Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Оголошення

Програма міжнародних виставок «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu» 22-24 жовтня 2019 р. в м. Києві 07.10.2019 Програма міжнародних виставок «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu» 22-24 жовтня 2019 р. в м. Києві
22-24 жовтня 2019 р. відбудуться Одинадцята міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном "World Edu" в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Участь у виставці підтвердило 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії


Триденний інтернет-марафон «Новітнє освітнє середовище: від дошкільної до професійно-технічної освіти» 03.10.2019 Триденний інтернет-марафон «Новітнє освітнє середовище: від дошкільної до професійно-технічної освіти»
29 – 31 жовтня 2019 року Видавнича група «Основа» (м.Харків) проводить триденний інтернет-марафон «Новітнє освітнє середовище: від дошкільної до професійно-технічної освіти».


Всеукраїнська педагогічна спільнота обговорить питання використання ІКТ в освітньому процесі та становленні цифрового суспільства 01.10.2019 Всеукраїнська педагогічна спільнота обговорить питання використання ІКТ в освітньому процесі та становленні цифрового суспільства
ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» 23-24.10.2019 року проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію із теми «Використання ІКТ в освітньому процесі як основний чинник розвитку освіти» та експертний колегіум «Сучасне освітнє середовище в контексті становлення цифрового суспільства»


Міжнародна інтернет-конференція «МEDIAосвіта: міжнародний досвід, практика, перспективи». 26.09.2019 Міжнародна інтернет-конференція «МEDIAосвіта: міжнародний досвід, практика, перспективи».
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Академією української преси та Державною установою освіти «Академія післядипломної освіти» (м. Мінськ) 14 листопада 2019 року проводить міжнародну інтернет-конференцію «МEDIAосвіта: міжнародний досвід, практика, перспективи».


НАВЧАЛЬНИЙ КУРС У США ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА БЛАГО ГРОМАД 25.09.2019 НАВЧАЛЬНИЙ КУРС У США ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА БЛАГО ГРОМАД
IREX запрошує громадських активістів подавати заявки на Community Solutions Program. Community Solutions Program - це програма професійного розвитку для людей, які працюють на благо громад. Учасники програми пройдуть в США навчальний курс з вдосконалення навичок управління та менежменту. Дедлайн - 30 жовтня 2019 р. (далі англ.).


Осіння сесія онлайн-проекту від видавництва «РАНОК» 23.09.2019 Осіння сесія онлайн-проекту від видавництва «РАНОК»
Із 25 вересня по 10 жовтня 2019 року буде проведено осінню сесію онлайн-проекту «Інтерактивна школа творчого вчителя» із теми «Як зробити урок ефективним».


VІІІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція із теми «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти» 11.09.2019 VІІІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція із теми «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти»
Відповідно плану роботи МОН України з 24 вересня по 29 жовтня 2019 року буде проведено VІІІ Всеукраїнську інтерактивну науково-практичну конференцію із теми «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти».
Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.


22-24 жовтня 2019 р. відбудуться Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. 22.05.2019 22-24 жовтня 2019 р. відбудуться Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.Новини 1 — 8 з 8
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова