Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Оголошення

05 червня 2019 року в Рівному пройде Регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти» 10.05.2019

05 червня 2019 року в Рівному пройде Регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти»

У рамках реалізації завдань, окреслених освітньою реформою, тісно пов’язаних з використанням в освітньому процесі новітніх інформаційно-цифрових технологій та з метою об’єднання зусиль громадськості на сталий інноваційний розвиток системи освіти України, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно із ГО «Розумне місто та екосистема», ТОВ «Київська енергетична агенція» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проводять 5 червня 2019 року регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти» на базі інституту, м. Рівне, вул. Чорновола, 74.

Метою форуму є продемонструвати національні та зарубіжні інноваційні технології смарт-рішень для освіти, розробки цифрових навчальних контентів, мультимедійних рішень, використання інформаційно-комунікаційних технологій у національно-патріотичному вихованні; обговорити сучасні досягнення у цих питаннях та виробити спільні підходи для забезпечення розвитку сучасної освіти та вирішення подальших запитів, що ставить перед суспільством Нова українська школа.

Плануються такі напрями роботи форуму:

-         інновації в освітньому процесі; 

-         цифрові навчальні технології;

-         STEAM-проекти;

-         інноваційні технології у національно-патріотичному вихованні; 

-         хмарні сервіси в освіті;

-  цифрові рішення для дистанційної освіти;

-         еко- та енергосистеми.

Форумом заплановано проведення презентацій, виставок, майстер-класів, панельних дискусій, обговорення актуальних питань розвитку наукових та технічних рішень для освіти.

Із метою оптимальної організації роботи форуму просимо до 26 травня 2019 р. заповнити реєстраційну форму (або перейти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFONXewwItJa56ftKP9DiL8ZVq0HkB8CbAUxq6SNGcu1OGmw/viewform?vc=0&c=0&w=1). 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн