Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Оголошення

Шановні освітяни!!! Запрошуємо Ваші навчальні заклади долучитися до соціального проекту з вивчення іноземних мов Lingva.Skills (www. lingva. ua). 05.10.2017

Шановні освітяни!!! Запрошуємо Ваші навчальні заклади долучитися до соціального проекту з вивчення іноземних мов Lingva.Skills (www. lingva. ua).

Сьогодні на платформі зареєстровано і безоплатно навчаються представники понад 800 загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів з усіх регіонів України.

На платформі БЕЗКОШТОВНО можуть навчатися:

адміністрація структурних підрозділів Управління освітою (обласні департаменти, ІППО, районні відділи освіти, тощо);

- адміністрація та педагогічні колективи навчальних закладів всіх рівнів (дошкільні, позашкільні, загальноосвітні, професійно-технічні, вищі);

- школярі та студенти за он-лайн та змішаною формою навчання (blended learning).

Навчання відбувається в зручний для користувача час. Термін вивчення – необмежений, але зазвичай становить 3-6 місяців. Курс англійської рівня А1-Л2 складається з 150 уроків, кожний з яких трьома видами вправ тренує граматичну або розмовну конструкцію. Тож користувачі отримують виключно практичні навички, які дозволяють швидко почати розмовляти англійською мовою.

Кожний урок представляє собою певну граматичну чи розмовну конструкцію, налічує з 70-100 речень. За кожну вправу нараховуються бали та складається рейтинг користувачів. Тривалість кожного уроку 30-60 хвилин (в залежності від інтенсивності навчання), кожен користувач сам обирає час навчання та зручний темп. Також система містить тестування, он-лайн чат, кабінет викладача для «змішаного навчання», методику адаптивного навчання та інші інструменти. Наразі розробляється навчальний контент з німецької мови.

Слід зазначити, що МОН схвалило дану он-лайн платформу для використання в загальноосвітніх навчальних закладах (протокол № 5 від 09.06.2017 року).

Також, 06 жовтня 2016 року була підписана Угода про співробітництво між Міністерством освіти і науки та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти стосовно безкоштовного цілодобового он-лайн доступу освітян до вивчення

англійської мови на сайті соціального проекту Lingva.Skills (www.lingva.ua).

Для участі в проекті потрібно на сайті www.lingva.ua подати заявку від навчального закладу, вказавши назву, приблизну кілі,кість бажаючих вивчати англійську та контактний e-mail. З представником навчального заклад)' зв'яжеться координатор, відправить проект офіційного листа, який потрібно підготувати, та подальші інструкції.

Запитання, коментарі, побажання прохання надсилати на електронну скриньку skillsacademy.com.ua@gmail.com

З надією на співпрацю, колектив команди Lingva.Skills


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка