Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Дошкільний навчальний заклад майбутнього!!! 05.09.2012 Дошкільний навчальний заклад майбутнього!!!
У липні 2012 року Клеванський дошкільний навчальний заклад №1 Рівненського району, Рівненської області приймав участь у ІІ етапі обласного конкурсу “Дошкільний навчальний заклад майбутнього”. За результатами проведення конкурсу його визнано переможцем серед дошкільних навчальних закладів сільської місцевості та нагороджено дипломом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації і цінним подарунком.


Все починається із першого дзвінка…Туменська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубровицького району 05.09.2012 Все починається із першого дзвінка…Туменська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубровицького району
Перше вересня для нас - день великих сподівань, зустріч на межі літа й осені, на кордоні минулого й майбутнього, на рубежі здійсненого й омріяного.
   День знань у нашій школі цього року був особливим, переповнений враженнями та емоціями.
  …Директор школи, Гузич Тетяна Данилівна, відкриває лінійку, над чистим небом лунають пісні, в очах кожного учня грайливо виграють іскринки щастя та хвилювання, а в батьків – сльози радості.
    


У Країну Знань – шкільним автобусом 05.09.2012 У Країну Знань – шкільним автобусом
        По справжньому святковим і урочистим став  цьогорічний першовересень для учнів, батьків, учителів Пугачівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, адже в цей день  школярі  отримали подарунок – новенький  автобус.  


Ліцеїстка з Бугрина стала «Міс – рятувальницею міжнародних змагань» 04.09.2012 Ліцеїстка з Бугрина стала «Міс – рятувальницею міжнародних змагань»
З 22 по 29 серпня на Волині пройшов VII Міжнародний збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», присвячений героям Чорнобиля, в яких взяли участь 26 команд, 22 з України, а також команди Польщі, Словаччини, Білорусі та Росії всього понад 400 учасників.


Акція «Дай руку, першокласнику!» у Рокитнівському районі 03.09.2012 Акція «Дай руку, першокласнику!» у Рокитнівському районі

Перше вересня – хвилююче свято. Особливо воно хвилююче для першокласників. А в цьому році їх в Рокитнівському районі, що на Рівненщині – 1161, всього учнів – більше 10 тисяч!

Свято першого дзвоника у селі Золотолин Костопільського району 03.09.2012 Свято першого дзвоника у селі Золотолин Костопільського району


Нагода пересвідчитися у результатах втілення проектів розвитку села Малий Стидин Костопільського району випала голові райдержадміністрації Сергію Ковалю у День знань 03.09.2012 Нагода пересвідчитися у результатах втілення проектів розвитку села Малий Стидин Костопільського району випала голові райдержадміністрації Сергію Ковалю у День знань


Урочиста лінійка з нагоди святкування Дня знань у м. Дубно 02.09.2012 Урочиста лінійка з нагоди святкування Дня знань у м. Дубно
Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Дубенської міської ради інформує, що 1 вересня 2012 року у всіх ЗНЗ міста відбулися урочисті лінійки з нагоди святкування 1 вересня - Дня знань.
На святі були присутні представники міської ради, управління освіти, МЦСССДМ, батьки.
Міський голова В.Антонюк та його заступник О.Карп'юк привітали учнів, учителів ЗОШ №6 з початком нового навчального року, заступник міського голови Ю.Мацишин був присутній на святі у СЗОШ №5.
Святкування відбулося організовано у всіх ЗНЗ о 9 год.
У 20012-2013 навчальному році у перший клас набрано 472 учні, які навчатимуться у ЗНЗ міста. Кількість учнів порівняно з минулим роком збільшилася на 91 дитину. Так, у новому 2012-2013 навчальному році у ЗНЗ міста навчатимуться 3926 учнів. Тема першого уроку «Ми за здоровий спосіб життя».


Урочисте відкриття другої черги будівництва Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. у Дубровицькому районі 02.09.2012 Урочисте відкриття другої черги будівництва Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. у Дубровицькому районі

Урочисте відкриття другої черги будівництва Берестівської загальноосвітньої школи у Дубровицькому районі відбулося в День знань під вересневий передзвін першого дзвоника.

Ще один шкільний автобус у Костопільському районі 02.09.2012 Ще один шкільний автобус у Костопільському районі

Більше 50 дітей із сіл Тихе та Данчиміст тепер матимуть можливість добиратися на навчання у Мирненську загальноосвітню школу, що у Костопільському районі на новенькому шкільному автобусі.


Новини 3981 — 3990 з 4147
Початок | Поперед. | 397 398 399 400 401 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн