Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Проведено першість ОСДЮШОР серед груп початкової підготовки з баскетболу 03.05.2012 Проведено першість ОСДЮШОР серед груп початкової підготовки з баскетболу

    27 квітня 2012 року в краєзнавчому музеї була проведена першість ОСДЮШОР серед груп початкової підготовки з баскетболу на честь 30-річчя із дня народження майстра спорту міжнародного класу, капітана збірної команди України, чемпіона Європи Сергія Ліщука. У змаганнях взяли участь 40 юнаків та дівчат.

24 квітня відбулася Міжнародна квітнева науково-практична відеоконференція РОІППО, Рівне, Україна – КДПА, Петрозаводськ, Росія 03.05.2012 24 квітня відбулася Міжнародна квітнева науково-практична відеоконференція РОІППО, Рівне, Україна – КДПА, Петрозаводськ, Росія

24 квітня відбулася Міжнародна квітнева науково-практична відеоконференція. Всі учасники відеоконференції мали можливість обмінюватися досвідом, баченням проблем та перспектив щодо впровадження ІКТ у систему освіти як України, так і Росії.

23 квітня відбувся Міжнародний відеоміст Рівненського ОІППО з Карельською державною педагогічною академією з теми:   «ІКТ як засіб формування професійної компетентності педагогічних працівників в умовах розвитку інформаційного освітнього простору»  03.05.2012 23 квітня відбувся Міжнародний відеоміст Рівненського ОІППО з Карельською державною педагогічною академією з теми: «ІКТ як засіб формування професійної компетентності педагогічних працівників в умовах розвитку інформаційного освітнього простору»
23 квітня вдруге відбувся Міжнародний відеоміст Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з Карельською державною педагогічною академією з теми: «ІКТ як засіб формування професійної компетентності педагогічних працівників в умовах розвитку інформаційного освітнього простору».


Переможці XI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням і ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка 03.05.2012 Переможці XI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням і ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка

28 квітня 2012 року у Шевченківському національному заповіднику м. Канева на Чернечій горі відбулося урочисте нагородження переможців XI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням і ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Фінал IV Спартакіади школярів України з волейболу серед дівчат 1996 року народження і молодших 30.04.2012 Фінал IV Спартакіади школярів України з волейболу серед дівчат 1996 року народження і молодших

   Із 26 по 30 березня 2012 року в м.Луцьк відбувся фінал IV Спартакіади школярів України з волейболу серед дівчат 1996 року народження і молодших.


Фінальний акорд переможців 29.04.2012 Фінальний акорд переможців

   26 квітня 2012 року вихованці Рівненської Малої академії наук учнівської молоді брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у відділенні хімії та біології. Захист проходив у семи секціях: загальна біологія; біологія людини; зоологія, ботаніка; медицина; психологія; хімія; валеологія.

 

 


Вітаємо !!! 28.04.2012 Вітаємо !!!

Колектив управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації щиро вітає Андрія Вікторовича Вибача з 50-річним ювілеєм!

На Рівненщині, на базі Вищого професійного училища №1 проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» 27.04.2012 На Рівненщині, на базі Вищого професійного училища №1 проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

   27 квітня 2012 року відбулася урочиста лінійка, присвячена завершенню конкурсу.  Із вітальним словом  виступив голова журі,  директор стратегічного розвитку ДП «Кнауф Сервіс Україна» Попович Ігор Дмитрович.

25 квітня 2012 року на базі Березнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання обласного тимчасового науково-дослідного колективу з теми «Формування гуманних взаємовідносин учителя та учня у початкових класах» 27.04.2012 25 квітня 2012 року на базі Березнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання обласного тимчасового науково-дослідного колективу з теми «Формування гуманних взаємовідносин учителя та учня у початкових класах»
У засіданні взяли участь Тищенко Л.Р., доцент кафедри з корекційної освіти РОІППО, науковий керівник обласного науково-дослідного колективу педагогів початкових класів та 27 учителів області.


Відбулося традиційне «Свято Науки» 26.04.2012 Відбулося традиційне «Свято Науки»

   25 квітня 2012 року в навчально-виховному комплексі  «Рівненський обласний ліцей-інтернат»  відбулося традиційне «Свято Науки», яке зібрало цвіт української нації та майбутнє нашої держави: учнів ліцею, їхніх наставників-учителів, батьків, представників влади та меценатів. У ході свята грошовими преміями було нагороджено 72 учні, які вибороли 11 призових місць Всеукраїнського рівня та 111 призових місць обласного рівня на олімпіадах з базових дисциплін та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН та 27 учителів, які підготували призерів; вручено подяки батькам та меценатам.


Новини 4201 — 4210 з 4242
Початок | Поперед. | 419 420 421 422 423 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка