Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Оголошення

VIII всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти 10.01.2018

VIII всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Розпочата реєстрація на VIII всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти. Конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України та ДНУ ІМЗО за підтримки МОН України.

Метою заходу є сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування відкритих та загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

Конкурс буде проводитися у таких номінаціях:

  • веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу);
  • веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські школи);
  • веб-сайти закладів дошкільної освіти;
  • веб-сайти закладів позашкільної освіти;
  • веб-сайти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Для участі у конкурсі закладу освіти необхідно до 09 лютого 2018 року подати скан-копію заявки на електронну адресу оргкомітету contest@inau.ua та заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQimPTvBcUL-7YNjx_QAUxlCOtP6zhuCdk1jGmWwdlPcZZGQ/viewform?c=0&w=1 .

Більш детальну інформацію щодо участі у конкурсі, критеріїв оцінювання та бланк заявки можна знайти за посиланням: http://inau.ua/proekty/viii-vseukrayinskyy-konkurs-na-krashchyy-veb-sayt-zakladu-osvity .


За підсумками конкурсу у 2017 році, з більш ніж 1600 поданих заявок на конкурс, заклади освіти Рівненської області увійшли у топ-25 сайтів - переможців:

-   у номінації «Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські школи)» – Дубровицький НВК «школа-ліцей»;

-   у номінації «Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу)» – Демидівський НВК «ЗОШ І – ІІІст. - ліцей»;

-   у номінації «Веб-сайти закладів дошкільної освіти» – КУ «Дошкільний навчальний заклад  «Центр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації  дітей з особливими потребами «Пагінець»  Рівненської міської ради;

-   у номінації «Веб-сайти закладів позашкільної освіти (будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси, тощо)» – Рівненський ПДМ (інформація розміщена за посиланням http://inau.ua/news/top-25-saytiv-peremozhciv-vii-vseukrayinskogo-konkursu-na-krashchyy-veb-sayt-navchalnogo).


Лист МОН України


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова