Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

РІВНЕНЩИНА МАЄ 6 УЧАСНИКІВ, які ВИКОНАЛИ СЕРТИФІКАЦІЙНІ РОБОТИ на 200 БАЛІВ

      У 2019 році було проведено зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.
      Учасники виконували сертифікаційні роботи з української мови та літератури, математики, історії України, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької та іспанської мов упродовж основної сесії, яка тривала із 21.05.2019 по 13.06.2019.
      Усього на Рівненщині по 200  балів  отримали 6 учасників (у 2018 – 4, у 2017 – 3, у 2016 – 1, у 2015 році – 51 учасник, із яких 1 учасник – випускник минулих років, у 2014 році – 15 учасників, з яких 2 – випускники минулих років, у 2013 році – 18 учасників, у 2012 році – 24 учасники).
По 200 балів із двох предметів – 400 балів – не набрав ніхто (у 2018 – 0, у 2017 – 0, у 2016 – 0, у 2015 році – 1, у 2014 році – 1).
      Учасники ЗНО, які у 2019 році набрали 200 балів, навчалися у Сарненському районному ліцеї "Лідер" Сарненської районної ради Рівненської області, Комунальному закладі "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради, Рівненському навчально-виховному комплексі "Колегіум" Рівненської міської ради, Вараській загальноосвітній школі I-III ступенів №3 Вараської міської ради Рівненської області, Володимирецькому районному колегіумі Володимирецького району Рівненської області, Тараканівському ліцеї Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області.
      «Географія» 6-ти 200-бальників на Рівненщині наступна: із міст Рівне – 2, Вараш – 1, Сарни – 1, Володимирецького району – 1, Дубенського раойну – 1.
      У розрізі  предметів: історія України – 1, хімія – 5.
Завідувач кабінету ЗНО та 
моніторингу якості освіти 
Рівненського ОІППО                                                                                     І.В. Опольський
24.06.2019
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ – НА ІНФОРМАЦІЙНИХ СТОРІНКАХ
12.07.2019


На інформаційних сторінках учасників розміщено результати додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання  з математики, української мови і літератури, фізики та іноземних мов. До 18 липня учасники зможуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.
Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».
Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі «ЗНО-2019», обравши відповідний предмет.
Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до методики переведення тестових балів у бали за шкалою 100-200 результат обраховується для кожного учасника тестування, який подолав поріг «склав/не склав», при цьому враховуються його/її рейтингове місце, а також відсоток набраних балів. Відповідно шкали переведення залежать від результатів оцінювання учасників поточного року.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ВІДОМО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ЄВІ
17.07.2019       Наказом Міністерства освіти і науки України буде визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту  та реєстрації вступників для участі в ній.
      У вівторок, 05 листопада 2019 року, відбудеться спеціально організована сесія ЄВІяка проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Радимо обов’язково уточнити, чи передбачені Правилами прийому закладів вищої освіти додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.
      Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме  з 07 до 15 жовтня 2019 року. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань.
Пункти тестування буде створено в містах Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.
Результати спеціальної сесії ЄВІ можна буде використати для вступу 2019 року тільки на контракт.
Змінено: Ігор Опольський - 17.07.2019 12:35:29
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЯКІ Ж РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО І ДПА 2019 РОКУ?
15.08.2019


15 серпня 2019 року на прес-конференції «ЗНО-2019: результати, висновки. Перспективи системи оцінювань» виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко прокоментував цьогорічні новації, а також результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Участь в основній сесії з української мови і літератури взяли 338 860 осіб, з історії України участь у тестуванні взяли 222 449 особи (це на 62 995 осіб більше, ніж у 2018 році), з математики – 155 202 особи (це на 48 718 осіб більше, ніж у 2018 році).
Уже третій рік поспіль результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів повної загальної середньої освіти поточного року з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ–початок ХХІ століття), а також з  навчального предмета за вибором випускника, зокрема математика або історія України) зараховувалися як результати державної підсумкової атестації (далі ­– ДПА). З огляду на те, що учні (слухачі) закладів професійно-технічної (професійної) та вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в поточному році, обов’язково складають ДПА з історії України або математики, збільшилася чисельність зареєстрованих на ці предмети.
Якщо говорити про вибір предметів для складання ДПА у формі ЗНО, то як і в минулому році, більшість надала перевагу історії України – 196 644 особи (62,4 %), водночас математику складали 122 162 випускники (38,8%).
Результати тестування свідчать про значні відмінності між навчальними здобутками випускників закладів загальної середньої освіти, а також студентів (слухачів) закладів професійної (професійно-технічної) й вищої освіти.
Щодо випускників закладів загальної середньої освіти, то на початковому рівні ДПА з української мови склали 10,5% осіб, водночас серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти осіб на початковому рівні було понад 53%, а студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації – 11,4%. Якщо проаналізувати дані високого рівня, отримаємо – 19 % випускників закладів загальної середньої освіти, 3,5% – студентів закладів вищої освіти, 0,1% – учнів (слухачів, студентів) закладів професійно-технічної освіти.
Результати ДПА з української мови усіх учасників свідчать про значні відмінності у навчальних досягненнях хлопців і дівчат, так високий рівень продемонстрували на 11% більше дівчат аніж хлопців.
Загалом найбільше осіб отримали високі результати державної підсумкової атестації у Львівській області та місті Києві. Найгірші результати (найбільші відсотки тих, хто знаходиться на початковому рівні) в учасників тестування із Закарпатської, Чернівецької та Рівненської областей.
Переважна більшість учасників, які проходили держану підсумкову атестацію з математики, – представники міських закладів освіти (78 %), лише 22% представники сіл, селищ, селищ міського типу. Щодо випускників міських закладів загальної середньої освіти, то на початковому рівні ДПА з математики склали 11,2% осіб, водночас серед учнів закладів, розташованих у сільській місцевості, на початковому рівні було понад 17%. Якщо проаналізувати дані високого рівня, то отримаємо – 14,7 % випускників міських закладів освіти, 5,6% – випускників сільських закладів загальної середньої освіти.
Щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), то варто зазначити, що 16% учасників тестування з української мови і літератури не подолали пороговий бал «склав/не склав», відповідно ці учасники не мають результатів за шкалою 100-200 балів.
Цьогорічним нововведенням стало розумне пристосування процедури переведення тестових балів з української мови і літератури для осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають(ли) повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, та мають кількість тестових балів, меншу за поріг «склав/не склав».  Для таких осіб встановлено адаптивний поріг (нижчий за звичайний), що дозволило їм брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти. 1600 осіб потенційно могли скористатися адаптивним порогом, з них 925 – із Закарпатської області, 555 – Чернівецької, 120 – Одеської, фактично більше третини осіб, які могли скористалися адаптивним порогом, ним скористалися (у попередньому році вони не подолали б поріг і відповідно не вступили б до вишів).
Минулого року вперше  осіби з порушеннями зору, які використовують у процесі навчання рельєфно-крапковий шрифт – шрифт Брайля, змогли складати ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України, цього року до переліку навчальних предметів, сертифікаційні роботи з яких доступні шрифтом Брайля, додалася біологія.  Учасниками тестування стали 3 особи, важливо, що всі вони отримали високі результати.
Для більш ґрунтовного аналізу результатів державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році доречно користуватися деперсоналізованими статистичними даними, які розміщено на сайті УЦОЯО. Інформація є важливою для педагогічної спільноти, експертів, аналітиків, які проводять дослідження якості середньої освіти, а також вивчають рівень навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів.
Із офіційним звітом про проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання  результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, можна ознайомитися в розділі «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ».
Презентація за посиланням.
Змінено: Ігор Опольський - 03.09.2019 10:17:09
 
Дещо про проведення ЗНО-2019. Читаємо...
або переходимо на пост у мережі ФБ за цим гіперпосиланням (http://<ifr ame src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FCrimeaIsUkraine%2Fposts%2F3558676437536408&width=500" width="500" height="695" st yle="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>): 


У 2019 році особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО створювалися для 462-х учасників ЗНО, які за станом здоров'я потребували створення таких умов (у 2018 - для 405-ти осіб, у 2017 – для 308-ми).
Звіт ЗНО 2019 (стор. 15 - 16): http://testportal.gov.ua/…/…/2019/08/ZVIT-ZNO_2019-Tom_1.pdf
 
Цитати про порушення процедур учасниками зі звіту УЦОЯО про проведення ЗНО-2019.

      У 2019 році було анульовано понад 500 результатів ЗНО через порушення учасниками процедури його проведення.Звіт ЗНО 2019: http://testportal.gov.ua/…/…/2019/08/ZVIT-ZNO_2019-Tom_1.pdf
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5
Читають тему