Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Оголошення

22-28 січня 2018 року проходитиме зимова сесія «Web-STEM-школа – 2018» 28.11.2017

22-28 січня 2018 року проходитиме зимова сесія «Web-STEM-школа – 2018»

WEB-STEM-школа – це простір для спільного навчання, вивчення найкращого вітчизняного та зарубіжного досвіду, знайомство з новаторами сучасної освіти, це майданчик підтримки, об’єднання зусиль освітян, громадських активістів та бізнесу.

 

Підвищення фахової майстерності – важлива умова для успішної реалізації запровадження концептуальних засад Нової української школи.

 

22-28 січня 2018 року проходитиме зимова сесія «Web-STEM-школа – 2018» (наказ ДНУ ІМЗО від 23.11.2017 № 58) з метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні.

 

У програмі Web-STEM-школи будуть представлені матеріали для всіх рівнів освіти та навчання різних вікових категорій дітей за напрямами:

– теоретичні аспекти запровадження STEM-освіти;

– матеріально-технічне забезпечення для реалізації STEM-навчання;

– науково-методичне забезпечення запровадження STEM у навчально-виховний процес;

– лайфаки для STEM-уроків;

– від формування життєвих навичок до суспільного визнання;

– розвиток професійної компетентності педагогів.

 

Участь у роботі Web-STEM-школи безкоштовна. Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://yakistosviti.com.ua

Педагогічні працівники та інші зацікавлені особи у розвитку STEM-освіти можуть стати спікерами та представити свій досвід. Заявку з матеріалами необхідно надіслати не пізніше 10 грудня 2017 року на електрону адресу: webstemschool2017@gmail.com. Перелік документів, які необхідно подати учаснику-спікеру для представлення на зимовій сесії «Web-STEM-школа – 2018», можна скачати за посиланням: http://yakistosviti.com.ua/uk/Skoro-Zimova-sesiia-Web-STEM-shkoli-2018

 

Дізнатися більше та слідкувати за подіями заходу можна за посиланнямиhttp://www.imzo.gov.uahttp://yakistosviti.com.ua; у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО», шукайте/збирайте інформацію за хештегом #webSTEMschool.

 

Довідково:

Організатори заходу: відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», видавництво «Видавничий дім «Освіта», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова