Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2020!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ПРОБНЕ ЗНО: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ УЧАСНИКІВ
15.04.2020


Хоч і проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується, проте вже сьогодні всі зареєстровані учасники матимуть можливість розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.
В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного (для РІвненської області - Львівського РЦОЯО) регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено посилання, за якими для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО.
Безумовно, презентоване відео аж ніяк не замінює пробне ЗНО, яке дозволяє психологічно налаштуватися на проходження реального тестування. Щойно епідеміологічна ситуація стабілізується всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.
Стежте за актуальними новинами на нашому сайті, наполегливо готуйтеся до ЗНО і будьте здорові!
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2020 РІвненської області!


Нагадуємо, що для тих осіб, які вчасно зареєструвались на пробне ЗНО, вхід на персональну сторінку учасника ПРОБНОГО ЗНО-2020 здійснюється ЗА ЦИМ ГІПЕРПОКЛИКАННЯМ. (див. як показано на скріншоті нижче.

Якщо ви забули чи загубили логін та / або пароль для входу на сторінку, то натисніть на гіперпокликання Втратили логін або пін-код? під кнопкою "УВІЙТИ".

      У вікні, що з'явилось (див. нижче), унесіть потрібно інформацію.


      Якщо виникають певні технічні питання, то телефонуйте, будь ласка, за номером 032-242-26-61. .

 
До уваги учасників освітнього процесу Рівненщини!

Матеріал читаємо / дивимось ниже, перейшовши за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.


Валерій Бойко, в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти, розповідає про плани щодо проведення основного і пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.Завантаження плеєра
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2020!

Матеріал читаємо та / або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення (http://<ifr ame src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzno.ukr.center%2Fposts%2F1313469552184617&width=500" width="500" height="423" st yle="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>).                  24.04.2020 15:02

Змінено: Ігор Опольський - 24.04.2020 18:01:34
 
До уваги абітурієнтів-2020!
Учасники пробного ЗНО отримали нові інструменти для підготовки до тестування
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за посиланням https://ua.interfax.com.ua/news/general/655364.html
Міністерство освіти і науки України заявляє, що учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали нові інструменти для підготовки до тестування."В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з'явилися нові інструменти, які дадуть змогу випускникам ефективніше підготуватися до тестування. Зокрема, учасники зможуть попрацювати з тестами, попрактикуватися у заповненні бланків відповідей, а також детальніше ознайомитися з самою процедурою проведення ЗНО", - йдеться в повідомленні прес-служби Міносвіти.
Зазначається, що матеріали розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Зокрема, учасники пробного ЗНО мають можливість: подивитися інформаційні відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися у заповненні бланків відповідей та навчитися ефективно розподіляти час.
"Після того, як епідеміологічна ситуація стабілізується, всі зареєстровані учасники зможуть пройти пробне ЗНО у звичайному форматі. Про дати його проведення буде повідомлено додатково", - констатують у міністерстві.
 
Увага! 
Дати проведення пробного ЗНО визначать до 21 травня

Матеріал читаємо нижче, або переходимо за посиланням https://osvita.ua/test/73294/

Після карантину всі зареєстровані учасники зможуть пройти пробне тестування


Дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть визначені до 21 травня.
Про це повідомили в Київському регіональному центрі оцінювання якості освіти з посиланням на інформацію УЦОЯО.
Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО: попрацювати з тестами, попрактикуватись у заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження тестування та навчитись ефективно розподіляти час при роботі з тестом.
Як відомо, Український центр оцінювання презентував учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання відео, у якому продемонстровано процес проведення тестування.
Ролик дозволить майбутнім учасникам тестування розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

«Для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО», - зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти.
 
Пробне ЗНО може відбутись 15-17 червня
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за посиланням https://osvita.ua/test/73346/
Завчасно до проведення основної сесії ЗНО в Україні відбудеться пробне тестуванняПробне ЗНО може відбутись 15-17 червня
У червні, завчасно до проведення основної сесії зовнішнього оцінювання, зареєстровані учасники будуть мати можливість пройти пробне ЗНО.
Про це, під час онлайн конференції у Facebook, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
Вона нагадала, що пробне ЗНО допоможе учасникам відчути атмосферу проведення тестування.
«Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 15-17 червня. Виходячи з теперішньої ситуації ми розуміємо, що можемо проводити ЗНО у червні місяці і робимо все необхідно щоб створити пункти тестування, залучити педагогічних працівників до проведення ЗНО. Забезпечити безпечність шкіл», - сказала в.о. міністра освіти.
Раніше Любомира Мандзій повідомила, що основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня.
Як відомо, пробне зовнішнє оцінювання відбувається впродовж двох тестових днів. Під час першої сесії відбувається тестування з української мови і літератури. У ході другого тестового дня учасники мають можливість скласти однин з тестів, які включені до програми проведення тестування.
Участь у пробному ЗНО можуть взяти лише учні, які були попередньо зареєстровані на тестування.
 
Увага! Міністерство освіти перенесло дати складання пробного ЗНО через карантин в Україні
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням  https://24tv.ua/education/probne-zno-2020-kiyiv-perenesli-novi-dati-probne-zno-v-kiyevi_n1295678


Міністерство освіти перенесло дати складання пробного ЗНО через карантин в Україні та Києві. Обмежувальні заходи ще 12 березня запровадив уряд через поширення коронавірусу. Відтак, пробне тестування найімовірніше відбудеться всередині червня.

Про це під час засідання уряду 13 травня розповіла виконувачка обов'язків міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, пише 24 канал.
Попередньо проведення пробного тестування заплановане на середину червня.
Зараз ми працюємо над реалізацією першого сценарію проведення ЗНО – з 25 червня по 17 липня. Пробне ЗНО ми орієнтовно проведемо 15 і 17 червня,
– наголосила Мандзій.
Змінено: Ірина Панчук - 14.05.2020 07:38:35
 
Пробне ЗНО відбудеться у новому форматі
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням            https://24tv.ua/education/probne_zno_2020_vidbudetsya_v_inshomu_formati__minosviti_n1304714
Пробне ЗНО 2020 перенесли на нові дати та підготують додаткові матеріали
Міністерство освіти та науки України спільно з Українським центром оцінювання якості освіти розроблять перенесуть дати проведення пробного ЗНО у зв'язку з продовженням карантину. Також представлять відеоматеріали для ознайомлення з процедурою проведення ЗНО.
Про зміну дат проведення пробного ЗНО розповіла виконувачка обов'язків міністра освіти та науки України Любомира Мандзій на сторінці МОН у фейсбук.

Як саме відбуватиметься пробне ЗНО у 2020 році поки невідомо, проте воно точно відбудеться.
Попередньо планувалось, що пробне ЗНО відбудеться в кінці березня, проте його перенесли на початок квітня  Пробне ЗНО 2020: у Києві та по всій Україні перенесли дати тестування – деталі через карантин. А у зв'язку з продовженням карантинних заходів, пробне ЗНО проведуть в кінці травня або на початку червня. 
Також міністерство освіти планує підготувати відеоматеріали на тему ознайомлення з процедурою проведення основної сесії ЗНО.
Змінено: Ірина Панчук - 14.05.2020 07:50:46
 
Увага! Дати проведення пробного ЗНО.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.
З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.
Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу.
Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:
15 – 17 червня (українська мова і література);
17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

https://testportal.gov.ua/probne-zno-daty-testuvannya/
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників пробного ЗНО 2020 року!

На сайті УЦОЯО наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020 № 70 "Про внесення змін до наказу Українського центру оцінювання якості освіти" від 10.10.2019 № 139. Цим наказом поновлено з 21.05.2020 дію наказу УЦОЯО від 10.10.20219 № 139 "Про проведення пробного зовнішнього незалежногооцінювання" та визначено, що пробне ЗНО у 2020 році буде проведено 15 та 17 червня. Затверджено Зміни до Календарного плану підготовки та проведення пробного ЗНО).
      Пропонуємо ознайомитись із документом та врахувати під час планування роботи на червень 2020 року.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.
З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.
Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

15 – 17 червня (українська мова і література);
17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).
Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

Змінено: Ігор Опольський - 22.05.2020 08:10:28
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2020!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОБНЕ ЗНО-2020?
22.05.2020

      Львівський РЦОЯО інформує про проведення пробного ЗНО-2020.

Пробне ЗНО-2020: дати проведення затверджено!
Оновлені запрошення стануть доступними не пізніше 1 червня.
Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

15 – 17 червня (українська мова і література);
17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).
Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.
Змінено: Ігор Опольський - 23.05.2020 09:37:44
 
До уваги освітян Рівненщини!

У зв'язку зі зміною термінів проведення пробного ЗНО, розпочато процедуру уточнення списків проацівників, які будуть виконувати обов'язки персоналу пунктів проведення пробного ЗНО
22.05.2020 № 01-12/335                               
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій,
виконкомів рад міст обласного значення
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої 
освіти обласного підпорядкування
Директорам закладів ПТО, ВО І-ІІ р.а.
Органам управління освітою в ОТГ
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.11.2019 № дор.126/01-60/19, пп. 3.7 «Підбір і навчання залучених осіб для проведення пробного ЗНО», 3.30 «Підбір інструкторів, їх навчання, сертифікація (до пробного та основного ЗНО - 2020)» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», листа Львівського РЦОЯО від 21.05.2020 № 267/03-29 «Про уточнення списків працівників, які будуть брати участь у роботі пунктів проведення пробного ЗНО-2020» повідомляємо, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводимо роботу щодо уточнення списків працівників, які будуть виконувати обов'язки персоналу пунктів проведення пробного ЗНО.
У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з інших предметів  – 17 червня.
Просимо доручити відповідальним за підготовку до проведення ЗНО в районних, міських відділах, управліннях освіти, районних, міських методичних кабінетах, об'єднаних територіальних громадах, закладах професійної (професійно-технічної) освіти, закладах вищої освіти І-ІІ р.а., закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування провести роботу щодо уточнення списків персоналу пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року в якості старших інструкторів, інструкторів, чергових. Результати проведеної роботи просимо відзначити в програмі «Juliam»  до 29 травня 2020 року
Додатково звертаємо Вашу увагу, що при унесенні уточненої інформації потрібно слідкувати за тим, щоб кількість працівників, які беруть участь у пробному ЗНО, відповідала потребі щодо кількості персоналу, необхідної для забезпечення роботи пунктів пробного ЗНО.
Інструкція щодо роботи в програмі надіслана Львівським РЦОЯО на електронні скриньки відповідальним за ЗНО в районах, містах.
Для відповідальних за підготовку до проведення ЗНО в районах, містах Рівненської області, окрім міста Рівного, уточнені дані щодо осіб, які в пунктах проведення ЗНО працюватимуть старшими інструкторами, інструкторами, черговими, подають такі освітні установи:
-   органи управління освітою та / або методичні служби в об’єднаних територіальних громадах;
-    заклади загальної середньої освіти відповідного району, міста;
-   заклади професійної (професійно-технічної) освіти, заклади вищої освіти І-ІІ р.а., заклади загальної середньої освіти обласного підпорядкування, які територіально розміщені у відповідному районі, місті.
Відповідальному за ЗНО в місті Рівне уточнені дані подають заклади загальної середньої освіти міста.
До кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО уточнені дані щодо персоналу пунктів проведення пробного ЗНО подають заклади професійної (професійно-технічної) освіти, заклади вищої освіти І-ІІ р.а., заклади загальної середньої освіти обласного підпорядкування, які територіально розміщені місті Рівне, КЗ "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат".
Змінено: Ігор Опольський - 23.05.2020 08:54:40
 
Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня
Матеріал читаємо нижче, або пепреходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/73711/
Пробне ЗНО з української мови відбудеться 15 червня, з інших навчальних предметів – 17 червнПробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.
Відповідний наказ виданий Українським центром оцінювання якості освіти.
Оновлені запрошення-перепустки, у яких будуть зазначені адреси пунктів пробного тестування, учасники тестування отримають 1 червня через особисті електронні кабінети.
Для входу до кабінету учасника пробного тестування необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.
Результати пробного тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з інших предметів — до 23 червня.
Як відомо, Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики.
 
Відео-ролик УЦОЯО: Пробне ЗНО-2020: зробимо тестування безпечним
Переглядаємо відео, перейшовши за гіперпосиланням https://www.youtube.com/watch?v=yKxHkiis6_4

Змінено: Ірина Панчук - 29.05.2020 12:26:13
 
До уваги персоналу пунктів пробного ЗНО!
В особистих кабінетах інструкторів, старших інструкторів та чергових розміщені дві відеопрезентації про процедуру проведення пробного ЗНО та про особливості проведення ЗНО з іноземних мов. Радимо ознайомитися.


Запитання можете задавати у коментарях до відео. Гарного перегляду.
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2020 РІвненської області!
Дистанція, інструктори на заміну. Як пройде пробне ЗНО?
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://pedpresa.ua/202386-15-ditej-ta-2-doroslyh-v-prymishhenni.html


Тетяна Вакуленко, заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти, розповіла Громадському Радіо про ЗНО в умовах пандемії.

Анастасія Горпінченко: У рекомендаціях немає норми про дистанцію і кількість дітей у приміщенні. Чи залишиться ця норма без змін?
Тетяна Вакуленко: Наразі відстань між учасниками в аудиторії становитиме 1,2 метра, кількість учасників в аудиторії — 15, плюс старший інструктор і інструктор.
Коли ми говоримо про складання ЗНО, мова йде відсутність комунікації між учасниками. Наприклад, в закладах громадського харчування або банках передбачена активна комунікація між особою, яка звернулась по допомогу та іншою людиною. Якщо ж ми говоримо про ЗНО, то учасники фактично знаходяться один за одним і не комунікують між собою.

Анастасія Горпінченко: Чи буде забезпечена якась дезінфекція приміщень, санітайзери, провітрювання?
Тетяна Вакуленко: Наразі оприлюднено рекомендації Головного санітарного лікаря України, в них зазначено, що ми маємо дезінфікувати і провітрювати приміщення, а також всі поверхні приміщення. Учасники мають мити руки, дезінфікувати їх і знаходитися в масках. Наразі триває комунікація для забезпечення видатків на закупівлю всіх необхідних засобів індивідуального захисту, а також засобів дезінфекції.

Анастасія Горпінченко: Чи можливе звільнення від складання ЗНО тих, хто не планує вступати у ВНЗ?
Тетяна Вакуленко: Якщо говорити про тестування у червні, то такий варіант не розглядається, МОН визнає важливість державної підсумкової атестації як показника результату навчання особи. Водночас — розглядались варіанти скасування Державної Підсумкової атестації у разі використання другого сценарію проведення ЗНО, який передбачав складання ЗНО наприкінці серпня місяця.

Анастасія Горпінченко: Як буде відбуватися забезпечення відсутності скупчень біля пунктів тестування?
Тетяна Вакуленко: Перед пунктом тестування будуть інформаційні позначки про те, як поводити себе, але найважливіше — в кожного учасника буде перепустка з часом, коли потрібно прийти на пункт. Раніше було одне вікно для всіх з 10.15 до 1.50 всі входили в пункт. Тепер ми звузимо діапазони — будуть невеличкі групи, кожна буде заходити у свій час. Ми будемо рекомендувати учасникам приїздити на свій час.

Анастасія Горпінченко: Також серед рекомендацій до проведення ЗНО є вимірювання температури, дитину із температурою не допустять ?
Тетяна Вакуленко: Якщо температура вища за 37,2 — ми не допускаємо до пункту, але наразі є багато звернень від осіб, у яких підвищена температура у зв’язку з захворюванням щитоподібної залози. Ми рекомендуємо всім, в кого може бути підвищена температура не через ГРВІ, а через хронічні захворювання, мати з собою довідку від лікаря, яка б це підтверджувала.
Змінено: Олена Холод - 01.06.2020 08:14:34
 
До уваги учасників пробного ЗНО!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЯК ДІЗНАТИСЯ АДРЕСИ ПУНКТІВ ПРОБНОГО ЗНО?
1.06.2020В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування.
Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.
Нагадаємо: пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів –17 червня.
Для Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти здоров’я учасників тестування є пріоритетом, тому всі зареєстровані зможуть ознайомитися з процедурою проведення ЗНО в безпечних умовах.  Як проходитиме пробне ЗНО в умовах епідемії коронавірусу подано у відео-інструкції.
Нагадаємо, постановою Головного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
 
Учасники пробного ЗНО отримали запрошення
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/74245/
Запрошення-перепустки розміщені в особистих кабінетах на сайтах регіональних центрівУчасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали запрошення на тестування.
Запрошення-перепустки розміщені в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Для входу до кабінету учасника ПЗНО необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку».
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів – 17 червня.
 
ЯК ДІЗНАТИСЯ АДРЕСИ ПУНКТІВ ПРОБНОГО ЗНО?
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://testportal.gov.ua/yak-diznatysya-adresy-punktiv-probnogo-zno-3/

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування.
Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.
Нагадаємо: пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів –17 червня.
Для Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти здоров’я учасників тестування є пріоритетом, тому всі зареєстровані зможуть ознайомитися з процедурою проведення ЗНО в безпечних умовах.  Як проходитиме пробне ЗНО в умовах епідемії коронавірусу подано у відеоінструкції.
Нагадаємо, постановою Головного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Читають тему