Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Ще один шкільний автобус у Костопільському районі 02.09.2012 Ще один шкільний автобус у Костопільському районі

Більше 50 дітей із сіл Тихе та Данчиміст тепер матимуть можливість добиратися на навчання у Мирненську загальноосвітню школу, що у Костопільському районі на новенькому шкільному автобусі.

Інноваційні технології на допомогу вчителям та учням 02.09.2012 Інноваційні технології на допомогу вчителям та учням

     У День знань начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Іван Вєтров та спеціаліст-розробник Веб-порталу «Освіта Рівненщини» Ігор Каплаушенко у Дубровицькому НВК «Школа І-ІІ ступенів-ліцей» встановили та презентували новітній перший в Україні мультимедійний сервер із навчальним контентом, який забезпечує повне покриття приміщення ліцею як за допомогою локальної мережі, так і безпроводовою мережею «WI-FI».

Дубровиччина реалізує Всеукраїнську акцію «Дай руку, першокласнику» 01.09.2012 Дубровиччина реалізує Всеукраїнську акцію «Дай руку, першокласнику»
Відповідно до  листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо проведення Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику» від 30.01.2012 р. №1/9-66, з метою створення належних умов адаптації першокласників до навчання у школі   відділом освіти видано накази від 28.12.2011 №493 «Про проведення  Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику» в загальноосвітніх навчальних закладах» та від 14.06.2012 №292 «Про затвердження заходів з проведення Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!».  Методичним кабінетом відділу освіти  розроблено заходи з підготовки вчителів до реалізації нового Державного стандарту та Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику». А саме: у планах роботи методичних структур передбачено обговорення нового державного стандарту, сформована папка нормативно-правових та методичних матеріалів з питань впровадження Держстандарту. На сайті районного методичного кабінету розміщено дані матеріали та зразки нових програм для початкової школи. З метою системної підготовки вчителів до впровадження нового Державного стандарту та Всеукраїнської акції сформовано банк даних вчителів, що працюватимуть у першому класі, та банк даних вчителів, що читатимуть іноземну мову.


Шановні освітяни, школярі, батьки! 31.08.2012 Шановні освітяни, школярі, батьки!

    Знову на календарі осінь...Це час збирання врожаю, підбиття підсумків. А для школярів, учителів – це початок. Усі знають, що озима пшениця набагато міцніша, ніж яра. Ось так і праця вчителя. Посіяні восени зерна знань загартуються протягом зими, а навесні зійдуть благодатно. Праця вчителя найкраща, найцікавіша. Вона примушує постійно бути в тонусі, шукати шляхи вирішення проблем, молодіти разом із дітьми, набувати нових знань. Хто сказав, що ми тільки вчимо дітей? Вони теж учать нас, і ми завдячуємо багато чим нашим учням. Цей рік може бути звичайним, схожим на всі попередні, а може стати початком нових звершень, часом утілення в життя найсміливіших задумів. Тож нехай шанована буде праця вчителя, нехай дитячі серця горять любов’ю, батьківська вдячність додає тепла! Не забуваймо, дорогі колеги, що у нас є і наші власні діти, близькі люди. Обдаровуймо їх увагою і любов’ю, яких у нас вистачить на всіх. Бажаю сили і віри в те, що посіяні зерна знань дадуть щедрий урожай.

Зі щирою повагою

начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації     І. Вєтров 


Інструктивно-методичні наради 31.08.2012 Інструктивно-методичні наради
29, 30 серпня 2012 року на базі Радивилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулися інструктивно-методичні наради педагогічних працівників закладів освіти з питань організації навчально-виховного процесу у 2012-13 н.р.


Серпнева конференція педагогічних працівників Костопільського району 31.08.2012 Серпнева конференція педагогічних працівників Костопільського району
29 серпня 2012 року Костопільщина зібрала на велику педагогічну раду представників учительства, аби підвести підсумки розвитку освіти району за минулий навчальний рік, зібравши щедрий освітянський врожай, та накреслити значущі орієнтири роботи року наступного.


Колегія Міністерства  освіти і науки, молоді та спорту України з питання: “Стан готовності навчальних закладів до 2012/2013 навчального року та впровадження нових стандартів початкової освіти” 31.08.2012 Колегія Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питання: “Стан готовності навчальних закладів до 2012/2013 навчального року та впровадження нових стандартів початкової освіти”

   29 серпня 2012 року делегація освітян Рівненської області у складі 6 осіб на чолі з начальником управління освіти і науки облдержадміністрації Іваном Вєтровим взяла участь у розширеному засіданні колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питання: “Стан готовності навчальних закладів до 2012/2013 навчального року та впровадження нових стандартів початкової освіти”

Перший урок української мови в загальноосвітніх закладах Рівненської області у 2012-2013 навчальному році 31.08.2012 Перший урок української мови в загальноосвітніх закладах Рівненської області у 2012-2013 навчальному році
Мова є найважливішим засобом людського спілкування та інтелектуального розвитку особистості, визначальною ознакою держави, безцінною і невичерпною скарбницею культурного надбання народу.


30 серпня 2012  року у великій залі Дубенскої районної ради відбулось пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників Дубенського району 30.08.2012 30 серпня 2012 року у великій залі Дубенскої районної ради відбулось пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників Дубенського району
30 серпня 2012 року у великій залі Дубенскої районної ради відбулось пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників Дубенського району, в роботі якого взяли участь голова райдержадміністрації Д.Корилкевич, голова районної ради О.Дехтярчук, заступник голови райдержадміністрації Ю.Шесталюк, голова правління обласного благодійного фонду «Любіть Україну» Л.Пшенична, делегації навчальних закладів району, представники батьківської громадськості та засобів масової інформації.


Серпнева конференція педагогічних працівників Рокитнівського району 30.08.2012 Серпнева конференція педагогічних працівників Рокитнівського району

   Традиційна серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Рокитнівського району відбулася 27 серпня в Рокитнівському Будинку культури. В роботі щорічної серпневої конференції взяли участь голова райдержадміністрації Власик Іван Сергійович, голова районної ради Грущак Микола Миколайович та заступник голови облдержадміністрації Таргонський Григорій Миколайович.


Новини 4071 — 4080 з 4228
Початок | Поперед. | 406 407 408 409 410 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка