Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Оголошення

30-31 березня 2017 року в м. Рівному проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Науково-методичні основи  професійного розвитку керівних і педагогічних кадрів в умовах випереджувальної післядипломної освіти». 14.03.2017 30-31 березня 2017 року в м. Рівному проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Науково-методичні основи професійного розвитку керівних і педагогічних кадрів в умовах випереджувальної післядипломної освіти».
30−31 березня 2017 року в м. Рівному буде проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Науково-методичні основи професійного розвитку керівних і педагогічних кадрів в умовах випереджувальної післядипломної освіти» відповідно до Календарного плану роботи Українського відкритого університету післядипломної освіти Консорціуму закладів післядипломної освіти на 2017 рік ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.


ТРЕВЕЛ-ГРАНТ ІМ. БОГДАНА СОЛЬЧАНИКА 27.02.2017 ТРЕВЕЛ-ГРАНТ ІМ. БОГДАНА СОЛЬЧАНИКА
Організовується з метою вшанування пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника – історика, випускника Львівського Національного Університету, викладача Українського Католицького Університету, представника української наукової еліти, який під час Революції Гідності готував до захисту дисертацію, присвячену виборчим процесам, і який вважав за обов’язк викладача підтримати студентську молодь у прагненні захистити в Україні право людей на вільні зібрання, демократію і європейські цінності.


Всеукраїнська науково-практична конференція «Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання» 09.02.2017 Всеукраїнська науково-практична конференція «Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання»
25-26 травня 2017 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинского, факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання», присвячена 105-річчю від дня народження письменника.


Післядипломна освіта “Управління європейськими проектами в фінансовій перспективі ЄС 2014-2020”, набір 5-ї групи 06.02.2017 Післядипломна освіта “Управління європейськими проектами в фінансовій перспективі ЄС 2014-2020”, набір 5-ї групи
http://www.ceasc-bw.com/products/pislyadiplomna-osvita-upravlinnya-jevropejskimi-proektami-v-finansovij-perspektivi-jes-2014-2020/


Шкільна волейбольна ліга України 30.12.2016 Шкільна волейбольна ліга України

Федерація волейболу України інформує, що згідно Регламенту проведення Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна волейбольна ліга України», затвердженого Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Федерацією волейболу України, у період 2016 по 2020 роки стартує Всеукраїнський шкільний проект, який має на меті охопити руховою активністю біля 500 тисяч учнів, сприяти зміцненню здоров'я підростаючого покоління та активізації спортивно-масової роботи серед учнівської молоді.

7-й Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу   12.12.2016 7-й Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу
Із 16 грудня розпочинається реєстрація учасників 7-й Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.
Метою конкурсу є сприяння поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів (студентів, слухачів), батьків,  викладацького складу, адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету як ефективного засобу забезпечення прозорості та протидії корупції у сфері освіти.


Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» 2016-2017 06.12.2016 Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» 2016-2017
З метою виявлення та підтримки учнівської та студентської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір, починаючи з 2008 року в Україні проходить Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» (далі - Чемпіонат), заснований Комп'ютерною Академією ШАГ. Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері ІТ-технологій, дизайну та комунікацій.


УВАГА! КОНКУРС ВІДЕО-РОЛИКІВ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ 11.11.2016 УВАГА! КОНКУРС ВІДЕО-РОЛИКІВ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
За повідомленням grantist.com, Національна програма США Population Education організувала конкурс відео-роликів для школярів. Школярам необхідно створити коротке відео (не більше 60 секунд) присвячене зростанню населення планети.


Шановна вчительська громадо Рівненщини! 29.09.2016 Шановна вчительська громадо Рівненщини!

Сьогодні нам, педагогам, не випадає бути байдужими до чужого горя. Тому просимо відгукнутися та допомогти нашому колезі Музиченку Юрію Анатолійовичу, який потребує складної хірургічної операції із заміною сердечного клапана вартістю більше ста тисяч гривень.

Деталі – за телефоном дружини Музиченко Раїси Іванівни, 097 218 61 90. 


Про підсумки проведення у 2015-2016 навчальному році благодійної акції«Подаруй книжки учням сільської школи», конкурсу колажів «Україна. Соняшник. Сьогодення» та проведення конкурсу «Створи завдання улюбленій грі» у 2016-2017 навчальному році 16.08.2016 Про підсумки проведення у 2015-2016 навчальному році благодійної акції«Подаруй книжки учням сільської школи», конкурсу колажів «Україна. Соняшник. Сьогодення» та проведення конкурсу «Створи завдання улюбленій грі» у 2016-2017 навчальному році

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.05.2015 №2/2-14-927-15 Творчим об'єднання «Соняшник» у 2015-2016 навчальному році проведено благодійну акцію «Подаруй книжки учням сільської школи». За час проведення акції було зібрано близько 300 книг художнього і наукового характеру. Серед найактивніших учасників акції Ржищівська загальноосвітня школа І-ІП ступенів імені Героя Радянського Союзу Олега Кошового Ржищівської міської ради Київської області;Одеська загальноосвітня школа №55 І-ІП ступенів Одеської міської ради Одеської області ;Одеська гімназія №9 Одеської міської ради Одеської області;Мельниківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІП ступенів»Чорнобаївської районної ради Черкаської області.

Щодо участі у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції - нове обличчя місця, де ти живеш!» 16.08.2016 Щодо участі у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції - нове обличчя місця, де ти живеш!»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.07.2016 №1/9-385 «Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку» інформуємо, що Всеукраїнський учнівський конкурс «Зміни до Конституції - нове обличчя місця, де ти живеш!», участь у якому пропонувалось взяти загальноосвітнім навчальним закладам вищезазначеним листом, буде проведено у більш пізніші строки про які буде повідомлено додатково.


ЄІС ПТС Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 21.06.2016 ЄІС ПТС Польща - Білорусь - Україна 2014-2020
Рішення Європейської Комісії № C(2015) 9138 від 17.12.2015 про затвердження Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020


ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ УПРАВЛІНЬ (ВІДДІЛІВ) ОСВІТИ РАЙОНІВ  (МІСТ), НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ! 11.04.2016 ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ УПРАВЛІНЬ (ВІДДІЛІВ) ОСВІТИ РАЙОНІВ (МІСТ), НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!
Можливість взяти участь в програмах співробітництва в рамках проекту "Європейські освітні ініціативи": 

  • навчання сучасним інформаційним технологіям для вчителів інформатики; 
  • навчання сучасним інформаційним технологіям для школярів; 
  • гранти на додаткову ІТ-освіту для абітурієнтів ІТ-спеціальностей та іменні стипендії.

Соціальний проект "Академія навичок" 18.01.2016 Соціальний проект "Академія навичок"

 

Запрошуємо до обговорення нового проекту Положення про освітні округи 06.01.2016 Запрошуємо до обговорення нового проекту Положення про освітні округи


Реалізація програми "Школа та клас" 26.11.2015 Реалізація програми "Школа та клас"


"Школа та клас" завантажити

Щодо звернень про збір коштів 26.11.2015 Щодо звернень про збір коштів

   У зв'язку з тим, що останнім часом почастішали випадки звернень до адміністрації навчальних закладів осіб, які нібито від імені керівництва Міністерства освіти і науки України просять перерахувати кошти на потреби АТО, офіційно заявляємо.
   Міністерство освіти і науки не збирає кошти на потреби АТО, і тому звернення будь-кого до навчальних закладів з цього питання вважає злочинним та цинічним.
   Міністерство звертається до керівників  всіх навчальних закладів з проханням бути пильними та одразу повідомляти повідомляти Міністерство про шахраїв і такі випадки, а також обов/язково звертатися до правоохоронних органів.

Всеукраїнський Інтернте-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу  «Колосок» для вчителів початкової школи, астрономії, географії, фізики та хімії. 17.11.2015 Всеукраїнський Інтернте-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок» для вчителів початкової школи, астрономії, географії, фізики та хімії.
Шановні учителі! Організатори  природничої  гри «Колосок» проводять онлайн-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу  «Колосок» для вчителів початкової школи, астрономії, географії, фізики та хімії.


Шановні освітяни! 27.10.2015 Шановні освітяни!
Запрошуємо до обговорення останньої редакції проекту закону України "Про освіту".


Курси підвищення викладання інформаційних технологій Cisco та Oracle 18.08.2015 Курси підвищення викладання інформаційних технологій Cisco та Oracle

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України інформує про можливість для загальноосвітні навчальних закладів за бажанням взяти участь програмах мережних академій Cisco та Oracle на безоплатній основі для підвищення рівня викладання інформатики та інформаційних технологій з урахуванням світового досвіду - завантажити.


Новини 1 — 20 з 23
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ