Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Оголошення

Регіональний інтернет-форум для науково-педагогічних та педагогічних працівників «Створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок» 27.11.2019

Регіональний інтернет-форум для науково-педагогічних та педагогічних працівників «Створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок»

09 - 18 грудня 2019 р. у Рівненський ОІППО проводить регіональний інтернет-форум для науково-педагогічних та педагогічних працівників «Створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок».

 Основні напрями роботи форуму:  

1. Упровадження демократичної культури, захист прав дитини та формування демократичних цінностей.

2. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації.

3. Формування елементарної життєвої компетенції з питань безпеки, виховання основ безпечної поведінки у дітей дошкільного віку.

4. Культура безпеки дорослих, відповідальне ставлення до життя та здоров’я малят.

5. Формування у дітей та підлітків життєвих навичок (психосоціальних компетентностей), які сприяють соціальній злагодженості, відновленню психологічної рівноваги.

6. Формування морально-етичних, соціальних, громадянських ціннісних орієнтирів особистості, виховання свідомої, духовно багатої, фізично досконалої особистості.

7. Профілактика залежностей та шкідливих звичок, формування навичок здорового способу життя, збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я як найвищої соціальної цінності.

8. Профілактика девіантної поведінки, правопорушень та злочинності серед неповнолітніх.

9. Насильство над дітьми в сімї: причини та напрями протидії.

10. Освітня робота з батьками та законними представниками дітей з питань профілактики насильства, булінгу, формування ненасильницької моделі поведінки та вирішення конфліктів мирним шляхом.

 

До участі запрошуються методисти районних, міських методичних кабінетів, головні спеціалісти відділів, управлінь освіти, виконкомів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, науково-педагогічні та педагогічні працівники ЗВО, ЗДО, ЗЗСО, ЗПО, студенти та магістри педагогічних спеціальностей ЗВО, представники громадських організацій.

 

Робоча мова інтернет-форуму: українська. 

Формат форуму. Форум проводиться в інтернет-офлайн форматі (заочна участь), обговорення – у постерному режимі.

Форми участі у форумі: стаття (у збірник матеріалів), тези, презентація, відеоматеріал, методична розробка (розробки уроків, занять, виховних, позакласних заходів).

Календар форуму:

-  прийом заявок та матеріалів – до 18 грудня 2019 р.;

-  розміщення електронного ресурсу форуму на сайті РОІППО – 18 грудня 2019 р.;

-  ознайомлення з матеріалами форуму - інтернет-офлайн формат (заочна участь) – 18 - 25 грудня 2019 р.

       Для участі в інтернет-форумі необхідно заповнити реєстраційну форму (або перейти для заповнення за посиланням https://cutt.ly/EeBrKkN) та надіслати статтю,  тези, презентації, відеоматеріали, методичні розробки, згідно з додатком, на Е-адресу cor.osvita@ukr.net, з поміткою «Регіональний інтернет-форум»

 

Лист РОІППО № 01-11/1052 від 26.11.2019


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн