Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 3 4 5 ... 12 След.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
1. ЗАВАНТАЖИТИ Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.10.2019 № 1285 "Про затвердження Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році".
2. ЗАВАНТАЖИТИ наказ Міністерства освіти і науки України від 04.05.2020 № 591 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 11 жовтня 2019 року № 1285", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 травня 2020 року за № 415/34698.
Змінено: Ігор Опольський - 02.07.2020 05:47:00
 
До уваги освітян, абітурієнтів 2020 року!


На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено наказ Міністерства освіти і науки України від 11.10.2019 № 1285 "Про затвердження Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році", яким затверджено Умови прийому до закладів вищої освіти України в 2020 році.
      У нормативному документі вказано, щокерівники закладів вищої освіти незалежно від форми власності і сфери управління під час затвердження правил прийому мають забезпечити дотримання вимог Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2020 році.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.Документ встановлює правила проведення вступної кампанії та є обов'язковим для вишів

Умови прийому до вишів - 2020: основні тези


17 грудня набули чинності Умови прийому до закладів вищої освіти в 2020 році. Документ встановлює правила проведення вступної кампанії та є обов'язковим для закладів вищої освіти незалежно від форм власності та підпорядкування, крім вищих військових навчальних закладів.
      Сертифікати ЗНО для вступу на бакалавра
У 2020 році на бакалавра вперше прийматимуть сертифікати ЗНО 4-х років: 2017-го (крім іноземних мов), 2018-го, 2019-го та 2020-го з усіх предметів.
Вступник зможе подати сертифікати в будь-якій комбінації (можна подати в одному пакеті один сертифікат 2017 року, один 2018-го та 2019 років, або ж усі одного року).
      Електронний кабінет вступника та подання заяв
Реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів починатиметься 1 липня, а прийом заяв та документів – 13 липня.
Закінчується подання заяв о 18:00 22 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, та о 18:00 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.
      Проведення широкого конкурсу
У 2019 році вперше відбувся єдиний широкий конкурс, коли бюджетне місце в закладах МОН і МОЗ на медичні спеціальності йшло за вступником з найкращими балами.
У 2020 році широкий конкурс також планується провести з Державною фіскальною службою та Міністерством культури, молоді та спорту.
      Порогові бали на деякі спеціальності
Для вступу на низку спеціальностей встановлені порогові бали.
У 2020 році 150 балів ЗНО з другого та третього конкурсних предметів треба мати вступнику для вступу на спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія».
Дещо підвищився конкурсний бал на спеціальності «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» - з 130 до 140 балів.
      Творчі конкурси
Минулого року творчі заліки та творчі конкурси обов’язково відбувались перед подачею документів у виші. Так вдалось уникнути будь-якої можливості маніпулювати результатами творчих конкурсів, підганяючи їх під результати ЗНО. Тому ця практика продовжиться і у 2020 році.
Разом з тим, буде перенесено і вступні іспити для певних категорій вступників (учасники АТО, вступники із захворюваннями, які є перешкодою для складання ЗНО тощо) до початку подання заяв.
      ЗНО для молодших спеціалістів
Вступникам на бакалаврат на основі молодшого спеціаліста потрібно буде обов'язково подавати сертифікат ЗНО з української мови та літератури. Крім того, для навчання за спеціальністю «Економіка» та спеціальностями галузей знань «Управління та адміністрування» та «Публічне управління та адміністрування» додатково потрібно буде подавати сертифікат ЗНО з математики (математики або історії України для вступу на контракт).
      Держзамовлення на молодших бакалаврів
Уперше буде держзамовлення на підготовку молодших бакалаврів як на ступінь вищої освіти. Важливо, що для цих вступників не діятиме поріг 125 конкурсних балів для участі у конкурсі на бюджет.
      Поширення ЗНО для вступу у магістратуру
2020 року також планується розширити перелік спеціальностей, на які потрібно буде складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови за технологією ЗНО на магістратуру. Так, у 2018 році таких спеціальностей було 18, у 2019 – 32, у 2020 році складання ЄВІ передбачено для більш як 80 спеціальностей.
Окрім цього, на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» вступники складатимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.
      Реєстрація та проведення ЗНО у магістратуру
Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 6 травня до 18:00 3 червня. Єдиний іспит відбудеться 1 липня, а єдине фахове вступне випробування – 2 липня.
Прийом заяв та документів для таких вступників почнеться 5 липня і триватиме до 22 липня. Для всіх інших вступників у магістратуру терміни подачі документів, складання іспитів та інших вступних процедур визначаються правилами прийому вишів.

 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ПОРОГОВІ БАЛИ НА БЮДЖЕТ, Е-КАБІНЕТИ ДЛЯ МАГІСТРІВ ТА ІНКЛЮЗІЯ ДЛЯ ВСІХ – СТАЛИ ЧИННИМИ УМОВИ ВСТУПУ ДО ВИШІВ У 2020 РОЦІ
Опубліковано 17 грудня 2019 року о 14:56Автор фото -unsplash

2020 року поріг для вступу на бюджет становитиме щонайменше 125 балів, але водночас вступники зможуть подати 5 заяв на будь-які спеціальності. Ці та інші новації передбачені Умовами прийому до закладів вищої освіти в 2020 році – відповідний наказ МОН зареєстрований у Міністерстві юстиції та набув чинності сьогодні, 17 грудня 2019 року.
Наступного року на бакалавра вперше прийматимуть сертифікати ЗНО 4-х років: 2017-го (крім іноземних мов), 2018-го, 2019-го та 2020-го з усіх предметів. Вступник зможе подати сертифікати в будь-якій комбінації (можна подати в одному пакеті один сертифікат 2017 року, один 2018-го та 2019 років, або ж усі одного року).
Реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів починатиметься 1 липня, а прийом заяв та документів – 13 липня. Закінчується подання заяв о 18:00 22 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, та о 18:00 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.
Розширено можливості для вступників з особливими освітніми потребами. Наступного року заклад повинен буде забезпечити таким вступникам умови для проходження іспитів.
2019 року вперше відбувся єдиний широкий конкурс, коли бюджетне місце в закладах МОН і МОЗ на медичні спеціальності йшло за вступником з найкращими балами. Наступного року широкий конкурс також планується провести з Державною фіскальною службою та Міністерством культури, молоді та спорту.
Для вступу на низку спеціальностей встановлені порогові бали. Як і торік, 150 балів ЗНО з другого та третього конкурсних предметів треба мати для вступу на спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія». Трохи підвищився конкурсний бал на спеціальності «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини». Зі 130 балів він виріс до 140.
Минулого року творчі заліки та творчі конкурси обов’язково відбувались перед подачею документів у виші. Так вдалось уникнути будь-якої можливості маніпулювати результатами творчих конкурсів, підганяючи їх під результати ЗНО. Тому ця практика продовжиться і у 2020 році. Разом з тим, буде перенесено і вступні іспити для певних категорій вступників (учасники АТО, вступники із захворюваннями, які є перешкодою для складання ЗНО тощо) до початку подання заяв.
Вступникам на бакалаврат на основі молодшого спеціаліста потрібно буде обов'язково подавати сертифікат ЗНО з української мови та літератури. Крім того, для навчання за спеціальністю «Економіка» та спеціальностями галузей знань «Управління та адміністрування» та «Публічне управління та адміністрування» додатково потрібно буде подавати сертифікат ЗНО з математики (математики або історії України для вступу на контракт).
Уперше буде держзамовлення на підготовку молодших бакалаврів як на ступінь вищої освіти. Важливо, що для цих вступників не діятиме поріг 125 конкурсних балів для участі у конкурсі на бюджет.
2020 року також планується розширити перелік спеціальностей, на які потрібно буде складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови за технологією ЗНО на магістратуру. Так, у 2018 році таких спеціальностей було 18, у 2019 – 32, у 2020 році складання ЄВІ передбачено для більш як 80 спеціальностей. На спеціальності «Право» та «Міжнародне право» крім цього вступники складатимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.
Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 6 травня до 18:00 3 червня. Єдиний іспит відбудеться 1 липня, а єдине фахове вступне випробування – 2 липня. Прийом заяв та документів для таких вступників почнеться 5 липня і триватиме до 22 липня. Для всіх інших вступників у магістратуру терміни подачі документів, складання іспитів та інших вступних процедур визначаються правилами прийому вишів.
Важливою новацію є те, що подача електронних заяв тепер буде доступною не тільки для вступників на базі 11-ти класів, але й для вступників у магістратуру після бакалаврату. Окрім того, можливість подачі документів через е-кабінети буде у вступників, які мають право на пільги.
Докладніше дізнатися про Умови прийому на 2020 рік можна за посиланням.
Змінено: Ігор Опольський - 18.12.2019 14:01:12
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.Міністерством освіти встановлений мінімальний прохідний бал для вступу до вишів на бюджет

Вступ 2020: прохідні бали для вступу на бюджет
Міністерством освіти і науки встановлений мінімальний прохідний конкурсний бал для вступу до вишів на бюджетну форму навчання. Відповідна норма міститься в Умовах прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році, що затверджені освітнім відомством.
Зокрема, у 2020 році вступникам, які претендуватимуть на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної середньої освіти за кошти державного бюджету, необхідно мати конкурсний бал на рівні не меншому 125. В іншому випадку абітурієнт не буде допущений до конкурсного відбору.
Також Міністерством освіти встановлені мінімальні значення кількості балів для вступу на спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів на рівні не меншому ніж 150 балів.
Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» не може бути менше ніж 130 балів.
Конкурсний бал для вступу на спеціальності галузі знань «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини» має бути не меншим за 140 балів.
Окрім цього, у 2020 році буде скорочений обсяг державного замовлення на юридичні спеціальності. Зокрема, прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістрів за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2020 році проводитись не буде.
      Для отримання інформації про вступну кампанію  2020  року приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або  Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.У 2020 році деякі категорії осіб мають право на пільговий вступ за підсумками співбесіди або за результатами вступних іспитів.
Вступ на підставі співбесіди та іспитів у 2020 році


У 2020 році деякі категорії осіб матимуть право вступити до закладу вищої освіти за підсумками співбесіди або за результатами вступних іспитів.
      Право на вступ за співбесідою мають
Особи з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пунктів 10-14 статті 7 Закону України «"Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано право на прийом без екзаменів до державних закладів вищої освіти за результатами співбесіди;
Особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати заклад освіти (за рекомендацією органів охорони здоров'я та соціального захисту населення).
      Вступити за результатами іспитів можуть
Особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», у тому числі ті з них, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України.
Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа.
Особи, яким за рішенням регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти відмовлено в реєстрації для участі в 2020 році в зовнішньому незалежному оцінюванні через неможливість створення особливих (спеціальних) умов (за умови подання до приймальної комісії закладу вищої освіти копії медичного висновку за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», що завірений підписом секретаря регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти і печаткою регіонального центру оцінювання якості освіти, та відповідного витягу з протоколу засідання регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти).
Особи, які в 2020 році не брали участі в основній та додатковій сесіях зовнішнього незалежного оцінювання з певного(их) навчального(их) предмета(ів) через наявність захворювання або патологічного стану, зазначеного в Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, (за умови подання до приймальної комісії закладу вищої освіти одного з документів, зазначених у підпункті 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», або копії такого документа).
Особи, які проживають на тимчасово окупованій території (які не зареєстровані як внутрішньо переміщені особи) або переселилися з неї після 01 січня 2020 року.
Громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції / операції об'єднаних сил (на період її проведення), територія здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (на період їх здійснення), територія населених пунктів на лінії зіткнення або які переселилися з неї після 01 січня 2020 року.
Особи, звільнені з військової служби починаючи з 01 грудня 2019 року включно.
Громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту за кордоном у період між 01 вересня 2019 року та 30 листопада 2020 року (тільки за умови вступу на контракт, вступ на бюджет для вступників цієї категорії відбувається за результатами ЗНО).
      Перелік документів осіб, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі при вступі до закладів вищої освіти України для здобуття вищої освіти дивіться за посиланням.
      Також, деякі категорії вступників мають право на переведення на вільні місця державного замовлення. Перелік осіб, які у випадку наявності вакантних місць мають право на переведення на місця державного (регіонального) замовлення дивіться за посиланням.
 
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.Творчі конкурси у закладах вищої освіти при вступі для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальності, на які потрібно проходити творчий конкурс
Творчий конкурс (випробування з фізичної підготовки) — це форма вступного випробування для вступу для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, яка передбачає перевірку та оцінювання творчих та/або фізичних здібностей вступника.
Для вступників на бюджет творчі конкурси проводяться в кілька потоків з 01 по 12 липня 2020 року включно, за графіками, що затверджені умовами прийому закладу вищої освіти, що проводить творчі конкурси.
У період з 13 по 22 липня закладом вищої освіти можуть проводитись додаткові сесії творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт).
Механізми реєстрації на творчі конкурси, точні дати проведення та час проведення творчих конкурсів визначаються закладами вищої освіти та публікуються на офіційному сайті навчального закладу.
      Творчі конкурси проводяться при вступі на спеціальності:
Випробування з фізичної підготовки (у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти) проводяться при вступі на спеціальності:
  • Безпека державного кордону;
  • Військове управління (за видами збройних сил);
  • Державна безпека;
  • Забезпечення військ (сил);
  • Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності);
  • Озброєння та військова техніка;
  • Пожежна безпека
  • Правоохоронна діяльність

 
В.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій озвучила актуальну інформацію щодо вступної кампанії -  2020
Матеріал читаємо, перейшовши за посиланням https://uatv.ua/karantyn-u-mon-ozvuchyly-mozhlyvi-daty-zno-2020-i-vstupnoyi-kampaniyi-video/
Змінено: Ірина Панчук - 15.04.2020 10:43:48
 
Змінено дати додаткового періоду реєстрації на ЗНО-2020
Матеріал читаємо, перейшовши за посиланням https://zik.ua/news/crime/zno_2020_daty_dodatkovoho_periodu_reiestratsii_vyrishyly_zminyty_cherez_karantyn_964844
Змінено: Ірина Панчук - 15.04.2020 10:44:34
 
До уваги абітурієтів та освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Карантин: у МОН озвучили можливі дати ЗНО-2020 і вступної кампанії (ВІДЕО)
uatv
07.04.2020
Фото Facebook Любомири Мандзій

В уряді запевняють, що зовнішнє незалежне оцінювання та вступна кампанія все ж відбудуться. Щоправда, все залежить від термінів закінчення карантину в зв’язку з поширенням коронавірусу.
Яким чином збираються організувати процес і, найголовніше, коли – розповіла т. в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій у випуску програми “5 вопросов на злобу дня” на телеканалі “Дом“.
– Пробну сесію ЗНО спочатку планували на кінець березня, потім був квітень, зараз це кінець травня-червень. На яких датах ви зупинилися?
– В середині квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освітиможна буде ознайомитися з відеоінструкцією щодо основних етапів проходження ЗНО. Про це буде інформація і на сайті Міністерства освіти і науки. Щодо пробного ЗНО – воно буде проведене, але терміни залежать від закінчення карантинних заходів в Україні.
– В уряді озвучували два сценарії. Коли закінчиться карантин, тоді й оберуть кращий. Роз’ясніть, будь ласка.
– Ми не розглядаємо позитивного чи негативного сценарію, ми говоримо про терміни. Якщо термін карантину закінчиться на початку травня, то пробне ЗНО відбудеться у травні, якщо термін карантину закінчиться на початку червня – пробне ЗНО проведуть у червні, якщо термін карантину закінчиться пізніше – пробне ЗНО проведуть у липні, серпні тощо.
– Коли тоді відбудеться основна сесія?
– Якщо термін карантину закінчиться до початку травня або до початку червня, ми можемо говорити, що основна сесія розпочнеться 25 червня і триватиме до середини липня, якщо ж термін карантину затягнеться і, наприклад, він закінчиться на початку серпня, то можемо говорити, що в серпні буде розпочато основну сесію ЗНО.
– Яким чином зможуть пройти незалежне оцінювання жителі окупованих територій? Можливо, для них є якийсь механізм?
– Випускники закладів освіти, які на окупованій території, при вступі до закладів вищої освіти проходять через освітні центри “Донбас-Україна” або “Крим-Україна”. Для них не передбачено проведення ЗНО.
– З якими проблемами наразі стикаються учні випускних класів?
– Ми рекомендували керівникам закладів і закладам загальної середньої освіти організувати гнучкий графік роботи і дистанційну форму навчання для здобувачів освіти і педагогічних працівників. Можемо наголосити на тому, що в різних куточках України відбувається дистанційне навчання. Окрім організації дистанційного навчання на рівні “школа – учень”, на телеканалі “Рада”, “Київ” відбуваються уроки з підготовки до ЗНО.
      – Чи достатньо лише подивитися трансляцію цих відеоуроків?
– Я думаю, що необхідно докласти зусиль для того, щоб підготуватися до ЗНО. Я точно знаю, що випускники зараз цим займаються.
– Коли розпочнеться прийом документів?
– Прийом документів залежить від терміну закінчення карантину.
      – Яким чином відбуватиметься освітній процес у випадку, якщо результати ми отримаємо у вересні?
– Навчальний рік у закладах освіти розпочнеться 1 вересня за винятком вступників або першокурсників. Першокурсники навчальний рік будуть мати зміщений, в залежності від закінчення вступної кампанії та результатів зарахування до закладів вищої освіти.
      – Можливо, ви могли б дати поради батькам, учням зараз, у цій ситуації?
– Не втрачати оптимізму, опановувати навчальний матеріал, працювати над собою. Все буде добре, карантин скоро закінчиться.
Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2020 09:22:05
 
До уваги абітурієнтів та освітян Рівненщини! 
Змінено дати додаткового періоду реєстрації ЗНО-2020.
Матеріал читаємо, перейшовши за посиланням
https://testportal.gov.ua/zno-2020-zmineno-daty-dodatkovogo-periodu-reyestratsiyi/
Змінено: Ірина Панчук - 15.04.2020 10:49:56
 
УВАГА ! МОН НАЗВАЛО ТЕРМІН ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ


Матеріал читаємо нижче, або переходим за посиланням https://prm.ua/mon-nazvalo-termin-zavershennya-navchalnogo-roku/Навчальний рік в українських школах завершиться не пізніше 1 липня попри карантин.
Про це заявила в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, повідомляє "Прямий".
"Навчальний рік закінчиться у відповідності з чинним законодавством - не пізніше 1 липня для всіх, крім випускників 11 класу", - зазначила Мандзій.
ЗНО І ВСТУП ДО ВНЗ У 2020 РОЦІ: У МІНОСВІТИ НАЗВАЛИ ДАТИ  https://prm.ua/zno-i-vstup-do-vnz-u-2020-rotsi-u-minosviti-nazvali-dati/
Нагадаємо, з 6 квітня в Україні стартував проєкт "Всеукраїнська школа онлайн", який має на меті забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.
 
До уваги абітурієнтів - 2020!
Учасникам ЗНО показали, як відбувається тестування: відео
Перегляд  відео та матеріал для читання доступний за посиланням: https://glavcom.ua/news/uchasnikam-zno-pokazali-yak-vidbuvajetsya-testuvannya-video-673643.html 
МОН запустило сайт про ключові зміни в освіті, впроваджені через карантин!

Матеріал читаємо нижче, або переходим за посилангням https://www.kmu.gov.ua/news/mon-zapustilo-inforesurs-pro-klyuchovi-zmini-v-osviti-vprovadzheni-cherez-karantin
МОН запустило сайт про ключові зміни в освіті, впроваджені через карантин
Міністерство освіти і науки України, опубліковано 15 квітня 2020 року о 16:24

Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому сайті (http://mon-covid19.info ).
Зокрема, тут розміщено інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.
«З початку карантину МОН ухвалило багато управлінських рішень, щоб адаптувати освітні процеси до його умов. Відтепер з ключовою інформацією щодо основних змін можна ознайомитись на окремому ресурсі. А детально про ці зміни, як і раніше, можна дізнатись на сайті МОН», – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
Новий ресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Зокрема, тут розміщено актуальну інформацію про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.
Сайт також містить корисну інформацію для педагогів – щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. Крім цього, зібрано контакти установ і служб, які стануть у нагоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію.
У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.
Кампанію «Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти» розроблено за підтримки Швейцарської Конфедерації в рамках впровадження  Швейцарсько-українського проекту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». (https://doccu.in.ua/)
 
Карантин і ЗНО: якими будуть тести
Матеріал читаємо нижче, або переходим за посиланням https://gazeta.ua/articles/life/_karantin-i-zno-yakimi-budut-testi/961296

Питання, які зараз школярі вивчають самостійно на карантині, не виключатимуть із тестових завдань ЗНО. Про це сказав керівник Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.
"Ми розуміємо, що вимушене дистанційне навчання може поглибити сегрегацію серед здобувачів освіти. Однак ухвалили рішення не втручатися у зміст тестових зошитів зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році з таких причин.
По-перше, у змісті тестових зошитів дуже мало завдань, які ґрунтуються на навчальному матеріалі, що вивчається в 11 класі у квітні—травні.
По-друге, підготовка тестового зошита триває три роки, — завдання розробляються різними авторами, проходять експертну оцінку, апробацію. Це забезпечує високу якість тестового інструменту, і ми не готові цим нехтувати.
По-третє, верстку й макетування сигнальних примірників україномовних тестових зошитів УЦОЯО завершив це на початку січня, і вже надруковано понад 70%", - сказав Бойко
Заміна завдання сьогодні означатиме визнання надрукованого браком і його знищення. Потім знадобиться час для створення нових примірників та їх перекладу для національних меншин.
"Наслідком такого кроку стане неминуче звинувачення в марнотратстві бюджетних коштів. Наявна модель шкалювання результатів тестування трохи знижує вплив зовнішніх чинників, і ми можемо статистично згладити певні прогалини у підготовці учасників, зумовлені вимушеним карантином", - сказав керівник УЦОЯО.
Змінено: Ірина Панчук - 21.04.2020 10:08:41
 
До уваги абітуріентів!
Міністерство освіти і науки України пропонує перегляд відео з теми ''Вчимо і навчаємось на карантині: ЗНО 2020 і вибір університету''


Переглядаємо відео, переходячи за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=8QgQm2IlQcA
 
До уваги освітян Рівненщини!
Пропонуємо Вам ознайомитися із рекомендаціями щодо самоорганізації учнів при
 підготовці до ДПА та ЗНО, а також тренувальним тестом для учнів, що складатимуть ДПА та ЗНО - 2020, запропонованого відділом загальної середньої освіти управління освіти м. Київ.


Матеріал читаємо, переходячи за гіперпосиланням https://ezavuch.mcfr.ua/798850
 
Увага!

22.04.2020 у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОН в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій прокоментувала питання, пов'язані із закінченням навчального року, підсумкового оцінювання а також видачу документів про освіту.
Переглядаємо відео, переходячи за посиланням https://m.facebook.com/UAMON/videos/225311708914120/Страницы: 1 2 3 4 5 ... 12 След.
Читають тему