Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Оголошення

Інтернет-фестиваль відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів (хімія, біологія, фізика, географія) 07.11.2019

Інтернет-фестиваль відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів (хімія, біологія, фізика, географія)

Інтернет-фестиваль відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів (хімія, біологія, фізика, географія)

 

Із 01 по 30 листопада 2019 проходити Інтернет-фестиваль відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів (хімія, біологія, фізика, географія).

Метою фестивалю є активізація та стимулювання творчої ініціативи учнівської молоді та вчительської спільноти, упровадження цифрових технологій у процес навчання природничих предметів; створення сприятливих умов для формування креативної особистості, здатної орієнтуватися в сучасному інформаційному та медіа просторі; забезпечення методично-технологічного супроводу формування компетнтностей учнів відповідно до їх задатків, здібностей, індивідуальних нахилів, для мотивації до навчання через використання інформаційно-комунікаційних технологій; для стимулювання дослідницької, творчої активності учнів та вчителів.

Учасниками Фестивалю можуть бути учні 5 – 11 класів та учителі природничих предметів.

Оргкомітет Фестивалю розглядає індивідуальні та колективні роботи. Кількість авторів колективної роботи – не більше 3 осіб. Кількість робіт від учасників не обмежується. Один учасник може одночасно надсилати свої роботи на участь у фестивалі в усіх тематичних напрямах. Цифрові матеріали учасники Фестивалю самостійно розміщують на відеохостинговому ресурсі YouTube та вказують посилання на них в реєстраційній формі.

Учасникам Фестивалю необхідно до 29 листопада 2019 року включно заповнити реєстраційну форму (або перейти за посиланнями https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1dBdI00lZAH6csMFrgc0VvfJMnAs7oBl6w8Uv6hgOBygbxQ/viewform .

 

Лист РОІППО № 01-11/ 927 від 30.10.2019


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика