Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Фінал фестивалю „Козацький гарт – 2012” 15.08.2012 Фінал фестивалю „Козацький гарт – 2012”
В період з 18 по 22 липня 2012 року в м. Славута проходив IV тур (фінал) Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України „Козацький гарт – 2012”, де честь Рівненщини захищали учні Крупецької ЗОШ І-ІІІ ст. Радивилівського району.


Школи до нового навчального року готові 13.08.2012 Школи до нового навчального року готові
З 07 по 10 серпня 2012 року з метою перевірки стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року здійснено огляд загальноосвітніх навчальних закладів району. 


До уваги вчителів, учнів та їхніх батьків! 10.08.2012 До уваги вчителів, учнів та їхніх батьків!

     Повідомляємо, що відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – Днем знань – і закінчується не пізніше 1 липня. Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 1 вересня по 28 грудня, ІІ семестр – з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.

Всеукраїнська нарада-семінар „Обдарована молодь сільської місцевості як прерогатива освітньої державної політики” 07.08.2012 Всеукраїнська нарада-семінар „Обдарована молодь сільської місцевості як прерогатива освітньої державної політики”

1-2 серпня 2012 року начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Іван Вєтров взяв участь у Всеукраїнській нараді-семінарі з керівниками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій „Обдарована молодь сільської місцевості як прерогатива освітньої державної політики”, яка проходила на базі навчальних закладів Кіровоградської області під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського. У роботі семінару взяв участь голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін. Учасників наради також привітав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політки Сергій Тігіпко.

Всеукраїнська акція "Дай руку першокласнику" 01.08.2012 Всеукраїнська акція "Дай руку першокласнику"

2012 рік є особливим для початкової школи. Адже, саме з 1 вересня у початковій школі розпочнеться поступове впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та нових навчальних програм для початкової школи. Для забезпечення високого рівня знань іноземних мов, їх вивчення учні початкових класів розпочнуть з 1 вересня 2012 року, передбачається посилення використання здоров'язбережувальних технологій. Значна увага приділятиметься екологічній та інформаційно-комунікаційній освіті.
   Дубровицький районний методичний кабінет зібрав ряд матеріалів, що стануть у нагоді керівникам ЗНЗ, батькам, вчителям учнів перших класів.
 
Завантажити матеріали можна тут...


Найкращі учні Малої академії наук узяли участь у ІІІ Міжнародному літньому таборі СунЦінлін (Китай) 31.07.2012 Найкращі учні Малої академії наук узяли участь у ІІІ Міжнародному літньому таборі СунЦінлін (Китай)

  Із 16 по 23 липня в Пекіні та Внутрішній Монголії (Китайська Народна Республіка) відбувся ІІІ Міжнародний літній табір СунЦінлін, у якому вперше брала участь Україна. До складу української делегації увійшли дев’ять учнів Малої академії наук – переможці всеукраїнських конкурсів-захистів МАН за напрямами мистецтвознавства, фольклористики та етнографії. Рівненщину представляла Софія Кіструга, вихованка Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, учениця 11 класу НВК «Рівненський обласний ліцей-інтернат».

Відбувся чемпіонат Світу з легкої атлетики серед юніорів 18.07.2012 Відбувся чемпіонат Світу з легкої атлетики серед юніорів

  Із 10 по 15 липня 2012 року в м. Барселона (Іспанія) відбувся чемпіонат Світу з легкої атлетики серед юніорів, у якому брало участь 2800 спортсменів зі 181 країни.


Відбувся чемпіонат Європи з волейболу пляжного серед юнаків до 18 років 11.07.2012 Відбувся чемпіонат Європи з волейболу пляжного серед юнаків до 18 років

   Із 4 по 8 липня 2012 року в м. Брно (Чехія) проходив чемпіонат Європи з волейболу пляжного серед юнаків до 18 років. Збірну команду України представляли вихованці ОСДЮШОР: Черпак Максим та Даць Микита (тренер Тимчак Павло). 

Проведено відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) 09.07.2012 Проведено відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі)

   Згідно з наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації №304 від 29.05.2012р. 6-9 червня 2012р. у с.Воронів Гощанського району (аеродром «Воронів») Рівненським державним обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді були проведені відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі).

Проведено ІІ зміну обласної навчально-польової  експедиції учнівської молоді «ЮНЕКО» 07.07.2012 Проведено ІІ зміну обласної навчально-польової експедиції учнівської молоді «ЮНЕКО»

   Обласна навчально-польова експедиція учнівської молоді «ЮНЕКО» проводилася з 26 червня по 2 липня 2012 року в  Рівненському природному заповіднику, прибережній території озера Біле Володимирецького району.Новини 3831 — 3840 з 3948
Початок | Поперед. | 382 383 384 385 386 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика