Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Оголошення

VІІІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція із теми «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти» 11.09.2019 VІІІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція із теми «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти»
Відповідно плану роботи МОН України з 24 вересня по 29 жовтня 2019 року буде проведено VІІІ Всеукраїнську інтерактивну науково-практичну конференцію із теми «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти».
Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.


Cтратегічна сесія «Технології, інновації та бізнес» 28.08.2019 Cтратегічна сесія «Технології, інновації та бізнес»
На початку серпня 2019 року відбувся візит Президента України Володимира Зеленського до Турецької республіки, який створив нові можливості для діалогу у сфері економічних відносин з бізнесменами та науковцями Туреччини та України. Український інститут науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) організує проведення Cтратегічної сесії «Технології, інновації та бізнес» з 5 по 9 жовтня 2019 р. у п'ятизірковому готелі регіону Кемер, Туреччина.


22-24 жовтня 2019 р. відбудуться Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. 22.05.2019 22-24 жовтня 2019 р. відбудуться Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.Новини 1 — 3 з 3
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова