Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Акція «Дай руку, першокласнику!» у Рокитнівському районі 03.09.2012 Акція «Дай руку, першокласнику!» у Рокитнівському районі

Перше вересня – хвилююче свято. Особливо воно хвилююче для першокласників. А в цьому році їх в Рокитнівському районі, що на Рівненщині – 1161, всього учнів – більше 10 тисяч!

Свято першого дзвоника у селі Золотолин Костопільського району 03.09.2012 Свято першого дзвоника у селі Золотолин Костопільського району


Нагода пересвідчитися у результатах втілення проектів розвитку села Малий Стидин Костопільського району випала голові райдержадміністрації Сергію Ковалю у День знань 03.09.2012 Нагода пересвідчитися у результатах втілення проектів розвитку села Малий Стидин Костопільського району випала голові райдержадміністрації Сергію Ковалю у День знань


Урочиста лінійка з нагоди святкування Дня знань у м. Дубно 02.09.2012 Урочиста лінійка з нагоди святкування Дня знань у м. Дубно
Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Дубенської міської ради інформує, що 1 вересня 2012 року у всіх ЗНЗ міста відбулися урочисті лінійки з нагоди святкування 1 вересня - Дня знань.
На святі були присутні представники міської ради, управління освіти, МЦСССДМ, батьки.
Міський голова В.Антонюк та його заступник О.Карп'юк привітали учнів, учителів ЗОШ №6 з початком нового навчального року, заступник міського голови Ю.Мацишин був присутній на святі у СЗОШ №5.
Святкування відбулося організовано у всіх ЗНЗ о 9 год.
У 20012-2013 навчальному році у перший клас набрано 472 учні, які навчатимуться у ЗНЗ міста. Кількість учнів порівняно з минулим роком збільшилася на 91 дитину. Так, у новому 2012-2013 навчальному році у ЗНЗ міста навчатимуться 3926 учнів. Тема першого уроку «Ми за здоровий спосіб життя».


Урочисте відкриття другої черги будівництва Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. у Дубровицькому районі 02.09.2012 Урочисте відкриття другої черги будівництва Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. у Дубровицькому районі

Урочисте відкриття другої черги будівництва Берестівської загальноосвітньої школи у Дубровицькому районі відбулося в День знань під вересневий передзвін першого дзвоника.

Ще один шкільний автобус у Костопільському районі 02.09.2012 Ще один шкільний автобус у Костопільському районі

Більше 50 дітей із сіл Тихе та Данчиміст тепер матимуть можливість добиратися на навчання у Мирненську загальноосвітню школу, що у Костопільському районі на новенькому шкільному автобусі.

Інноваційні технології на допомогу вчителям та учням 02.09.2012 Інноваційні технології на допомогу вчителям та учням

     У День знань начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Іван Вєтров та спеціаліст-розробник Веб-порталу «Освіта Рівненщини» Ігор Каплаушенко у Дубровицькому НВК «Школа І-ІІ ступенів-ліцей» встановили та презентували новітній перший в Україні мультимедійний сервер із навчальним контентом, який забезпечує повне покриття приміщення ліцею як за допомогою локальної мережі, так і безпроводовою мережею «WI-FI».

Дубровиччина реалізує Всеукраїнську акцію «Дай руку, першокласнику» 01.09.2012 Дубровиччина реалізує Всеукраїнську акцію «Дай руку, першокласнику»
Відповідно до  листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо проведення Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику» від 30.01.2012 р. №1/9-66, з метою створення належних умов адаптації першокласників до навчання у школі   відділом освіти видано накази від 28.12.2011 №493 «Про проведення  Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику» в загальноосвітніх навчальних закладах» та від 14.06.2012 №292 «Про затвердження заходів з проведення Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!».  Методичним кабінетом відділу освіти  розроблено заходи з підготовки вчителів до реалізації нового Державного стандарту та Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику». А саме: у планах роботи методичних структур передбачено обговорення нового державного стандарту, сформована папка нормативно-правових та методичних матеріалів з питань впровадження Держстандарту. На сайті районного методичного кабінету розміщено дані матеріали та зразки нових програм для початкової школи. З метою системної підготовки вчителів до впровадження нового Державного стандарту та Всеукраїнської акції сформовано банк даних вчителів, що працюватимуть у першому класі, та банк даних вчителів, що читатимуть іноземну мову.


Шановні освітяни, школярі, батьки! 31.08.2012 Шановні освітяни, школярі, батьки!

    Знову на календарі осінь...Це час збирання врожаю, підбиття підсумків. А для школярів, учителів – це початок. Усі знають, що озима пшениця набагато міцніша, ніж яра. Ось так і праця вчителя. Посіяні восени зерна знань загартуються протягом зими, а навесні зійдуть благодатно. Праця вчителя найкраща, найцікавіша. Вона примушує постійно бути в тонусі, шукати шляхи вирішення проблем, молодіти разом із дітьми, набувати нових знань. Хто сказав, що ми тільки вчимо дітей? Вони теж учать нас, і ми завдячуємо багато чим нашим учням. Цей рік може бути звичайним, схожим на всі попередні, а може стати початком нових звершень, часом утілення в життя найсміливіших задумів. Тож нехай шанована буде праця вчителя, нехай дитячі серця горять любов’ю, батьківська вдячність додає тепла! Не забуваймо, дорогі колеги, що у нас є і наші власні діти, близькі люди. Обдаровуймо їх увагою і любов’ю, яких у нас вистачить на всіх. Бажаю сили і віри в те, що посіяні зерна знань дадуть щедрий урожай.

Зі щирою повагою

начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації     І. Вєтров 


Інструктивно-методичні наради 31.08.2012 Інструктивно-методичні наради
29, 30 серпня 2012 року на базі Радивилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулися інструктивно-методичні наради педагогічних працівників закладів освіти з питань організації навчально-виховного процесу у 2012-13 н.р.Новини 3831 — 3840 з 3993
Початок | Поперед. | 382 383 384 385 386 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники