Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН


Оголошення

ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ. РЕГІОНАЛЬНЕ ОПИТУВАННЯ 18.01.2019 ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ. РЕГІОНАЛЬНЕ ОПИТУВАННЯ
У січні-лютому 2019 року РОІППО проводить опитування педагогічної спільноти області «Цифровізація освіти. Регіональний досвід».


Інтернет-марафон «Пряма лінія» з тренерами НУШ» 17.01.2019 Інтернет-марафон «Пряма лінія» з тренерами НУШ»
29-30 січня 2019 року Видавничою групою «Основа» (м.Харків) буде проведено інтернет-марафон «Пряма лінія» з тренерами НУШ».


Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» 19.12.2018 Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті»
7-8 лютого 2019 року у м. Івано-Франківську в межах ІІ Міжнародного господарського форуму «Смарт-місто та екосистема» відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті».


ҐРАНТИ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМ. ШЕВЧЕНКА У США НА 2018-19 РОКИ 27.11.2018 ҐРАНТИ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМ. ШЕВЧЕНКА У США НА 2018-19 РОКИ
Наукове Товариство ім. Шевченка у США призначатиме ґранти у 2018-19 році у двох категоріах: ґранти для досліджень, і ґранти на написання дисертацій. Всі заяви на ґранти приймаємо до 1 лютого 2019 року. Всі заяви та документи приймаємо лише в електронному онлайн форматі.


Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” 02.01.2018 Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”


Шановні освітяни!!! Запрошуємо Ваші навчальні заклади долучитися до соціального проекту з вивчення іноземних мов Lingva.Skills (www. lingva. ua). 05.10.2017 Шановні освітяни!!! Запрошуємо Ваші навчальні заклади долучитися до соціального проекту з вивчення іноземних мов Lingva.Skills (www. lingva. ua).

Платформа Lingva Skills є українською розробкою, яка вже за перший рік існування отримала 2,5 млн. заявок від державних органів, громадських організацій, соціальних категорій тощо.

На Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України 22.09.2017 На Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України
Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України.Новини 1 — 7 з 7
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ