Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 
Пробне ЗНО в онлайні, або Як вступники пройшли генеральну репетицію іспитів?
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://galychyna.if.ua/analytic/probne-zno-v-onlayni-abo-yak-vstupniki-proyshli-generalnu-repetitsiyu-ispitiv/

Цьогорічним абітурієнтам не позаздриш. Пандемія коронавірусу додала їм стресу та переживань. Скажімо, чого лише варте рішення уряду за два дні до проведення пробного ЗНО заборонити його «очний» варіант та перевести в онлайн через погіршення епідеміологічної ситуації?

Сотні тисяч абітурієнтів втратили унікальний шанс відчути атмосферу ЗНО, ознайомитися з процедурою проведення іспиту та зрозуміти свою готовність до основної сесії тестувань. Натомість вступники отримали дистанційне і доволі стресове проходження пробного ЗНО, адже завантажити тестові зошити та необхідні бланки для проходження іспиту у сотні тисяч учасників вийшло не з першого, і навіть не з другого разу…
Та все ж пробне ЗНО відбулося за планом: 15-го червня – з української мови і літератури та 17-го червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов. За словами директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) Богдана Томенчука, пункти пробного ЗНО були готові до проведення іспитів у звичному режимі під час складної пандемічної ситуації, тому таке рішення можновладців стало неочікуваним сюрпризом для організаторів процесів.
Недарма пробні тести називають генеральною репетицією основного ЗНО, адже його учасники отримують виняткову можливість побачити зсередини усю процедуру, зрозуміти, до чого їм треба бути готовими, в які клітинки ставити «галочки», а також те, скільки часу займає у них виконання усіх завдань. Цьогорічний онлайн-формат тесту не дав можливості вступникам відчути атмосферу іспиту, почасти не виконав своєї основної функції, адже в мережі у вільному доступі є достатня кількість тестів різних років, які можна проходити чи не щодня.
Декілька років тому, готуючи матеріал до газети, сама проходила пробне ЗНО з української мови і літератури. Пригадую, як тоді мене вразила атмосфера на пункті тестування. Якби я не знала, то б подумала, що це проходить основне ЗНО, адже на пункті пробного тестування діють такі самі правила, як і на «бойовому», котрі при всьому бажанні неможливо відтворити, сидячи у своїй домівці перед комп’ютером. А цього року пробне ЗНО стало б ще й винятковою можливістю для персоналу пунктів тестування відшліфувати на практиці усі процеси, адже через пандемію вони цього року – особливі. На жаль, не вийшло.
Студент одного з франківських коледжів Дмитро Філь, який зареєструвався на пробний тест з української мови та літератури, за його словами, засмутився, коли дізнався про скасування пробного ЗНО у звичному форматі, адже хотів побачити, як саме відбуватиметься іспит, попрацювати з тестовим зошитом, відповісти на запитання без телефонів та шпаргалок. Словом, відчути атмосферу іспиту. Хлопець розповідає, що довго не міг зайти у свій особистий кабінет учасника пробного ЗНО, завантажити необхідні документи.
«Складаючи пробний тест, паралельно спілкувалися у чаті зі своїми одногрупниками, майже у всіх були такі ж проблеми, як і у мене, – розповідає Дмитро. – Зміг розпочати роботу лише тоді, коли мій товариш кинув мені завдання, які йому вдалося завантажити. Складати пробне тестування онлайн виявилося дуже складно для мене не лише через збої у системі роботи сайту, а й тому, що я не одразу зрозумів, куди і що потрібно вписувати».
Пробне ЗНО з усіх інших предметів, яке відбулося 17 червня, пройшло у більш спокійнішому режимі, ніж тестування з української мови і літератури, практично без збоїв.
«Проведення пробного ЗНО онлайн заскочило нас зненацька, – коментує директор ІФРЦОЯО Богдан Томенчук. – Івано-Франківський регіональний центр досить швидко виправив збої в роботі сайту під час проходження пробного ЗНО з української мови та літератури, але ми могли зробити це значно швидше, якби були впевнені в тому, що змушені будемо діяти саме так. Якби було хоч трішки більше часу від ухваленого рішення до його виконання, тому що будь-яке рішення для свого виконання потребує часу. Цього часу не було, як і можливості перелаштувати серверні системи, а головне – не було його, щоб звернутися до учасників з тим, аби вони не квапились... А так кожен кинувся одразу проходити тестування, подумавши, що не встигне, і всі разом зробили глоту на серверах».
Ще один аспект, який цікавить батьків учасників пробного ЗНО, – це повернення коштів за тестування, яке є платною послугою. Вартість одного пробного іспиту коливається від 138-ми до 150-ти гривеньПрезидент доручив урядові розробити механізм повернення коштів у зв’язку зі скасуванням повноцінного іспиту. Згодом виконувачка обов’язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій зазначила, що гроші повернуть через відділення «Приватбанку». Вона роз’яснила, що учасники пробного ЗНО отримають повідомлення від банку з інформацією про зарахування коштів на картку. Тим же, в кого її немає, прийде меседж про те, що картка з коштами чекає на них у найближчому відділенні «Приватбанку».
Кошти за пробне тестування почнуть повертати з 1 липня, і це триватиме до 1 грудня.
 
Абітурієнти розчаровані скасуванням пробного ЗНО
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланнням https://zaxid.net/lvivski_abituriyenti_rozcharovani_skasuvannyam_probnogo_zno_n1503815

15 червня українські абітурієнти мали складати пробне ЗНО з української мови та літератури. Однак за три дні до того отримали прикру звістку — тренувальний іспит скасували і замінили онлайн-тестами. До того ж, досі не відомо, чи відбудеться у раніше заплановані терміни основна сесія (25 червня-17 липня). Остаточне рішення приймуть 19 або 20 червня. Своїми настроями поділилися львівські випускники.
Для одинадцятикласниці Ярини Фурдиги весна-літо цього року — суцільна емоційна карусель. Як тільки випускниця була готова до ЗНО, його знову відтерміновували. Дівчина каже: «Я думаю, зараз вже всі все вивчили і просто розв’язують тести. І це, ніби, добре, що ти можеш більше тестів зробити. Але все одно це трохи набридає. Я вже «перегоріла».
Перевірити знання і витримку дівчина хотіла на пробному оцінюванні з української мови та літератури. Зрозуміти: скільки часу їй треба на виконання завдань, як заповнювати бланки та як впоратися із хвилюванням. Розповідає: «Коли дізналася, що пробне ЗНО скасували, в мене був шок. Я заплатила гроші за те, щоби відчути ту атмосферу. А в онлайн-тестуванні цього немає».

Засмучена скасуванням тренувального іспиту і випускниця Анна-Марія Пенкальська. Онлайн-оцінювання не вважає належною заміною. Каже: «Не ті відчуття. Тому що ти можеш сісти собі на м’яке кріселко, і складати ЗНО без жодних переживань».
Обидві абітурієнтки вважають ЗНО об’єктивним способом перевірки знань. Ярина каже: «Це класно, тому що ти вступаєш за власні знання. Ти вчилася, склала і вступаєш із таким результатом, на який напрацювала». А Анна-Марія додає: «Ти за рік маєш багато часу, щоби підівчитися і отримати ті бали, які хочеш».
Випускниці не втрачають надії, що незалежне оцінювання таки проведуть у раніше заплановані терміни. І абітурієнтам зі всієї України вдасться уникнути чергового стресу.
 
Скасоване пробне ЗНО: в уряді розповіли, як повернути кошти
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.pravda.com.ua/news/2020/06/15/7255818/
За дорученням президента Володимира Зеленського Міністерство фінансів розробило механізм повернення коштів за пробне ЗНО, що не відбулось у пунктах тестування у звʼязку з карантином. Джерело: пресслужба МінфінуДеталі: Так, близько 52 млн гривень будуть найближчим часом перераховані на рахунки регіональних центрів оцінювання якості освіти Українського центру оцінювання якості освіти України (УЦОЯОУ).Мінфін запевняє, що напрацював максимально спрощений механізм повернення цих коштів, відповідно до якого необхідно буде звернутись до регіонального відділення УЦОЯОУ із заявою, вказавши реквізити рахунку, на який здобувач освіти чи його батьки хочуть отримати кошти.Найближчої середи зазначений механізм має бути схвалений на засіданні уряду і після завершення усіх процедур, передбачених бюджетним законодавством, кошти одразу надійдуть на рахунки розпорядників.Довідково: За участь у пробному ЗНО кожен учасник сплатив в середньому 145 гривень за кожен навчальний предмет. 85% цих коштів було спрямовано на друк зошитів для тестування.Нагадаємо: Міністерство освіти та науки вважає скасування зовнішнього незалежного оцінювання неприпустимим.
 
Постанова КМУ від 17.06.2020 р. № 496 "Про заборону проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році та виділення коштів для повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році"

Текст Постанови читаємо за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zaboronu-provedennya-probnogo-zovnishnogo-nezalezhnogo-ocinyuvannya-u-2020-roci-ta-vidilennya-t170620?fbclid=IwAR1wpsxHKK5Yq3gLLe__BPS69f-bkNjZupywNMVounOZKz7EP3Z01zaobyY
 
Відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2020

15 та 17 червня відбулось пробне ЗНО з 11-ти навчальних предметів.


Щоб допомогти краще підготуватися до ЗНО-2020, експерти УЦОЯО докладно розберуть кожне завдання, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання та поділяться порадами, як успішно скласти ЗНО.


Відеороз’яснення будуть доступні на безкоштовній платформі "iLearn" за посиланням: 
bit.ly/ilearn-zno2020


Графік публікацій:
▪️ історія України, математика, англійська мова — 19 червня о 15.00;
▪️ хімія — 24 червня о 15.00;
▪️ біологія — 24 червня о 15.00;
▪️ географія — 27 червня о 15.00;
▪️ фізика — 27 червня 15.00.

Переглядайте офіційні роз’яснення експертів і готуйтеся до ЗНО разом!
Український центр оцінювання якості освіти Освіторія
Міжнародний фонд "Відродження"#ПробнеЗНО #ЗНО #Вступ2020
 
Повернення коштів за пробне ЗНО розпочнеться 1 липня
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/74673/Виплата коштів учасникам пробного ЗНО має розпочатись 01 липня та може тривати до 1 грудня
Виплата коштів, що були сплачені учасниками пробного ЗНО, має розпочатись 01 липня та може тривати до 1 грудня 2020 року.Відповідні терміни визначені порядком використання коштів для повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, що затверджений Кабінетом Міністрів.Згідно з документом, повернення коштів буде здійснено всім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, які були зареєстровані для проходження тестування та сплатили кошти за участь у ньому.До 01 липня Міністерство освіти і науки має передати дані про учасників пробного ЗНО до ПриватБанку, який здійснюватиме відповідні виплати.Виплата коштів здійснюватиметься у період з 1 липня до 1 грудня 2020 року.Загалом, на відшкодування коштів учасникам пробного ЗНО буде виділено 52 млн 450 тисяч грн із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.
 
Учасники пробного ЗНО отримають свої результати до 23 червня
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://zaxid.net/probne_zno_2020_v_ukrayini_rezultati_budut_do_23_chervnya_n1503854
19 червня – останній день прийому відповідей на тести пробного ЗНО
Тимчасова виконувачка обов'язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій повідомила, що до 23 червня кожен учасник пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримає свій результат. Про це вона сказала під час Години уряду в парламенті, пише УНІАН.
«Через епідеміологічну ситуацію уряд відмінив проведення пробного ЗНО у закладах освіти, які були готові до його проведення», – нагадала Мандзій.
Вона додала, що кожен, хто був зареєстрований на пробне ЗНО, зміг отримати або завантажити тестовий зошит і бланк відповідей. Надіслати відповіді до сервісу визначення результатів потрібно сьогодні до 18:00.
«І вже до 23 червня кожен учасник пробного ЗНО отримає свій результат у своєму кабінеті», – сказала Мандзій.

Також вона зауважила, що додатково був відкритий нелімітований доступ до тестувань з усіх предметів.
Як інформував ZAXID.NET, наприкінці минулого тижня Кабінет міністрів несподівано скасував пробне ЗНО і запропонував випускникам пройти його онлайн.
15 червня головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що у МОЗ розглядають варіант повного скасування ЗНО, на що негативно відреагувало Міністерство освіти і науки та середовище освітях і батьків майбутніх вступників. Однак наступного дня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що «ніхто не збирається скасовувати ЗНО» і для цього немає достатніх підстав. ЗНО має відбутися в Україні з 25 червня по 17 липня.
З детальним графіком можна ознайомитись за посиланням.
 
ОФІЦІЙНІ відеороз'яснення завдань. Пробне ЗНО-2020. Математика. Відповіді
Відеоматеріал доступний за гіперпосиланням https://www.youtube.com/watch?v=ovJBk3DxZ_c
 
ОФІЦІЙНІ відеороз'яснення завдань. Пробне ЗНО-2020. Історія України. Відповіді
Відеоматеріал доступний за гперпосиланням https://www.youtube.com/watch?v=i07hgrOtgpw
 
ОФІЦІЙНІ відеороз'яснення завдань. Пробне ЗНО-2020. Українська мова і література. Відповіді
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.youtube.com/watch?v=VvSxTsedA10
 
ВИЗНАЧЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ЗНО-2020

В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» оприлюднено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Результати за шкалою 1 – 12 та шкалою 100 – 200 отримали лише ті особи, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів. Загалом учасниками заповнено  215 787 електронних бланків А та 95 549 електронних бланків Б.
Робочою групою Українського центру оцінювання якості освіти з питань встановлення порога «склав/не склав» та визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів визначено порогові бали:
українська мова і література - 19
біологія - 20
хімія - 13
історія України - 24
географія - 22
англійська, німецька, французька, іспанська мови - 16
математика - 9
фізика - 10
Тестові зошити, правильні відповіді та таблиці переведення тестових балів пробного тестування розміщено в розділі «Пробне ЗНО».
Нагадуємо: УЦОЯО та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» підготували відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2020. Відео доступні на безкоштовній платформі iLearn, а також на YouTube.
За матеріалами сайту УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/vyznacheno-rezultaty-probnogo-zno/?fbclid=IwAR36lHqXKRrg3V5fJM9o9nHpHQRYv-k233SQeU8tHickS7d6Q0LDsZMB_40
Змінено: Олена Холод - 23.06.2020 08:13:22
 
Пробне ЗНО 2020: стали відомі порогові бали з восьми предметів
Матеріал читаємо нижче, або перехождимо за гіперпосиланням https://www.unian.ua/society/probne-zno-porogovi-bali-probnogo-zno-novini-ukrajini-11048240.html
Днями Кабінет міністрів скасував рішення про проведення у закладах освіти пробного ЗНО, запланованого на 15 і 17 червня. Також було вирішено, що пробне тестування проходитиме дистанційно, тобто онлайн.
Результати за шкалою 1 – 12 та шкалою 100 – 200 отримали лише ті особи, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів. Загалом учасниками заповнено  215 787 електронних бланків А та 95 549 електронних бланків Б. українська мова та література – 19,; історія України — 24; математика — 9; біологія — 20; географія — 22;фізика — 10; хімія — 13; іноземні мови — 16.
Український центр якості освіти опублікував порогові бали з восьми предметів пробного ЗНО. Інформація з’явилась на сайті центру.
Як повідомляв УНІАН, днями Кабінет міністрів скасував рішення про проведення у закладах освіти пробного ЗНО, запланованого на 15 і 17 червня. Також було вирішено, що пробне тестування проходитиме дистанційно, тобто онлайн.  Уряд також урахував ситуацію, за якої учасник пробного ЗНО не зможе пройти його онлайн. В такому разі він повинен прийти до закладу освіти, де планувалося проходження пробного тестування, там його зустріне відповідний інспектор і передасть зошит із завданнями, який учасник ЗНО пройде вдома, а потім надішле його на перевірку. У зв’язку із тим, що пробне ЗНО не відбулося в пунктах тестування, його учасникам пообіцяли повернути гроші. 
В уряді пояснили формулу: коли і як повернуть кошти учасникам пробного ЗНО
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.pravda.com.ua/news/2020/06/23/7256858/


Єрмоличев пояснив механізм повернення коштів:
 • Український центр оцінювання якості освіти України до 30 червня формує та передає базу даних МОН. До бази внесено інформацію, зокрема, про унікальний номер учасника пробного ЗНО, що складається з 10 цифр. Це дозволяє правильно ідентифікувати особу. Також у базі наявні інша важлива інформація (ПІБ учасників; контактні номери телефонів; зазначені суми, що підлягають поверненню).
 • МОН до 1 липня 2020 року передає цю базу "Приватбанку".
 • Якщо учасник пробного ЗНО є клієнтом "Приватбанку", банківська установа перевірить надану МОН базу й автоматично перерахує необхідну суму коштів на цей рахунок.
 • Якщо в учасника пробного ЗНО немає рахунку у "Приватбанку", то на номер телефону надійде смс-повідомлення з інформацією, що банк відкрив картку і перерахував на неї кошти. Для отримання картки необхідно прийти у відділення та предʼявити документ, що підтверджує особу.
 • Важливо: звернутися до відділення для отримання картки необхідно не пізніше 1 грудня 2020 року.
Додатково: Для участі у пробному ЗНО у 2020 році зареєструвались близько 219 тисяч здобувачів освіти. Загальна кількість пробних тестувань ЗНО мала становити більше 362 тисячі (тобто, окремі учні зареєструвались для проходження пробного ЗНО з декількох предметів).
Всього з держбюджету планується повернути учасникам пробного ЗНО 52 млн 450 тис. гривень.
Що передувало: У зв'язку з карантинними обмеженнями через поширення коронавірусу Кабінет міністрів скасував проведення в Україні пробного ЗНО, яке планувалося на 15 і 17 червня.
Пробне ЗНО в Україні не обов'язкове. Це платна послуга, яка має на меті дати можливість краще підготуватися до основної сесії ЗНО. Уряд запланував проведення виплат учасникам пробного ЗНО у період з 1 липня до 1 грудня 2020 року через відділення "Приватбанку".


Джерело: заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев у коментарі УП
Пряма мова: "З метою вчасного та повноцінного повернення коштів тим, хто їх сплатив, Мінфін спільно з МОН напрацював найбільш спрощену процедуру повернення коштів через  "Приватбанк", що має найбільш розгалужену мережу відділень та знаходиться найближче до місця проживання учасників пробного ЗНО".
Деталі: Головним розпорядником коштів є Міністерство освіти і науки України, що має укласти відповідний договір із "Приватбанком".
 
Онлайн-тести пробного ЗНО 2020 року
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/74719/

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які готуються до тестування мають можливість ознайомитись та розв'язати завдання тестів пробного ЗНО онлайн.
Зокрема, Освіта.ua пропонує усім бажаючим пройти пробні тести 2020 року онлайн та оцінити власний рівень підготовки з будь-якого тестового предмета.
На платформі ЗНО онлайн розміщені всі тести пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що були запропоновані учасникам тестування у червні 2020 року.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується випускникам і абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах та рейтингових балах за шкалою 100-200 балів.
Окрім пробних тестів 2020 року, на сайті також пропонуються інші онлайн-тести з усіх предметів, що були запропоновані для виконання у минулих роках.
Онлайн тести пробного ЗНО 2020 року
 
У Міносвіти розповіли, як повернути гроші за пробне ЗНО
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://zaxid.net/u_minosviti_rozpovili_yak_povernuti_groshi_za_probne_zno_n1504397


З середи, 1 липня, Міністерство освіти України спільно з «ПриватБанком» розпочинають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, сплачені раніше за участь у тестуванні. Про це повідомили у прес-службі МОН.
Як розповіли у відомстві, кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО.
«Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування», – зазначається у повідомленні.
Для отримання коштів через «ПриватБанк» необхідно мати будь-яку картку в цього банку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у «ПриватБанку» повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.
Ті учасники, які мають картку «ПриватБанку», отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку.
У випадку, якщо учасник пробного ЗНО немає картки «ПриватБанку», необхідно звернутися до будь-якого відділення «ПриватБанку» та оформити картку. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку.
 
Учасникам пробного ЗНО почали повертати кошти
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/74840/
З 1 липня МОН разом з ПриватБанком розпочало повертати гроші за участь у пробному ЗНО.

З 1 липня Міністерство освіти разом з ПриватБанком розпочало повертати гроші, які раніше були внесені на сплату участі у пробному ЗНО.
Як повідомили у банку, щоб швидко отримати кошти, зареєстрованим для участі у пробному ЗНО треба мати будь-яку картку в ПриватБанку. При цьому, виплачуватимуть гроші саме тій людині, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО, а не її батькам чи іншим особам.
Банк звертається до отримувачів виплат з проханням перевірити, щоб контактний телефон, який був вказаний як основний при реєстрації на тестування, співпадав з тим номером телефону, до якого прив’язана картка ПриватБанку. Змінити основний номер телефону на той, що є прив'язаним до картки можна у сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО.
Якщо у учасника пробного ЗНО немає картки ПриватБанку, оформити її можна безкоштовно за 15 хвилин у будь-якому відділенні банку.
Якщо ви вже є клієнтом банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також зможуть без проблем отримати картки ПриватБанку.
 
Інструкція з повернення коштів за участь у  пробному ЗНО-2020
Ознайомитися з інструкцією можна, перейшовши за посиланням
 
За пробне ЗНО з 1 липня починають повертати гроші: як їх отримати
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://24tv.ua/education/povernennya-groshey-za-probne-zno-skilki-mayut-povernuti-yaka_n1362089
Через карантинні обмеження в Україні не змогли провести пробне ЗНО, хоча абітурієнти за нього заплатили. Вже від 1 липня і аж до 1 грудня цього року кошти можна повернути. Принагідно нагадуємо механізм, за яким повертатимуть кошти.
Саме від 1 липня 2020 року починають перші перерахування грошей. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.
Гроші повертатимуть через "Приватбанк"Кошти, сплачені за пробне зовнішнє незалежне оцінювання в навчальних закладах, повертатимуть учасникам тестування з 1 липня до 1 грудня 2020 року через відділення "Приватбанку".Відтак, Мінфін спільно з МОН напрацював найбільш спрощену процедуру повернення коштів через "Приватбанк". Кошти вирішили повертати через цей банк, оскільки саме він має найбільш розгалужену мережу відділень, що розташовані найближче до місця проживання учасників пробного ЗНО, розповів у коментарі "Українській правді" заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.Головним розпорядником коштів є Міністерство освіти і науки України, що має укласти відповідний договір із "Приватбанком".
Механізм повернення коштів за пробне ЗНО:
 • Український центр оцінювання якості освіти до 30 червня має сформувати та передати базу даних МОН. До бази внесена інформація, зокрема, про унікальний номер учасника пробного ЗНО, що складається з 10 цифр. Це дозволяє правильно ідентифікувати особу. Також у базі наявні інша важлива інформація (ПІБ учасників; контактні номери телефонів; зазначені суми, що підлягають поверненню).
 • МОН до 1 липня 2020 року передає цю базу "Приватбанку".
 • Якщо учасник пробного ЗНО є клієнтом "Приватбанку", банківська установа перевірить надану МОН базу й автоматично перерахує необхідну суму коштів на цей рахунок.
 • Якщо в учасника пробного ЗНО немає рахунку у "Приватбанку", то на номер телефону надійде смс-повідомлення з інформацією, що банк відкрив картку і перерахував на неї кошти. Для отримання картки необхідно прийти у відділення та предʼявити документ, що підтверджує особу.
 • Звернутися до відділення для отримання картки необхідно не пізніше 1 грудня 2020 року.
На повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО буде витрачено 52 мільйони 450 тисяч гривень з фонду боротьби з хворобою COVID-19 і її наслідками.Скільки абітурієнти заплатили за пробне ЗНОУчасники пробного ЗНО сплатили державі загалом 53 мільйони гривень. Про це в коментарі "Укрінформу" розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
При цьому з цих коштів вже було використано 27 мільйонів гривень."Загалом учасниками пробного ЗНО було сплачено понад 53 мільйони гривень. Але у нас є залишкові кошти, які не були використані для проведення пробного тестування, з огляду на те, що ми не залучали інструкторів, чергових, старших інструкторів. І ця сума наразі складає приблизно 26 мільйонів гривень", – розповіла Тетяна Вакуленко.На що пішли грошіКошти за проходження пробного ЗНО використовують для багатьох статей витрат:
 • розроблення тестових завдань,
 • макетування, тиражування тестових зошитів,
 • підготовка та відправка тестових зошитів,
 • підготовка файлів, текстів для завдань частини розуміння мови на слух для тестування з іноземної мови,
 • створення перекладів тестів мовами національних меншин,
 • інформування учасників про перебіг реєстрації,
 • створення сервісів для реєстрації,
 • оплата праці залучених працівників до проведення пробного незалежного оцінювання,
 • інші види робіт.

 
Пробне ЗНО: учасники отримали результати тестів
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://24tv.ua/education/probne-zno-2020-oprilyudneni-rezultati-testuvannya_n1366031


В особистих кабінетах учасників тестування оприлюднені результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Окрім того, в УЦОЯО назвали порогові бали на пробному ЗНО.


Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.


В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі "Визначити результати пробного ЗНО" оприлюднено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Результати за шкалою 1 – 12 та шкалою 100 – 200 отримали лише ті особи, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів,
– мовиться у повідомленні.
Загалом учасники пробного тестування заповнили 215 787 електронних бланків А та 95 549 електронних бланків Б.
Робоча група УЦОЯО з питань встановлення порога "склав/не склав" та визначення результатів пробного ЗНО 2020 року за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів визначила порогові бали предметів.

Якими є порогові бали пробного ЗНО:
 • З української мови та літератури – 19 балів;
 • З історії України – 24 бали;
 • З математики – 9 балів;
 • З біології – 20;
 • З географії — 22;
 • З фізики – 10;
 • З хімії – 13;
 • З іноземних мов – 16.
Проблеми з пробним ЗНО через коронавірус
 
86 тисяч учнів вже отримали кошти за пробне ЗНО
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/74923/

Міністерство освіти і науки спільно з ПриватБанком продовжують повернення коштів за пробне ЗНО, що не відбулось. Станом на 7 липня 2020 року кошти повернені понад 86 тисячам учасників тестування.
Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.
Сума повернених коштів складає понад 21 млн грн.
За інформацією Міносвіти,107 тисяч учасників пробного ЗНО мають картки ПриватБанку, на які перераховуються кошти.
Ще 111 тисяч учасників мають звернутись до банку, щоб отримати кошти за пробне ЗНО. Таким учасникам необхідно оформити картку безкоштовно за 15 хвилин в будь-якому відділенні ПриватБанку. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку.
Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.
Картку необхідно оформити якомога швидше. Однак якщо зараз немає змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада – програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року.
Загальна сума коштів, компенсованих учасникам пробного ЗНО, складає 52 млн 450 тис грн. Кошти виплачуються з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Читають тему