Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 3 След.
НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення у 2016-2017 навчальному році ЗНО, експертизи якості освіти, моніторингу якості освіти, Тут висвітлюються питання вказаних вище заходів
 
1. Інструктивно-методична нарада. 2. Навчальний семінар. 3. Вебінар.
 
До уваги освітян!


У четвер, 22.09.2016, на на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2016 № 428/124-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році» за сприяння Рівненського ОІППО працівниками Львівського РЦОЯО було проведено навчальні семінари для вчителів української мови та літератури (Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9), історії України (Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) та хімії (Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15) з питань аналізу результатів ЗНО-2016, якості виконання їх випускниками та перспектив проведення ЗНО у 2017 році.
      
      Подаємо гіперпосилання на матеріали презентацій працівників Львівського РЦОЯО:Змінено: Ігор Опольський - 23.09.2016 11:08:45
 
До уваги освітян Дубенщини!

На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на запрошення КУ «Дубенський районний методичний кабінет при відділі освіти Дубенської районної державної адміністрації» Дубенської районної ради 27 жовтня 2016 року у приміщенні зали засідань Дубенської районної ради Рівненської області буде організовано та проведено навчальний семінар «Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання» для вчителів української мови та літератури ЗНЗ району. Робота розпочнеться о 10:00 год.
У навчальному семінарі візьмуть участь: Ковальчук Віктор Володимирович, методист відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителі української мови та літератури ЗНЗ Дубенського району.
Під час навчального семінару будуть розглядатись питання щодо результатів виконання тестових завдань з української мови та літератури учасниками ЗНО-2016, психометричні характеристики тесту, загальні висновки щодо результатів тестування за доменом змісту: частина І (українська мова), частина ІІІ (власне висловлення), частина ІІ (українська література); новинки на 2017 рік. 

 
До уваги освітнян міста Рівного!

На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на запрошення КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Рівненської міської ради (лист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» від 28.10. 201 6 № 270 м.к.) 03 листопада 2016 року у приміщенні актової зали Рівненського ОІППО буде проведено навчальний семінар «Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання» для вчителів української мови та літератури ЗНЗ міста Рівного. Робота розпочнеться о 10:00 год.
У навчальному семінарі візьмкть участь: Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Галина Григорівна Коломис, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет», вчителі української мови та літератури ЗНЗ міста Рівного.
Під час навчального семінару розглядатимуться питання щодо результатів виконання тестових завдань з української мови та літератури учасниками ЗНО-2016, психометричні характеристики тесту, загальні висновки щодо результатів тестування за доменом змісту: частина І (українська мова), частина ІІІ (власне висловлення), частина ІІ (українська література); новинки на 2017 рік.
      Опрацьовуватиметься ангоритм написання відкритої частини сертифікаційної роботи з української мови та літератури ЗНО.

Матеріали для навчального семінару:
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. Гіперпосилання на тему "ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2017 РОЦІ" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
Змінено: Ігор Опольський - 26.01.2017 09:32:41
 
До уваги відповідальних за ЗНО!

У понеділок, 07 листопада 2016 року, об 11:00 на базі Рівненського ОІППО (кабінет інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання) буде проведено вебінар. 
      Тема. Організація та проведення ІV етапу (порівняльного) моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» Рівненської області.
      Мета  вебінару: підвищити  фахови   й рівень методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, які відповідають за організацію і проведення моніторингових досліджень, експертизи якості освіти з питань організації та проведення ІV етапу (порівняльного) моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» Рівненської області»/
      Завдання вебінару:
      -     проаналізувати мету, завдання, зміст  і сутність ІV етапу (порівняльного) моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» Рівненської області»;
- розглянути та обговорити інструктивно-методичні рекомендації для районного, міського координатора щодо проведення ІV етапу (порівняльного) моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» Рівненської області».

      Презентацію з матеріалами можна завантажити за цим гіперпосиланням.
Змінено: Ігор Опольський - 23.11.2016 10:45:27
 
Шановні колеги, відповідальні за проведення моніторингових досліджень!


У вівторок, 08 листопада 2016 року, об 11:00 на базі Рівненського ОІППО (кабінет інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання) буде проведено вебінар.
      Тема. Організація та проведення ІV етапу (порівняльного) моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах    Рівненської області
      Мета  вебінару: підвищити  фахови   й рівень методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, які відповідають за організацію і проведення моніторингових досліджень, експертизи якості освіти з питань організації та проведення ІV етапу (порівняльного) моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах    Рівненської області
      Завдання вебінару:
      -     проаналізувати мету, завдання, зміст  і сутність ІV етапу (порівняльного) моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах    Рівненської області;
- розглянути та обговорити інструктивно-методичні рекомендації для районного, міського координатора щодо проведення ІV етапу (порівняльного) моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах    Рівненської області.

Завантажити презентацію з матеріалами вебінару можна за цим гіперпосиланням.
Змінено: Ігор Опольський - 23.11.2016 10:49:06
 
Шановні колеги, відповідальні за організацію та проведення експертизи якості освіти!

У середу, 09 листопада 2016 року, об 11:00 на базі Рівненський ОІППО (кабінет інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання) буде проведено вебінар.
      Тема. Апробація якості інтерактивного електронного посібника з курсу «Фінансова грамотність» для загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році.
      Мета вебінару:  розглянути зміст та структуру інтерактивного електронного посібника з курсу «Фінансова грамотність» та питання для узагальненого аналізу навчального та науково-методичного апарату інтерактивного електронного посібника з курсу  «Фінансова  грамотність»  для    загальноосвітніх навчальних закладів.
      Завдання  вебінару:
      -   проаналізувати зміст та структуру інтерактивного електронного посібника з курсу «Фінансова грамотність», питання для узагальненого аналізу навчального та науково-методичного апарату посібника.

      Матеріали презентації можна завантажити за цим гіперпосиланням.
Змінено: Ігор Опольський - 23.11.2016 10:55:21
 
Шановні колеги, відповідальні за організацію та проведення ЗНО!


Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 
виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування
Керівнику НМЦ ПТО

Про нараду відповідальниз за ЗНО № 1
 
Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2016 № 428/124-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році», листа Львівського РЦОЯО від 07.11.2016 № 621/03-29 «Про нараду відповідальних за ЗНО» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводить інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в районах, містах, загальноосвітніх навчальних закладах обласного підпорядкування, об’єднаних територіальних громадах Рівненської області, на якій будуть розглядатися питання підсумків тестувань 2016 та підготовки процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.
Нараду буде проведено у вівторок, 15.11.2016, на базі Рівненського ОІППО (актова зала, І поверх). Робота розпочнеться об 11:00.

    Особам, відповідальним за ЗНО у районах, містах Рівненської області, оперативно організувати роботу з питань ЗНО із представниками ОТГ, які створені у районах, містах.

      Матеріали до наради можна завантажити за гіперпосиланнями, вміщеними нижче:
[/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 23.11.2016 10:52:23
 
Шановні колеги!

У вівторок, 15.11.2016, на базі Рівненського ОІППО (ауд. № 3, І поверх) буде проведено прес-конференцію Лариси Володимирівни СЕРЕДЯК, директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти з питанб організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у формі ЗНО у 2017 році. Початок роботи о 12:00.


1. Прес-реліз можна завантажити за цим гіперпосиланням

2. Звіт про проведення прес-конференції можна завантажити за цим гіперпосиланням.
 
До уваги вчителів української мови та літератури Дубенського району!


У п'ятницю, 25 листопада 2016 року, у залі засідань Дубенської районної ради Рівненської області буде проведено навчальний семінар із питань зовнішнього незалежного оцінювання. Початок роботи о 10:00.

      Тема. Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання: ІІ частина.
      Мета навчального семінару: підвищити фаховий рівень вчителів з української мови та літератури з питань змісту, структури, видів тестових завдань та підготовки учнів до виконання відкритої частини робіт учасників ЗНО з української мови та літератури.
      Завдання навчального семінару:
-    розглянути ретроспективний аналіз результатів ЗНО, фрагменти актуальних результатів за 2016 рік з української мови та літератури;
-    проаналізувати алгоритм підготовки вчителя щодо навчання дітей виконанню тестових завдань з української мови та літератури;
-    розглянути та проаналізувати види тестових завдань та методику їх виконання, структуру власного висловлення;
-    здійснити перевірку індикаторних робіт учасників ЗНО-2016 (три роботи) за критеріями 2016 року;
-    тренінгові написання власного висловлення за темами ЗНО 2012 – 2016 років.
      Технічне забезпечення: ПК, колонки, високошвидкісний Інтернет,  мультимедійний проектор. 

[JUSTIFY]Матеріали для навчального семінару:
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. Гіперпосилання на тему "ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2017 РОЦІ" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
[/JUSTIFY]8. Зразки індикаторних робіт.
Змінено: Ігор Опольський - 23.11.2016 11:07:49
 
До уваги вчителів української мови та літератури Млинівського району!

У вівторок, 29 листопада 2016 року, на базі Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Млинівської районної ради Рівненської області буде проведено навчальний семінар для вчителів української мови та літератури з питань зовнішнього незалежного оцінювання. Тривалість роботи: 10.00 – 14.00 год.
      Тема. Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання: ІІ частина.
      Мета навчального семінару: підвищити фаховий рівень вчителів з української мови та літератури з питань змісту, структури, видів тестових завдань та підготовки учнів до виконання відкритої частини робіт учасників ЗНО з української мови та літератури.
      Завдання навчального семінару:
-    розглянути ретроспективний аналіз результатів ЗНО, фрагменти актуальних результатів за 2016 рік з української мови та літератури;
-    проаналізувати алгоритм підготовки вчителя щодо навчання дітей виконанню тестових завдань з української мови та літератури;
-    розглянути та проаналізувати види тестових завдань та методику їх виконання, структуру власного висловлення;
-    здійснити перевірку індикаторних робіт учасників ЗНО-2016 (три роботи) за критеріями 2016 року;
-    тренінгові написання власного висловлення за темами ЗНО 2012 – 2016 років.
      Матеріали можна завантажити на цими гіперпосиланнями:

Матеріали для навчального семінару:
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. Гіперпосилання на тему "ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2017 РОЦІ" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Зразки індикаторних робіт.
9. Схема оцінювання власного висловлення 2015 "Людина – соціальна істота, а тому їй не властиво надовго залишатися на самоті. Разом із тим багато хто впевнений, що саме самотність допомагає індивіду зрозуміти себе, проаналізувати своє життя. Вони заперечують думку, що тільки оточення може дати об’єктивну оцінку людині, її діям і вчинкамНаскільки людині варто дослухатися до думки оточення про неї?" (основна сесія).
10. Схема оцінювання власного висловлення 2016 "У різних ситауціях ми поводимося по-різному: часом розважливо обмірковуємо свої кроки, а часом - даємо волю емоціям, не зважаючи  на можливі наслідки. До чого ж зрештою треба дослухатись у житті - до розуму чи до серця" (основна сесія).
Змінено: Ігор Опольський - 28.11.2016 20:11:14
 
До уваги відповідальних за організацію та проведення моніторингових досілджень якості освіти!

 
ДО уваги експертиів - вчителів-екзаменаторів, які перевірятимуть відриту частину робіт учасників ЗНО-2017 з англійської мови!
 
До уваги вчителів української мови та літератури Рокитнівського району!

У вівторок, 13 грудня 2016 року, на базі Рокитнівського НВК Рокитнівської районної ради Рівненської області буде проведено навчальний семінар для вчителів української мови та літератури з питань зовнішнього незалежного оцінювання. Тривалість роботи: 11.00 – 15.00 год.
      Тема. Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання: І та ІІ частина.
      Мета навчального семінару: підвищити фаховий рівень вчителів з української мови та літератури з питань змісту, структури, видів тестових завдань та підготовки учнів до виконання відкритої частини робіт учасників ЗНО з української мови та літератури.
      Завдання навчального семінару:
-    розглянути ретроспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2016, фрагменти актуальних результатів за 2016 рік з української мови та літератури;
-    проаналізувати алгоритм підготовки вчителя щодо навчання дітей виконанню тестових завдань з української мови та літератури;
-    розглянути та проаналізувати види тестових завдань та методику їх виконання, структуру власного висловлення;
-    здійснити перевірку індикаторних робіт учасників ЗНО-2016 (три роботи) за критеріями 2016 року;
-    тренінгові написання власного висловлення за темами ЗНО 2012 – 2016 років.
      
Матеріали навчального семінару можна завантажити на цими гіперпосиланнями: 

Матеріали для навчального семінару:
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. Гіперпосилання на тему "ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2017 РОЦІ" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Зразки індикаторних робіт. 
9. Схема оцінювання власного висловлення 2015 "Людина – соціальна істота, а тому їй не властиво надовго залишатися на самоті. Разом із тим багато хто впевнений, що саме самотність допомагає індивіду зрозуміти себе, проаналізувати своє життя. Вони заперечують думку, що тільки оточення може дати об’єктивну оцінку людині, її діям і вчинкам. Наскільки людині варто дослухатися до думки оточення про неї?" (основна сесія). 
10. Схема оцінювання власного висловлення 2016 "У різних ситауціях ми поводимося по-різному: часом розважливо обмірковуємо свої кроки, а часом - даємо волю емоціям, не зважаючи  на можливі наслідки. До чого ж зрештою треба дослухатись у житті - до розуму чи до серця" (основна сесія).
 
До уваги вчителів української мови та літератури Гощанського району!

У п'ятницю, 16 грудня 2016 року, на базі Будинку школяра Гощанської районної ради Рівненської області буде проведено навчальний семінар для вчителів української мови та літератури з питань зовнішнього незалежного оцінювання. Тривалість роботи: 10.00 – 14.00 год.
    Тема. Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання: І та ІІ частина.
      Мета навчального семінару: підвищити фаховий рівень вчителів з української мови та літератури з питань змісту, структури, видів тестових завдань та підготовки учнів до виконання відкритої частини робіт учасників ЗНО з української мови та літератури.
      Завдання навчального семінару:
-    розглянути ретроспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2016, фрагменти актуальних результатів за 2016 рік з української мови та літератури;
-    проаналізувати алгоритм підготовки вчителя щодо навчання дітей виконанню тестових завдань з української мови та літератури;
-    розглянути та проаналізувати види тестових завдань та методику їх виконання, структуру власного висловлення;
-    здійснити перевірку індикаторних робіт учасників ЗНО-2016 (три роботи) за критеріями 2016 року;
-    тренінгові написання власного висловлення за темами ЗНО 2012 – 2016 років.
       
Матеріали навчального семінару можна завантажити на цими гіперпосиланнями:  

Матеріали для навчального семінару:
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. Гіперпосилання на тему "ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2017 РОЦІ" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Зразки індикаторних робіт.  
9. Схема оцінювання власного висловлення 2015 "Людина – соціальна істота, а тому їй не властиво надовго залишатися на самоті. Разом із тим багато хто впевнений, що саме самотність допомагає індивіду зрозуміти себе, проаналізувати своє життя. Вони заперечують думку, що тільки оточення може дати об’єктивну оцінку людині, її діям і вчинкамНаскільки людині варто дослухатися до думки оточення про неї?" (основна сесія).  
10. Схема оцінювання власного висловлення 2016 "У різних ситауціях ми поводимося по-різному: часом розважливо обмірковуємо свої кроки, а часом - даємо волю емоціям, не зважаючи  на можливі наслідки. До чого ж зрештою треба дослухатись у житті - до розуму чи до серця" (основна сесія).
 
До уваги відповідальних за організацію та проведення експертизи якості освіти!

 
До уваги відповідальних за ЗНО, експертизу якості освіти та моніторингові дослідження якості освіти!

Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 
виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування
Керівникам ОТГ
Про проведення спільного засідання
ради кабінету ЗНО та моніторингу
якості освіти та відповідальних за ЗНО,
ЕЯО, МОЯ у районах, містах, ОТГ
 
Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2016 № 428/124-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році», плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти повідомляє, що у четвер, 12.01.2017, буде проведено спільне засідання ради кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти та відповідальних за ЗНО, експертизу якості освіти та моніторинг якості освіти у районах, містах, ОТГ у формі вебінару.
Початок реєстрації та технічного налаштування з 10:15. Початок роботи об 11:00.
Вебінар проводитиметься з використанням системи відеоконференцій   веб-порталу   «Освіта Рівненщини». Для участі перейдіть за посиланням http://rozumniki.biz:5080/openmeetings/?invitationHash=1d852cc7a88ecd74a8cfd8cb30e86828&language=19. Під час реєстрації в якості імені для входу рекомендовано використовувати назву навчального закладу чи установи освіти.
Просимо сприяти участі педагогічних працівників у тематичному вебінарі.

Порядок денний
 
1.     Обговорення та затвердження плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти на 2017 рік.
2.     Про організацію роботи з надання методичної допомоги районним, міським методичним кабінетам, центрам, ОТГ.
3.     Про роботу над реалізацією науково-методичної проблемної теми кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти на І етапі.
4.     Про здійснення методичного супроводу експертизи проектів підручників для учнів 9 класів ЗНЗ.

Шановні колеги! 

Переглянути відеозапис вебінару можна за гіперпосиланнями:


1. на порталі "Освіта Рівненщини": http://rivneosvita.org.ua:8081/method_kabinet/video_library.php
2. на нашому каналі в Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=MT_WfAdTyXI


Змінено: Ігор Опольський - 13.01.2017 09:01:10
 
До уваги відповідальних за ЗНО у районах, містах, ОТГ!


У вівторок, 24.01.2016, буде проведено нараду для відповідальних за ЗНО.
 
До уваги відповідальних за ЗНО у районах, містах, ОТГ, ЗНЗ обласного підпорядкування!


Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 

виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування
Керівникам ОТГ
Про нараду для відповідальних
за проведення зовнішнього
незалежного оцінювання
 
Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2016 № 428/124-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році», листа Львівського РЦОЯО від 13.01.2017  №26/03-29 «Про нараду відповідальних за проведення ЗНО» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводить інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в районах, містах, об’єднаних територіальних громадах, загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування Рівненської області, на якій будуть розглядатися питання підготовки процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.
Нараду буде проведено у вівторок, 24.01.2017, на базі Рівненського ОІППО (актова зала, І поверх). Початок роботи об 11:00.
Просимо відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах, містах, об’єднаних територіальних громадах, загальноосвітніх навчальних закладах обласного підпорядкування Рівненської області взяти участь в зазначеній вище нараді.
 
До уваги відповідальних за ЗНО у районах, містах, ОТГ, ЗНЗ обласного підпорядкування!

Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 
виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування
Директорам ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.
Керівникам ОТГ
 
Про навчання для кандидатів в експерти –
вчителі-екзаменатори з української мови
 
Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2016 № 428/124-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році», листа Львівського РЦОЯО від 16.01.2017 №32/03-29 « Про навчання для кандидатів у екзаменатори з української мови та літератури » повідомляє, що спільно з працівниками Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти проводить навчання педагогічних працівників, які зареєструвалися для участі в програмі підготовки кандидатів у екзаменатори.
Запрошуємо на навчання педагогічних працівників відповідно до списків, що містяться в додатку.
Навчання буде проведено у вівторок, 24.01.2017, та середу, 25.01.2017, у приміщенні Рівненського ОІППО. Час початку роботи зазначений у додатках 1 - 4 до листа Рівненського ОІППО від 16.01.2017 № 01-16/40 "Про навчання для кандидатів в експерти – вчителі-екзаменатори з української мови"Страницы: 1 2 3 След.
Читають тему