Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Оголошення

VІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу» 25.09.2017

VІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу»

Із 25 вересня по 26 жовтня 2017 року РОІППО спільно з ДНУ ІМЗО МОН України та ІІТЗН НАПН України проводять VІ Всеукраїнську інтерактивну науково-практичну конференцію «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу».
   У ході конференції розглядатимуться проблеми створення, популяризації та практичного використання електронних навчальних засобів та наповнення їх якісним освітнім контентом, планується обговорення його особливостей, якості й доступності для використання, відповідності програмовим вимогам, уніфікованості, інформативності тощо.
   Метою конференції є об'єднання зусиль учених і практиків різних регіонів України, які ведуть наукові та прикладні дослідження з обговорюваної проблеми, для вироблення спільної стратегії та узгоджених підходів у проектуванні і створенні електронних засобів навчання.
   Напрями роботи інтерактивної конференції:

  1. Теоретико-прикладні основи побудови і функціонування мультимедійних програмних засобів.
  2. Перспективи та проблеми створення електронної соціально-навчальної Інтернет-мережі.
  3. Модернізація системи науково-методичного забезпечення щодо використання навчального контенту в ЗНЗ.
  4. Презентація практичних розробок із застосування електронного контенту в освітньому середовищі.  
  До участі в  інтерактивній конференції запрошуються працівники органів управління освітою, методичних служб, науковці та учителі, інші зацікавлені особи.
   Детально з інформацією можна ознайомитися  за посиланням: Лист ДНУ ІМЗО МОН України № 1788 від 04.09.2017Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн