Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 3 4 5 След.
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
3. ЗАВАНТАЖИТИ лист Міністерства освіти і науки України від 14.05.2020 № 1/9-250 "Деякі питання проведення ЄВІ/ЄФВВ".
Змінено: Ігор Опольський - 21.05.2020 06:22:16
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідоалення.

 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.Іспити у формі зовнішнього оцінювання до магістратури складають вступники деяких спеціальностей

      Хто має складати ЗНО у магістратуру в 2020 році

      Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2020 році іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть вступники у магістратуру майже всіх спеціальностей.
Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти (бакалавра, магістра) можуть проводитись наступні іспити та фахові випробування:
 • єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра;
 • єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.
 • іспит з іноземної мови - іспит з іноземної мови, що проводиться у навчальному закладі при вступі на деякі спеціальності.
 • фахове випробування - форма вступного випробування, що проводиться у навчальному закладі для вступу на основі здобутого (або такого, що здобувається) ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти, яка передбачає перевірку здатності до опанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей.
 • додаткове фахове вступне випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)
Види іспитів та вступних випробувань визначаються в залежності від обраної для вступу спеціальності.
Перелік іспитів та фахових випробувань для вступу в магістратуру

Щоб переглянути таблицю, перейдіть за гіперпосиланням, вказаним на початку допису.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.Порядок реєстрації учасників єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права

Реєстрація на тести ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру
Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників триватиме з 6 травня до 18:00 03 червня 2020 року.
Вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за деякими спеціальностями мають скласти тести єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ) та/або єдиного фахового вступного випробування з права (ЄФВВ), що проводяться за технологією ЗНО.
Обов’язковою умовою складання єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування з права (ЄФВВ) для вступу в магістратуру є реєстрація вступника у закладі вищої освіти.
Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників триватиме з 6 травня до 18:00 03 червня 2020 року.
Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти у якому вступник планує брати участь у конкурсному відборі.
Якщо вступник бажає взяти участь одночасно у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право», а також за іншими спеціальностями на які необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, він реєструється приймальною комісією того закладу вищої освіти, який здійснює набір на навчання за спеціальностями «Право» або «Міжнародне право».
Під час реєстрації приймальна комісія закладу освіти створює запит до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) на формування екзаменаційного листка. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка. Формування екзаменаційного листка здійснюються за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
      Для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ необхідні наступні документи:
 • документ, що посвідчує особу;
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника (за наявності);
 • дані документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо - кваліфікаційний рівень) або код здобувача освіти в Єдиній державній електронній базі з питань освіти - для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань, або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома (додаток 3) в рік вступу, виданої за місцем навчання - для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань та персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти;
 • фотокартка для документів (чорно-біла або кольорова) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.
      У процесі формування екзаменаційного листка вносяться такі дані:
 • номер контактного телефону вступника;
 • іноземна мова, з якої вступник бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
 • інформація про блоки єдиного фахового вступного випробування, які вступник бажає скласти;
 • інформація про необхідність створення особливих умов (код умови) та номер і дата медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837, (для осіб з особливими освітніми потребами);
 • інформація про населений пункт, у якому (або у передмісті якого) вступник бажає скласти вступні випробування.
Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.
Приймальна комісія може відмовити вступнику в реєстрації у разі:
 • надання вступником недостовірної інформації;
 • подання документів вступником, який відповідно до вимог законодавства не має права на участь у конкурсному відборі для здобуття ступеня магістра;
 • необхідності створення особі для складання вступних випробувань інших особливих умов, ніж зазначені у Переліку особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900.
У разі втрати екзаменаційного листка вступник може отримати його дублікат. Для цього необхідно звернутися до приймальної комісії, яка видала екзаменаційний листок.

 
До уваги абітурієнтів, які планують у 2020 році вступ до магістратури!!!


Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЄВІ-2020: ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕСТУ
16.03.2020Наказом Українського центру оцінювання якості освіти затверджено характеристику тесту єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
ЄВІ передбачає написання тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Тест складається з 2 частин –  перевірки читання та використання мови.
Загальна кількість завдань у тесті – 42. На виконання цих завдань відведено 60 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 42. 
Характеристики тестів ЄВІ розміщено  в розділі «Вступні до магістратури/Підготовка». Із програмою, на основі якої укладатимуться завдання ЄВІ, можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, реєстрація для участі у вступних випробуваннях  для вступу до магістратури триватиме з 6 травня до 3 червня.
Умовами прийому до закладів вищої освіти у 2020 році значно розширено перелік спеціальностей для вступу на які використовуватимуться результати ЄВІ. Відтак, для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (крім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка», 20 «Аграрні науки та продовольство», 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону», спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», 025 «Музичне мистецтво») необхідно складати ЄВІ.
Більше інформації про вступні випробування для вступників до магістратури у рубриці «Вступні до магістратури» на сайті УЦОЯО.
 
Сертифікати ЗНО за спеціальностями бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного
спрямувань)
Матеріал читаємо за посиланням: http://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/
 
Оновлений банк завдань тренувального онлайн тестування

До уваги абітурієнтів! На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти можна пройти тренувальне онлайн тестування з усіх предметів та тест загальної навчальної компетентності. Щоб пройти онлайн тестування, переходимо за посиланням: https://lv.testportal.gov.ua/index.php/292-2019-ktt-2
Змінено: Олена Холод - 10.04.2020 13:08:08
 
До уваги абітурієнтів, які планують вступати до магістратури у 2020 році
 
Підготовка до ЄВІ
 
       Вступні випробування з іноземної мови до магістратури за технологією ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) в Україні вперше було проведено у 2017 році.
   Єдиний вступний іспит (ЄВІ) — форма вступного випробування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.      
У 2020 році тим, хто планує вступати до магістратури, варто скористатись матеріалами тестувань попередніх років.

         УЧАСНИКУ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ 2020  МАТЕРІАЛИ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ 2019 РОКУ

Англійська мова.

1. Тестовий зошит, основна сесія. І зміна.
2. Тестовий зошит, основна сесія. І зміна: правильні відповіді.
3. Тестовий зошит, основна сесія. ІІ зміна.
4. Тестовий зошит, основна сесія. ІІ зміна.


Німецька мова

Французька мова

Іспанська мова

МАТЕРІАЛИ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ 2018 РОКУ

Англійська мова.

1. Тестовий зошит, основна сесія (пункт тестування).
2. Тестовий зошит, основна сесія (пункт тестування): правильні відповіді.
3. Тестовий зошит, основна сесія (заклад освіти).
4. Тестовий зошит, основна сесія (заклад освіти): правильні відповіді.
5. Тестовий зошит, додаткова сесія (пункт тестування).
6. Правильні відповіді, додаткова сесія (пункт тестування).
7. Таблиця переведення.


Німецька мова

1. Тестовий зошит, основна сесія (пункт тестування).
2. Правильні відповіді, основна сесія. ВІДПОВІДІ.
3. Тестовий зошит, основна сесія (заклад освіти).
4. Правильні відповіді, основна сесія (заклад освіти).
5. Тестовий зошит, додаткова сесія (пункт тестування).
6. Правильні відповіді, додаткова сесія (пункт тестування).
7. Таблиця переведення.

Французька мова

1. Тестовий зошит, основна сесія.
2. Тестовий зошит, основна сесія: ВІДПОВІДІ.
3. Тестовий зошит, основна сесія (заклад освіти).
4. Правильні відповіді, основна сесія (заклад освіти).
5. Тестовий зошит, додаткова сесія (пункт тестування).
6. Правильні відповіді, додаткова сесія (пункт тестування).
7. Таблиця переведення.

Іспанська мова

1. Тестовий зошит, основна сесія.
2. Тестовий зошит, основна сесія: ВІДПОВІДІ.
3. Тестовий зошит, основна сесія (заклад освіти).
4. Правильні відповіді, основна сесія (заклад освіти).
5. Таблиця переведення.
 
 
Змінено: Ігор Опольський - 09.04.2020 21:48:04
 
До уваги абітурієнтів, які планують вступати до магістратури у 2020 році
Підготовка до ЄФВВ
 
              Вступні випробування з права до магістратури за технологією ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) в Україні вперше було проведено у 2017 році.
   Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) — форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.      
У 2020 році тим, хто планує вступати до магістратури, варто скористатись матеріалами тестувань попередніх років.
 
 МАТЕРІАЛИ ЄДИНОГО ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ 2019 РОКУ

Право

1. Тестовий зошит, основна сесія.
2. Тестовий зошит, основна сесія: ВІДПОВІДІ.

ТЗНПК

1. Тестовий зошит, основна сесія.
2. Тестовий зошит, основна сесія: ВІДПОВІДІ.
3. Обгрунтування відповідей.

МАТЕРІАЛИ ЄДИНОГО ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ 2018 РОКУ
Право
ТЗНПК
Змінено: Ігор Опольський - 09.04.2020 21:27:11
 
До уваги вступників до магістратури у 2020 році!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.Якщо карантин завершиться до 1 червня, тестування відбудеться на початку липня

ЗНО у магістратуру може відбутись на початку липня
У Міністерстві освіти оприлюднили два сценарії проведення зовнішнього оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури. Тестування може бути проведено або на початку липня, або наприкінці вересня.
За оптимістичним сценарієм, якщо карантин завершиться до 1 червня, Єдиний вступний іспит з іноземної мови відбудеться 1 липня, а проведення Єдиного фахового вступного випробування — 3 липня.
У разі, якщо карантин триватиме до 1 серпня, проведення ЄВІ та ЄФВВ орієнтовно відбудеться 21 та 23 вересня.
Залежно від термінів проведення ЗНО, навчальний рік для магістрів першого року навчання розпочнеться 15 вересня або 2 листопада.
Окрім того у Міністерстві освіти і науки повідомили, що єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступу на магістратуру скасований не буде.

 
Затверджено нову програму ЗНО у магістратуру з права

Міністерством освіти і науки затверджена нова програма одного з блоків тесту з права для вступу до магістратури. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Ганною Новосад.Програма застосовуватиметься для частини тесту ЗНО з восьми правничих дисциплін: конституційного, адміністративного, цивільного, цивільно-процесуального, кримінального, кримінально процесуального, міжнародного права та міжнародного захисту прав людини.Перевірка загальних навчальних правничих компетентностей має на меті оцінити критичне, аналітичне та логічне мислення вступника.Як відомо, вступники до магістратури, які мають намір здобувати освіту за спеціальностями Право та Міжнародне право мають складати Єдиний вступний іспит з іноземної мови та Єдине фахове вступне випробування з права і загальних навчальних правничих компетентностей.
Змінено: Олена Холод - 29.04.2020 10:51:49
 
До уваги вступників до магістратури у 2020 році!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЄВІ/ЄВФФ: ЗМІНИ В РЕЄСТРАЦІЇ
30.04.2020


У зв’язку із продовженням карантину до 11 травня 2020 року реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно.

Зазнала зміни й процедура реєстрації.
Так, для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії:
 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
 • документа, що посвідчує особу;
 • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).
У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).
Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.
У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.
Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.
Детальніше за посиланням.

       
Змінено: Ігор Опольський - 08.05.2020 10:09:43
 
До уваги освітян РІвненщини!

У РІвненській області розпочато процедури щодо підготовки до проведення вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО. Наразі триває процедура добору пунктів проведення вступних випробувань.

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.11.2019 № дор.126/01-60/19, п. 3.42 «Проведення вступних випробувань у магістратуру з використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», листа Львівського РЦОЯО від 06.05.2020 №220/03-29 «Про підготовку до проведення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування для вступу до магістратури у 2020 році» повідомляємо, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснюємо підготовчі заходи щодо формування мережі пунктів проведення вступних випробувань для здобуття ступеня вищої освіти магістра (далі – пункти тестування).
У 2020 році вступні випробування заплановано провести 1 та 3 липня 2020 року.
1 липня 2020 року вступники до магістратури складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ), 3 липня 2020 рокуєдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), яке передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.
      Звертаємо Вашу увагу, що пункти тестування, де буде проведено ЄВІ 01 липня 2020 року, працюватимуть у дві зміни. Початок тестування першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00.
Для забезпечення можливості пройти у 2020 році ЄВІ 3781 потенційним вступникам у магістратуру, необхідно підготувати та організувати роботу у м. Рівне 6 пунктів тестування (в середньому по 16 авдиторій у кожному), що працюватимуть у дві зміни. Відповідно, ЄФВВ – 418 потенційних вступників та 2 пункти тестування.
Просимо надати пропозиції щодо переліку закладів освіти м. Рівне, приміщення яких відповідають вимогам проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у яких можна облаштувати не менше 15 авдиторій для організації роботи в них пунктів тестування 1 та 3 липня 2020 року.
У закладах освіти, які будуть працювати пунктами тестування, просимо визначити осіб, які погодяться виконувати обов’язки відповідального за пункт тестування і помічника відповідального за пункт тестування, та сприяти в доборі працівників, які зможуть забезпечувати роботу персоналу пункту тестування (інструктори, старші інструктори, чергові).
Інформацію про заклади освіти, які буде запропоновано для роботи пунктами тестування просимо надати до 12.05.2020 на електронну адресу кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО rivnekcmeyo@gmail.com.
 
До уваги вступників до МАГІСТРАТУРИ!!!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення!!!

ВСТУПНІ ІСПИТИ ДО МАГІСТРАТУРИ: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ
12.05.2020Сьогодні, 12 травня, розпочинається реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні, яка триватиме до 5 червня 2020 року включно.
Для реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії:
 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
 • документа, що посвідчує особу;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).
У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.
Із процедурою реєстрації можна ознайомитися за посиланням.
Звертаємо увагу: вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

    

Змінено: Ігор Опольський - 14.05.2020 08:03:55
 
До уваги вступників до МАГІСТРАТУРИ!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ІСПИТІВ МАЙБУТНІМ МАГІСТРАМ-ПРАВНИКАМ?
12.05.2020Уже кілька років поспіль вступ на навчання для здобуття ступеня магістра з права відбувається за результатами єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.
ЄВІ передбачає проходження тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської).
ЄФВВ передбачає виконання тестових завдань із права та загальних навчальних правничих компетентностей.
У розділі «Вступні до магістратури/Підготовка» можна ознайомитися із програмами, на основі яких укладають завдання до тестів ЄВІ та ЄФВВ. Також корисними в підготовці до іспитів будуть характеристики тестів, де зазначено загальну кількість завдань, час відведений на їх виконання, та максимальну кількість балів, яку можна набрати, виконавши правильно всі завдання.
Нагадаємо, реєстрація для участі в ЄВІ/ЄФВВ триватиме з 12 травня до 5 червня включно.
Із порядком реєстрації можна ознайомитися за посиланням.
 
Увага! Розпочалась реєстрація на ЗНО для вступу в магістратуру!
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/master/73503/
Для реєстрації необхідно надіслати приймальній комісії комплект реєстраційних документів

12 травня розпочалась реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні.
Реєстрація учасників цього року відбуватиметься дистанційно. Для реєстрації участі в іспитах необхідно надіслати на електронну адресу приймальної комісії комплект реєстраційних документів, зокрема, скановані копії або фотокопії:
 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
 • документа, що посвідчує особу;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).
У темі листа необхідно обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).
Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.
Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.
У разі успішної реєстрації учаснику буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.
Якщо в екзаменаційному листку учасник виявить помилки, йому буде необхідно звернутись до приймальної комісії.
Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.
Реєстрація для участі у єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні триватиме до 5 червня 2020 року включно.
Як відомо, єдиний вступний іспит з іноземної мови планується провести 01 липня, єдине фахове вступне випробування відбудеться 03 липня 2020 року.
 
До уваги всткпників до магістратури!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЄВІ/ЄФВВ: СТАТИСТИКА ПЕРШОГО ДНЯ РЕЄСТРАЦІЇ
13.05.2020


Станом на 10.00 13 травня для участі у вступних випробуваннях до магістратури успішно зареєструвалося 936 осіб.
Пропонуємо актуальні дані щодо кількості зареєстрованих осіб у кожному з регіонів.


Нагадуємо, що реєстрація триватиме до 5 червня включно. Для реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії:
 • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
 • документа, що посвідчує особу;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).
У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.
Із процедурою реєстрації можна ознайомитися за посиланням.
Звертаємо увагу: вступні випробування проводитимуться в Києві та  в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

 
До уваги вступників до МАГІСТРАТУРИ 2020 року!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.Іспити у формі зовнішнього оцінювання до магістратури складають вступники деяких спеціальностей

Хто має складати ЗНО у магістратуру в 2020 році
Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2020 році іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть вступники у магістратуру майже всіх спеціальностей.
Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти (бакалавра, магістра) можуть проводитись наступні іспити та фахові випробування:
 • єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра;
 • єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.
 • іспит з іноземної мови - іспит з іноземної мови, що проводиться у навчальному закладі при вступі на деякі спеціальності.
 • фахове випробування - форма вступного випробування, що проводиться у навчальному закладі для вступу на основі здобутого (або такого, що здобувається) ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти, яка передбачає перевірку здатності до опанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей.
 • додаткове фахове вступне випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)
Види іспитів та вступних випробувань визначаються в залежності від обраної для вступу спеціальності.
Перелік іспитів та фахових випробувань для вступу в магістратуру можна переглянути, перейшовши за цим гіперпокликанням.
 
До уваги вступників до магістратури 2020 року!

      На сайті освітнього відомства опублікувало лист Міністерства освіти і науки України від 14.05.2020 № 1/9-250 "Деякі питання проведення ЄВІ/ЄФВВ", у якому надано роз'яснення щодо проведення єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного вступного фахового випробування (ЄВІ/ЄФВВ).

      
 
До уваги вступників до МАГІСТРАТУРИ 2020 року!

Рекомендації щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ в умовах карантину

МОН підготувало та оприлюднило Рекомендації щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ в умовах карантину.За матеріалами: https://law.chnu.edu.ua/rekomendatsii-shchodo-provedennia-zno-yevi-v-umovakh-karantynu/
Страницы: 1 2 3 4 5 След.
Читають тему