Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 3 След.
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення ЗНО, експертизи якості освіти та моніторингу якості освіти у 2017-2018 навчальному році, тут будуь вміщуватись актуальні матеріали, що стосуються даної теми
 
Чекаємо нормативно-правового забезпечення
 
Шановні колеги!


У даній темі цього року будуть зміни: вирівшив, що перше повідомлення має містити в собі інформацію, яка буде орієнтиром та точкою відліку для початку роботи у 2017-2018 навчальному році.
Нижче буду розміщувати гіперпосилання на важливі ресурси, які допоможуть краще зорієнтуватись в окремих питаннях стану якості освіти 
- начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст оласного підпорядкування,
      - завідувачам районних, міських методичникх кабінетів, центрів,
      - керівникам об'єднаних територіальних громад,      
- керівникам навчальних закладів (ЗНЗ, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.),
      - вчителям-предметникам.

      Матеріали, розміщені у першому повідомленні, будуть постійно доповнюватись у вигляді нових гіперпосилань, тому систематично слідкуйте за оновленнями даного повідомлення.

      Гіперпосилання на електронні ресурси:

      1. Сайт Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Офіційний звіт про проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Том 1 (Просимо звернути увагу на розділ "2.2. Результати державної підсумкової атестації", у якому подано інформацію про результати ДПА в розрізі навчальних предметів).
      2. Сайт Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Офіційний звіт про проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Том 2 (Просимо звернути увагу на інформацію про те, як учасники виконували тестові завдання, наприклад, з української мови та літератури ця інформація починається зі сторінки 13, розділ "3.1.1.3. Психометричні характеристики завдань сертифікаційної роботи").

      3. Сайт  Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Регіональні дані ЗНО-2017.

      4. Сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти - ЛРЦОЯО: ретроспективний аналіз результатів ЗНО 2008 - 2017 (за методикою "ріки - береги"smile;)

      5. Сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти - ЛРЦОЯОтренувальне онлайнове тестування.

      6. Сайт Рівненського обласного інституту післядимломної педагогічної освіти - РОІППО: Інформаційно-аналітичний вісник "Зовнішнє незалежне оцінювання 2017: ДПА у формі ЗНО. Рівненська область"

      7. Рейтинг шкіл України за результатами ЗНО-2017 (звертаємо увагу на показники, за якими виводиться рейтинг)..

      8. Сайт Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу: СТАТИСТИКА ЗНО-2017 (у розрізі предметів) ЦЕ ЦІКАВО

      9. Сайт 

      10. СайтЗмінено: Ігор Опольський - 22.10.2018 05:09:21
 
До уваги освітян міста Рівного!

На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, листа КУ "Рівненський міський методичний кабінет" у середу, 27.09.2017, на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Рівного працівникам Львівського РЦОЯО буде проведено навчальні семінари з питань підсумків ЗНО-2017 та підготовки до проведення ЗНО-2018.

Навчальні семінари проводитимуться для таких категорій вчителів 10-11 класів у наступних навчальних закладах:
- вчителі української мови та літератури - Рівненський НВК № 2, актова зала, початок роботи о 14:00;
- вчителі географії - Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, початок роботи о 13:00;
- вчителі історії - Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, початок роботи о 14:30;
- вчителі фізики - Рівненський НВК № 12, початок роботи о 14:30;
- вчителі англійської мови - Рівненська СпЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, почато роботи о 14:30.

Завантажити матеріали навчального семінару можна за гіперпосиланнями нижче:
 - українська мова та література: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ;
 - географія: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ;
 - історія України: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ;
 - фізика: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ;
 - англійська мова: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ.
Змінено: Ігор Опольський - 22.10.2018 05:40:19
 
До уваги відповідальних педагогічних працівників, які відповідають у професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах І-ІІ р.а. за організацію та проведення ЗНО-2018!

      Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2017 № 428/115-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», листа Львівського РЦОЯО від 10.10.2017 № 528/03-29 «Про нараду відповідальних за проведення ЗНО у закладах професійно-технічної освіти та ВНЗ І-ІІ р.а.» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводить інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в закладах професійно-технічної освіти та ВНЗ І-ІІ р.а., на яких будуть розглядатися питання особливостей процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
Нараду з працівниками, які визначені відповідальними за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у закладах професійно-технічної освіти та ВНЗ І-ІІ р.а. буде проведено у четвер, 19.10.2017, на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (актова зала, І поверх): в. Чорновола, 74, м. Рівне. Участь у нараді беруть працівники, вказані у списку, що міститься в додатку. Робота розпочнеться о 10:30.


Завантажити матеріали наради можна за цими посиланнями:

1. Презентація з питань ЗНО-2018. ЗАВАНТАЖИТИ.
2. Презентація з питань PISA-2018. ЗАВАНТАЖИТИ.
Змінено: Ігор Опольський - 01.12.2017 18:30:38
 
До уваги засобів масової інформації!


На виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2017 № 428/115-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», листа Львівського РЦОЯО від 10.10.2017 № 530/03-29 «Про проведення прес-конференції для журналістів Рівненської області» у четвер, 19.10.2017, на базі Рівненського ОІППО (ауд. № 3, І поверх) було організовано прес-конференцію за участі Лариси Володимирівни Середяк, директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Святослава Миколайовича Сидорука, начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА, для 2 представників засобів масової інформації (2 установи, із них телеканал РТБ, «Радіо Трек»). Присутня була прес-служба УОН РОДА. Робота розпочалась об 11:00.
Під час проведення прес-конференції розглядалися питання підсумків щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році, підготовки та проведення процедур пробного ЗНО, основної сесії 2018 року.
Прес-реліз Львівського РЦОЯО можна завантажити за цим гіперпосиланням.
Змінено: Ігор Опольський - 22.01.2018 12:14:06
 
До уваги вчителів української мови та літератури Березнівського району!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення Комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет», із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури в понеділок, 23.10.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018.
Початок роботи о 10 год. на базі Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівського району.

Матеріали навчального семінару:

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі(12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з укрїанської мови та літератури.
[JUSTIFY]8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
[/JUSTIFY]
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.


Змінено: Ігор Опольський - 30.10.2018 14:00:27
 
Інструктивно-методична нарада керівників професійно-технічної освіти!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, 27.10.2017 Опольський Ігор Валерійович, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у інструктивно-методичній нараді керівників професійно-технічних навчальних закладів щодо підготовки до проведення ЗНО-2018.
Початок роботи о 9:00 год. на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну».


Матеріали до інструктивно-методичної наради:

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі(12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з української мови та літератури.
[JUSTIFY]8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
[/JUSTIFY]
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10.Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ або завантажити із повідомлення № 32..
11. ЗАВАНТАЖИТИ презентації Львівського РЦОЯО можна за цими гіперпосиланнями:
11.1. Презентація з питань ЗНО-2018. ЗАВАНТАЖИТИ.
11.2. Презентація з питань PISA-2018. ЗАВАНТАЖИТИ.
Змінено: Ігор Опольський - 21.12.2017 07:27:08
 
До уваги вчителів української мови та літератури, які вперше зареєструвались для участі у перевірці відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО 2018!

На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури, підготовки нових екзаменаторів, Опольський І.В.,  завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, проведе навчальний семінар щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018, зокрема перевірки відкритої частини робіт (власного висловлення).
Початок роботи о 10 год. на базі Рівненського ОІППО.

Матеріали навчального семінару:

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі(12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з укрїанської мови та літератури.
[JUSTIFY]8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
[/JUSTIFY]
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.


Для д/з: Перевірити сертифікаційну роботи №№ 2 та 10 ЗАВАНТАЖИТИ № 2 та ЗАВАНТАЖИТИ № 10 за критеріями, вміщеними 2 файлі "Схема оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови". ЗАВАНТАЖИТИ.
Змінено: Ігор Опольський - 11.12.2017 14:43:41
 
До уваги вчителів української мови та літератури Гощанського району!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення Комунальної  установи «Гощанський районний методичний кабінет», із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури у вівторок, 14.11.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018.
Початок роботи об 11:00. на базі Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанського району.

План навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ. Програма навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ.

Матеріали навчального семінару:

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі(12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з української мови та літератури. 
[JUSTIFY]8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
[/JUSTIFY]
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.

Змінено: Ігор Опольський - 20.11.2017 10:55:28
 
До уваги викладачів української мови та літератури Рівненського державного базового медичного коледжу та медичних ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненщини!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення Рівненського державного базового медичного коледжу, із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури у четвер, 16.11.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки викладачів/вчителів української мови та літератури медичних ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненщини до ЗНО-2018.
Початок роботи о 10:00. на базі Рівненського державного базового медичного коледжу.

План навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ. Програма навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ.

Матеріали навчального семінару:

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі(12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з української мови та літератури. 
[JUSTIFY] 8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
[/JUSTIFY]
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.

Змінено: Ігор Опольський - 20.11.2017 10:55:15
 
До уваги вчителів української мови та літератури Рокитнівського району!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення Рокитнівського районного методичного кабінету, із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури у п'ятницю, 17.11.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018.
Початок роботи об 10:00. на базі Рокитнівського навчально-виховного комплексу "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради Рівненської області.


План навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ. Програма навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ.

Матеріали навчального семінару: 

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з української мови та літератури. 
8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.

Змінено: Ігор Опольський - 20.11.2017 10:55:03
 
До уваги вчителів української мови та літератури міста Вараш!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення КУ «Вараський міський методичний кабінет закладів освіти», із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури у вівторок, 21.11.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018.

Початок роботи об 10:00. на базі Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.


План навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ. Програма навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ.

Матеріали навчального семінару: 

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з української мови та літератури. 
8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.

Змінено: Ігор Опольський - 29.01.2018 14:17:15
 
До уваги вчителів української мови та літератури Сарненського району!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації, із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури у вівторок, 23.11.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018.
Початок роботи об 10:00. на базі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації.

План навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ. Програма навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ.

Матеріали навчального семінару: 

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з української мови та літератури. 
8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.
Змінено: Ігор Опольський - 27.11.2017 07:18:12
 
До уваги освітян Сарненщини!


У вівторок, 28.11.2017, працівники Львівського РЦОЯО проведуть цикл навчальних семінарів для вчителів Сарненщини, зокрема опрацьовуватимуться матеріали щодо підготовки вчителів та учнів до ЗНО-2018 із наступних предметів:

- українська мова та література (Климець І.Ю., методист української мови та літератури Львівського РЦОЯО);
- історія України (Хамуляк С.Б., начальник навчально-методичного відділу Львівського РЦОЯО, фах - історія);
- математика (Миляник А.І., заступник директора Львівського РЦОЯО, фах - математика);
- хімія (Бабюк М.В., методист хімії Львівського РЦОЯО).

Навчальні семінари буде проведено на базі навчальних закладів м. Сарни. Початок роботи об 11:00.
Змінено: Ігор Опольський - 28.11.2017 19:24:23
 
[CENTER]До уваги вчителів української мови та літератури Дубровицького району!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення відділу освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації, із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури у середу 29.11.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018.
Початок роботи о 10:00. на базі Дубровицького НВК "школа - ліцей".

План навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ. Програма навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ.

Матеріали навчального семінару: 

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з української мови та літератури. 
8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.

[/CENTER]
Змінено: Ігор Опольський - 28.11.2017 18:54:35
 
[CENTER]

До уваги вчителів української мови та літератури Рівненського району!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації, із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури у четвер, 30.11.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018.
Початок роботи о 10:00. на базі Колоденської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

План навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ. Програма навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ.

Матеріали навчального семінару: 

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з української мови та літератури. 
8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.
[/CENTER]
Змінено: Ігор Опольський - 28.11.2017 18:55:25
 
До уваги вчителів української мови та літератури міста Дубно, Дубенського району!

      На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації, із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури у п'ятницю, 01.12.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018.
Початок роботи о 10:00. на базі Дубенського НВК "школа-гімназія".

План навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ. Програма навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ.

Матеріали навчального семінару: 

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2017 з української мови та літератури. 
8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
9. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2017.
10. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Структура власного висловлення (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.
Змінено: Ігор Опольський - 22.01.2018 10:34:27
 
До уваги  спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, методистів районних, міських методичних кабінетів, заступників директорів закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування, органів управління освітою ОТГ, заступників керівників ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., які відповідають за організацію та підготовку до проведення ЗНО-2018!

      Інститут на виконання плану роботи, спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2017 № 428/115-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», листа Львівського РЦОЯО від 27.11.2017  №576/03-29 «Про нараду відповідальних за проведення ЗНО» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти організовує інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в районах, містах, об’єднаних територіальних громадах, професійно-технічних та вищих навчальних закладах І-ІІ р.а., закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування, на якій будуть розглядатися питання формату й особливостей процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року та підготовки до реєстрації на пробне ЗНО-2018.
Нараду з відповідальними за ЗНО в районах, містах, об’єднаних територіальних громадах, професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ р.а., закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування  Рівненщини буде проведено у четвер, 07.12.2017, на базі Рівненського ОІППО (м. Рівне, в. Чорновола, 74, актова зала, І поверх).  Початок роботи об 11:00.


Завантажити матеріали наради можна за цими посиланнями:

1. Презентація з питань ЗНО-2018. ЗАВАНТАЖИТИ (доступне після наради).
2. Презентація з питань пробного ЗНО-2018.
3. Презентація щодо реєстрації на пробне ЗНО-2018.
 
Перс-конференція № 2 з питань підготовки до проведення ЗНО-2018
            
На виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2017 № 428/115-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», листа Львівського РЦОЯО від 29.11.2017 № 587/03-29 «Про проведення прес-конференції для журналістів Рівненської області» у четвер, 07.12.2017, на базі Рівненського ОІППО (ауд. № 3, І поверх) було організовано прес-конференцію за участі Ольги Володимирівни Янушевич, заступника директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Андрія Івановича Миляника, заступника директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Святослава Миколайовича Сидорука, начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА.
Під час проведення прес-конференції були присутні 5 представники засобів масової інформації (5 установ, із них телеканал РТБ, телеканал «Рівне 1», телеканал «Сфера ТВ», «Радіо Трек», сайт «Голосно»), прес-служба УОН РОДА. Робота розпочалась о 14:00.
Під час проведення прес-конференції розглядалися питання щодо підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, підготовки та проведення процедур пробного ЗНО 2018 року, реєстрації на пробне.
Прес-реліз Львівського РЦОЯО можна завантажити за цим гіперпосиланням.
Матеріали прес-конференції, проведеної 07.12.2017, відображено на таких Інтернет-ресурсах:
 
2.     ТРК «Рівне 1»: http://www.rivne1.tv/Info/?id=87366.
3.     ТРК «Сфера-ТВ»: .
4.     ТРК «Ритм»: .
7.     Інтернет-видання «ЧаРівне»: .
8.     Сайт «Радіо Трек»: .
9.     Сайт Рівненського ОІППО: http://www.roippo.org.ua/news/4656/.
10. Портал «Освіта Рівненщини»: http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic485/message2121/#message2121.    

Завідувач кабінету ЗНО
та моніторингу якості освіти   І. В. Опольський
 
07.12.2017
Змінено: Ігор Опольський - 08.12.2017 11:07:25
 
До уваги вчителів української мови та літератури ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а.!

      На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.09.2017 № 428/115-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», із метою надання методичної допомоги викладачам української мови ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., які здійснюють загальноосвітню підготовку, у вівторок, 12.12.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, візьме участь у навчальному семінарі щодо підготовки до ЗНО-2018.

Початок роботи об 11:00. на базі Рівненського ОІППО (актова зала, І поверх).

План навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ. Програма навчального семінару: ЗАВАНТАЖИТИ.

Матеріали навчального семінару: 

1. Гіперпосилання на сайт УЦОЯО з аналітичними матеріалами ЗНО-2017: Офіційний звіт про проведення ЗНО у 2017 році. ТОМ 2 (ст. 5-36).
2. Реторспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2017 року за методикою "ріки-береги": ПЕРЕЙТИ.
3. Статистика ЗНО-2017: статистичні дані за регіонами. ПЕРЕЙТИ.  
4. Гіперпосилання на тему "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування (1234)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини". Тестові зошити, теми відкритої частини.
5. Гіперпосилання на тему "ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
6. ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНОПЕРЕЙТИ.
7. Гіперпосилання на тему "Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) (12)" загального форуму порталу "Освіта Рівненщини".
8. Критерії перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2016 з української мови та літератури. 
8.1. Основна сесія. ЗАВАНТАЖИТИ.
8.2. Додаткова сесія.
9. Презентація щодо виконання учасниками сертифікаційних робіт ЗНО-2015-2016 з української мови та літератури (проблемні питання): ЗАВАНТАЖИТИ.  
10. Індикаторні роботи з української мови та літератури (основна сесія) ЗНО-2016: ЗАВАНТАЖИТИ.
11. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки екзаменаторів із перевірки відкритих завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури. ЗАВАНТАЖИТИ.
12. Структура власного висловлення:
      12.1. (документ у форматі Word). ЗАВАНТАЖИТИ.
12.2. (графічне зображення, документ у форматі pdf). ЗАВАНТАЖИТИ.
Змінено: Ігор Опольський - 11.12.2017 11:20:06
Страницы: 1 2 3 След.
Читають тему