Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Оголошення

Серпневі онлайн конференції «НАПН України – українським учителям» 15.08.2018 Серпневі онлайн конференції «НАПН України – українським учителям»
27-30 серпня 2018 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі онлайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів. 

Графік проведення та реєстрація за посиланням: http://www.augustconf.org/

ХІІ всеукраїнський інтернет-марафон "Готуємося до нового навчального року" 14.08.2018 ХІІ всеукраїнський інтернет-марафон "Готуємося до нового навчального року"
21-22 серпня 2018 р. Видавнича група "Основа" проводить ХІІ інтернет-марафон «Готуємося до нового навчального року».


ЗНО-2018: НОВАЦІЇ, РЕЗУЛЬТАТИ, ВИСНОВКИ 13.08.2018 ЗНО-2018: НОВАЦІЇ, РЕЗУЛЬТАТИ, ВИСНОВКИ
16 серпня об 11:00 відбудеться прес-конференція на тему: «ЗНО-2018: новації, результати, висновки» Організатор: Український центр оцінювання якості освіти. Спікер: Вадим Карандій - директор Українського центру оцінювання якості освіти.


РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА КОНКУРС УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ 03.08.2018 РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА КОНКУРС УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ
Перейти за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/rozpochinayetsya-prijom-zayavok-na-konkurs-ukrayinsko-korejskih-naukovo-doslidnih-proektiv


Літня школа програмування та інформаційних технологій 2018 18.06.2018 Літня школа програмування та інформаційних технологій 2018
З 9 по 22 серпня 2018 року на базі ДСОК «Електронік-Рівне» буде проведено Літню школу програмування та інформаційних технологій 2018.


Навчання E-school в Одесі 23.05.2018 Навчання E-school в Одесі
Київська енергетична агенція спільно з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (ХОІППО) повідомляють про проведення інтенсивних тренінгів за програмою навчання педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «Електронне освітнє середовище загальноосвітнього навчального закладу».


До уваги зацікавлених!!! 13.03.2018 До уваги зацікавлених!!!

Благодійна організація Klitschko Foundation започатковує освітній екологічний проект «Zero Waste School», який навчить школярів та вчителів шляхом тренінгів та лекцій впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом й у світі.

Умови участі навчальних закладів у проекті – за посиланнямhttp://www.klitschkofoundation.org/


Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” 02.01.2018 Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”


Шановні освітяни!!! Запрошуємо Ваші навчальні заклади долучитися до соціального проекту з вивчення іноземних мов Lingva.Skills (www. lingva. ua). 05.10.2017 Шановні освітяни!!! Запрошуємо Ваші навчальні заклади долучитися до соціального проекту з вивчення іноземних мов Lingva.Skills (www. lingva. ua).

Платформа Lingva Skills є українською розробкою, яка вже за перший рік існування отримала 2,5 млн. заявок від державних органів, громадських організацій, соціальних категорій тощо.

На Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України 22.09.2017 На Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України
Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України.


Щодо впровадження в навчально-виховний процес проекту "Альфа" 30.05.2017 Щодо впровадження в навчально-виховний процес проекту "Альфа"

Принципове значення для інформатизації суспільства має інформатизація освіти, яка полягає не тільки в забезпеченні навчальних закладів комп’ютерним обладнанням та кількості проведених занять в комп’ютерних класах, а й відповідною мірою від якості їх використання.

Увага !!!! Реалізація Державного стандарту Нової української школи 16.05.2017 Увага !!!! Реалізація Державного стандарту Нової української школи

У 2017/2018 навчальному році відбудеться апробація освітніх програм з реалізації Державного стандарту Нової української школи (http://nus.org.ua). 


Новини 1 — 12 з 12
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн