

Детальніше: http://osvitakost.rv.ua/department/news/545/


Семінар-практикум вчителів англійської мови у Дубенському районі 05.10.2017 Семінар-практикум вчителів англійської мови у Дубенському районі

Варіативність та особистісна орієнтація сучасної освіти потребують змін у теорії й методиці навчання іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах, змін у технологіях навчання на всіх ступенях. Зростає питома вага методик, які сприяють формуванню практичних навичок пошуку й аналізу інформації, самонавчанню, самоорганізації, досвіду відповідального вибору та поведінки, становленню ціннісних орієнтацій. У зв'язку з цим зростає і коло вимог до особистості вчителя іноземної мови, визначене змінами в суспільстві, концептуальними засадами Концепції «Нової української школи», а на практиці відповідати цим вимогам стає все важче.

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів 05.10.2017 Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів
03-04 жовтня 2017 року у рівненській області відбувся обласний етап Веукраїнського учнівського турніру юних біологів. Кабінет роботи з обдарованими учнями спільно з кабінетом природничих предметів Рівненського ОІППО на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 23 організували для обдарованих старшокласників свято інтелекту. 14 команд (69 школярів) Демидівського, Дубровицького, здолбунівського, Корецького, Костопільського, Рокитнівського, Сарненського районів, Млинівської ОТГ, міста Рівне та Рівненського обласного ліцею виборювали першість серед найерудованіших біологів.Новини 31 — 40 з 3267
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн