Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Участь у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності «Джерело творчості» 27.11.2012 Участь у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності «Джерело творчості»

Серед педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів України щорічно проводиться конкурс педагогічної майстерності «Джерело творчості».  Цьогоріч конкурс проводився у номінації «Директор позашкільного навчального закладу».  Директор Костопільського будинку школярів та юнацтва Дітлашок Зінаїда Антонівна, Заслужений працівник освіти України, пройшовши всі етапи конкурсу, стала переможцем у своїй номінації.


22 листопада 2012 року на базі Бугринського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Гощанського району проведено засідання обласної творчої групи вчителів-предметників 23.11.2012 22 листопада 2012 року на базі Бугринського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Гощанського району проведено засідання обласної творчої групи вчителів-предметників
22 листопада 2012 року на базі Бугринського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Гощанського району проведено засідання обласної творчої групи вчителів-предметників  із теми «Формування інформаційно-комунікаційних компетентностей педагогічних працівників в умовах розвитку інформаційного освітнього простору».


Науково-практична конференція «Актуальні психолого-педагогічні проблеми розвитку, навчання і виховання обдарованих дітей та роль регіонального центру Інституту обдарованої дитини у їх вирішенні» 23.11.2012 Науково-практична конференція «Актуальні психолого-педагогічні проблеми розвитку, навчання і виховання обдарованих дітей та роль регіонального центру Інституту обдарованої дитини у їх вирішенні»

22 листопада 2012 року в приміщенні РОІППО відбулась науково-практична конференція з теми: «Актуальні психолого-педагогічні проблеми розвитку, навчання і виховання обдарованих дітей та роль регіонального центру Інституту обдарованої дитини у їх вирішенні».

Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності в м.Острозі 23.11.2012 Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в м.Острозі

Відповідно до спільного наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України, Міністерства з надзвичайних ситуацій України, Державної інспекції техногенної безпеки України від 25.04.2012 №721/519/92 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України», з метою формування у підростаючого покоління поважного ставлення до безпеки людини, світоглядних та етичних основ здорового способу життя,  вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях у жовтні  - листопаді 2012 року у навчальних закладах м.Острога  проведено  Тижні  знань з основ безпеки життєдіяльності.


Європейський інститут ядерних досліджень: технології та перспективи 22.11.2012 Європейський інститут ядерних досліджень: технології та перспективи

  20 листопада 2012 року в Рівненській Малій академії наук відбувся третій семінар для вчителів фізики Рівненщини та студентів фізико-математичного факультету Рівненського державного гуманітарного університету за результатами навчання наших науковців у Європейському центрі ядерних досліджень.


Відкриття дошкільного навчального закладу на Млинівщині 22.11.2012 Відкриття дошкільного навчального закладу на Млинівщині
21 листопада у с.Остріїв Млинівського району відбулося відкриття дошкільного навчального закладу


До уваги абітурієнтів та фахівців, які забезпечують проведення зовнішнього незалежного оцінювання! 22.11.2012 До уваги абітурієнтів та фахівців, які забезпечують проведення зовнішнього незалежного оцінювання!
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України затверджено Календарний план комплексу заходів ЗНО-2013. У ньому визначено дати проведення тестування з кожного предмета.


ЗНО - 2013 21.11.2012 ЗНО - 2013
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів.


Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року» 21.11.2012 Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року»
20 листопада у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов очний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». 


Відбувся заключний концерт переможців обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» 20.11.2012 Відбувся заключний концерт переможців обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка»

 18 листопада 2012 року в Будинку культури с. Горбаків Гощанського району відбулося нагородження та заключний концерт переможців обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка».Новини 3341 — 3350 з 3702
Початок | Поперед. | 333 334 335 336 337 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика