Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Оголошення

 Видавництво «Літопис» книжок КЕНА РОБІНСОНА, ЛУ АРОНІКИ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО» та Джона  Тейлора «ПРИХОВАНА  ІСТОРІЯ  АМЕРИКАНСЬКОЇ  ОСВІТИ» яка відбудеться у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74) 10.01.2017 Видавництво «Літопис» книжок КЕНА РОБІНСОНА, ЛУ АРОНІКИ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО» та Джона Тейлора «ПРИХОВАНА ІСТОРІЯ АМЕРИКАНСЬКОЇ ОСВІТИ» яка відбудеться у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74)
Понеділок, 16 січня 2017 р. Початок о 14.30 год. 

Сер Кен Робінсон, автор книжок «Покликання», «Як знайти своє покликання» та «Освіта проти таланту» – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів, пропонує у цій книжці практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити освітню систему.

Шкільна волейбольна ліга України 30.12.2016 Шкільна волейбольна ліга України

Федерація волейболу України інформує, що згідно Регламенту проведення Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна волейбольна ліга України», затвердженого Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Федерацією волейболу України, у період 2016 по 2020 роки стартує Всеукраїнський шкільний проект, який має на меті охопити руховою активністю біля 500 тисяч учнів, сприяти зміцненню здоров'я підростаючого покоління та активізації спортивно-масової роботи серед учнівської молоді.

7-й Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу   12.12.2016 7-й Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу
Із 16 грудня розпочинається реєстрація учасників 7-й Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.
Метою конкурсу є сприяння поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів (студентів, слухачів), батьків,  викладацького складу, адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету як ефективного засобу забезпечення прозорості та протидії корупції у сфері освіти.


Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» 2016-2017 06.12.2016 Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» 2016-2017
З метою виявлення та підтримки учнівської та студентської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір, починаючи з 2008 року в Україні проходить Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» (далі - Чемпіонат), заснований Комп'ютерною Академією ШАГ. Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері ІТ-технологій, дизайну та комунікацій.


УВАГА! КОНКУРС ВІДЕО-РОЛИКІВ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ 11.11.2016 УВАГА! КОНКУРС ВІДЕО-РОЛИКІВ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
За повідомленням grantist.com, Національна програма США Population Education організувала конкурс відео-роликів для школярів. Школярам необхідно створити коротке відео (не більше 60 секунд) присвячене зростанню населення планети.


Шановна вчительська громадо Рівненщини! 29.09.2016 Шановна вчительська громадо Рівненщини!

Сьогодні нам, педагогам, не випадає бути байдужими до чужого горя. Тому просимо відгукнутися та допомогти нашому колезі Музиченку Юрію Анатолійовичу, який потребує складної хірургічної операції із заміною сердечного клапана вартістю більше ста тисяч гривень.

Деталі – за телефоном дружини Музиченко Раїси Іванівни, 097 218 61 90. 


Про підсумки проведення у 2015-2016 навчальному році благодійної акції«Подаруй книжки учням сільської школи», конкурсу колажів «Україна. Соняшник. Сьогодення» та проведення конкурсу «Створи завдання улюбленій грі» у 2016-2017 навчальному році 16.08.2016 Про підсумки проведення у 2015-2016 навчальному році благодійної акції«Подаруй книжки учням сільської школи», конкурсу колажів «Україна. Соняшник. Сьогодення» та проведення конкурсу «Створи завдання улюбленій грі» у 2016-2017 навчальному році

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.05.2015 №2/2-14-927-15 Творчим об'єднання «Соняшник» у 2015-2016 навчальному році проведено благодійну акцію «Подаруй книжки учням сільської школи». За час проведення акції було зібрано близько 300 книг художнього і наукового характеру. Серед найактивніших учасників акції Ржищівська загальноосвітня школа І-ІП ступенів імені Героя Радянського Союзу Олега Кошового Ржищівської міської ради Київської області;Одеська загальноосвітня школа №55 І-ІП ступенів Одеської міської ради Одеської області ;Одеська гімназія №9 Одеської міської ради Одеської області;Мельниківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІП ступенів»Чорнобаївської районної ради Черкаської області.

Щодо участі у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції - нове обличчя місця, де ти живеш!» 16.08.2016 Щодо участі у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції - нове обличчя місця, де ти живеш!»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.07.2016 №1/9-385 «Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку» інформуємо, що Всеукраїнський учнівський конкурс «Зміни до Конституції - нове обличчя місця, де ти живеш!», участь у якому пропонувалось взяти загальноосвітнім навчальним закладам вищезазначеним листом, буде проведено у більш пізніші строки про які буде повідомлено додатково.


ЄІС ПТС Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 21.06.2016 ЄІС ПТС Польща - Білорусь - Україна 2014-2020
Рішення Європейської Комісії № C(2015) 9138 від 17.12.2015 про затвердження Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020


ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ УПРАВЛІНЬ (ВІДДІЛІВ) ОСВІТИ РАЙОНІВ  (МІСТ), НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ! 11.04.2016 ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ УПРАВЛІНЬ (ВІДДІЛІВ) ОСВІТИ РАЙОНІВ (МІСТ), НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!
Можливість взяти участь в програмах співробітництва в рамках проекту "Європейські освітні ініціативи": 

  • навчання сучасним інформаційним технологіям для вчителів інформатики; 
  • навчання сучасним інформаційним технологіям для школярів; 
  • гранти на додаткову ІТ-освіту для абітурієнтів ІТ-спеціальностей та іменні стипендії.

Соціальний проект "Академія навичок" 18.01.2016 Соціальний проект "Академія навичок"

 

Запрошуємо до обговорення нового проекту Положення про освітні округи 06.01.2016 Запрошуємо до обговорення нового проекту Положення про освітні округи


Реалізація програми "Школа та клас" 26.11.2015 Реалізація програми "Школа та клас"


"Школа та клас" завантажити

Щодо звернень про збір коштів 26.11.2015 Щодо звернень про збір коштів

   У зв'язку з тим, що останнім часом почастішали випадки звернень до адміністрації навчальних закладів осіб, які нібито від імені керівництва Міністерства освіти і науки України просять перерахувати кошти на потреби АТО, офіційно заявляємо.
   Міністерство освіти і науки не збирає кошти на потреби АТО, і тому звернення будь-кого до навчальних закладів з цього питання вважає злочинним та цинічним.
   Міністерство звертається до керівників  всіх навчальних закладів з проханням бути пильними та одразу повідомляти повідомляти Міністерство про шахраїв і такі випадки, а також обов/язково звертатися до правоохоронних органів.

Всеукраїнський Інтернте-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу  «Колосок» для вчителів початкової школи, астрономії, географії, фізики та хімії. 17.11.2015 Всеукраїнський Інтернте-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок» для вчителів початкової школи, астрономії, географії, фізики та хімії.
Шановні учителі! Організатори  природничої  гри «Колосок» проводять онлайн-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу  «Колосок» для вчителів початкової школи, астрономії, географії, фізики та хімії.


Шановні освітяни! 27.10.2015 Шановні освітяни!
Запрошуємо до обговорення останньої редакції проекту закону України "Про освіту".


Курси підвищення викладання інформаційних технологій Cisco та Oracle 18.08.2015 Курси підвищення викладання інформаційних технологій Cisco та Oracle

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України інформує про можливість для загальноосвітні навчальних закладів за бажанням взяти участь програмах мережних академій Cisco та Oracle на безоплатній основі для підвищення рівня викладання інформатики та інформаційних технологій з урахуванням світового досвіду - завантажити.

До уваги освітян! Видавництво «Школяр» пропонує увазі нові дитячі видання. 27.04.2015 До уваги освітян! Видавництво «Школяр» пропонує увазі нові дитячі видання.

Це книжка-розмальовка «Дорожні знаки для юних пішоходів» та комплект плакатів «Дорожні знаки для маленького пішохода». Основне їх призначення – дати дитині необхідні знання з правил дорожнього руху і сформувати навички правильної поведінки на вулиці. Цікаві та яскраві завдання спонукатимуть маленьких пішоходів до вивчення основних знаків та Правил дорожнього руху.


Інформаційні матеріали з питань цивільного захисту населення 23.02.2015 Інформаційні матеріали з питань цивільного захисту населення

На виконання п. 9 доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації №дор.19/01-61/15 від 10.02.2015 надсилаємо узагальнені інформаційні матеріали з питань цивільного захисту населення. Просимо Вашого сприяння шодо подальшого поширення даної роз'яснювальної інформації серед населення відповідно до компетенції, а також розміщення її на офіційних веб-сторінках.
Пам'ятка населенню щодо дій у надзвичайних ситуаціях - завантажити - teror.rar

Безкоштовний антивірус 19.11.2014 Безкоштовний антивірус

До Міністерства відкритим листом від 01.10.2014 №01/10 звернулося ТОВ "Олайті Сервіс" з метою забезпечити безкоштовним антивірусним програмним забезпеченням всі навчальні заклади України.


Новини 1 — 20 з 20
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика